Nooit eerder zoveel tranen in één aflevering 'Boer zkt Vrouw'

zaterdag 20 april 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

'Boer zkt Vrouw' is op zondag 21 april om 19.55 uur goed voor een primeur: voor het eerst gaat een vlasser op zoek de liefde via VTM!

Wat een vlasboer juist doet, vertelt de 28-jarige Bert Vermeersch uit het West-Vlaamse Oeselgem niet alleen aan de kijker maar ook aan zijn dates, want Dina Tersago is niet alleen naar de boerderij gekomen. Bert heeft nog nooit een vriendin gehad, maar hoopt daar nu verandering in te brengen. 'Ik moet echt chemie voelen. Een connectie, zonder veel woorden. Het gevoel van ‘dat is ze’. Ik ga echt voor de ware', vertelt de vlasser aan Dina. Cupido herself, moet Bert echter vertellen dat maar 4 dames zich hebben ingeschreven. Gelukkig is het niet de kwantiteit die telt, maar de kwaliteit. Isaline mag als eerste een poging wagen om Berts hart te veroveren.


In Zweden werd een romantische date tussen melkveeboer Robbe (29) en Branko bezegeld met een kus. Op papier lijkt dat een vrijstelling te betekenen voor deze laatste, want vandaag moet Robbe beslissen of hij Branko of Joffrey naar huis stuurt. Dina komt als geroepen om orde op zaken te stellen in Zweden, want niemand staat te popelen voor het keuzemoment. Zelfs niet Branko, die voelt dat de buit zo goed als binnen is. Voor Joffrey is de spanning te snijden, want hij is de enige die nog niet weet hoe de vork aan de steel zit.

Ook in het Limburgse Bocholt moet Sanne (33) straks kiezen tussen Jimmy, Boris en Robin, die alle drie voluit voor haar gaan. Terwijl de mannen aan het werk zijn, belt Sanne haar jeugdvriend en 'Boer zkt Vrouw'-collega Martijn (35) op om haar hart te luchten. Deze keer vallen niet alleen bij Sanne tranen, maar ook bij Martijn. En daar stoppen de waterlanders niet. Moest er een Guinness Book of Records-hoofdstuk ‘Meeste tranen in Boer zkt Vrouw’ bestaan, zou de aflevering van zondagavond 23 april de persen halen.


De laatste die een keuzemoment staat te wachten in deze achtste aflevering, is de 27-jarige Michiel. Anouchka, Rune en Kato mogen weliswaar alle drie nog even op de boerderij blijven, maar één van hen krijgt maar liefst 24 uur privétijd met de melkveeboer uit Geraardsbergen. Wie is de gelukkige?

'Boer zkt Vrouw', zondag 21 april om 19.55 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Floor' - Bruno Wyndaele (VTM)

Twee van de kandidaten nemen het meteen tegen elkaar op in een duel, waarbij de verliezer direct afvalt. Na deze eerste schifting blijven nog 89 kandidaten over in de strijd om 40.000 euro.

'The Floor', om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 10:00
    Lentebeelden
    16:55
    Eva Longoria: Searching for Mexico
  • 12:55
    Mega Mindy
    13:20
    De week van Karrewiet met VGT
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:25
    Het Weer (middag)
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:10
    Emergency on Sunny Beach
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:30
    Evan Almighty
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch Hawaii
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:45
    9-1-1
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 13:00
    Vietnjam, met Quyên
    13:15
    Sarah's Sweet Table
  • 12:40
    So Help Me Todd
    14:15
    NCIS
  • 13:00
    Pawn Stars
    15:30
    Brooklyn Nine-Nine
  • 12:40
    A Place in the Sun
    16:15
    Chateau Meiland
  • 12:50
    Snapped
    16:55
    World's Most Evil Killers
  • 12:46
    Trends Talk
    13:22
    CEO van mijn leven
  • 13:02
    Tooldokter
    13:23
    De tip
  • 12:30
    Loïc zot van koken weekmenu
    13:25
    Becoming Meewis
  • 12:50
    Midsomer Murders
    14:50
    Death in Paradise
  • 12:40
    Scrubs
    15:00
    Station 19
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:15
    Cruijff
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:10
    2 voor 12
  • 12:55
    Studio Snugger
    13:10
    Mees Kees