Nooit eerder zoveel tranen in één aflevering 'Boer zkt Vrouw'

'Boer zkt Vrouw' is op zondag 21 april om 19.55 uur goed voor een primeur: voor het eerst gaat een vlasser op zoek de liefde via VTM!
Wat een vlasboer juist doet, vertelt de 28-jarige Bert Vermeersch uit het West-Vlaamse Oeselgem niet alleen aan de kijker maar ook aan zijn dates, want Dina Tersago is niet alleen naar de boerderij gekomen. Bert heeft nog nooit een vriendin gehad, maar hoopt daar nu verandering in te brengen. 'Ik moet echt chemie voelen. Een connectie, zonder veel woorden. Het gevoel van ‘dat is ze’. Ik ga echt voor de ware', vertelt de vlasser aan Dina. Cupido herself, moet Bert echter vertellen dat maar 4 dames zich hebben ingeschreven. Gelukkig is het niet de kwantiteit die telt, maar de kwaliteit. Isaline mag als eerste een poging wagen om Berts hart te veroveren.
In Zweden werd een romantische date tussen melkveeboer Robbe (29) en Branko bezegeld met een kus. Op papier lijkt dat een vrijstelling te betekenen voor deze laatste, want vandaag moet Robbe beslissen of hij Branko of Joffrey naar huis stuurt. Dina komt als geroepen om orde op zaken te stellen in Zweden, want niemand staat te popelen voor het keuzemoment. Zelfs niet Branko, die voelt dat de buit zo goed als binnen is. Voor Joffrey is de spanning te snijden, want hij is de enige die nog niet weet hoe de vork aan de steel zit.
Ook in het Limburgse Bocholt moet Sanne (33) straks kiezen tussen Jimmy, Boris en Robin, die alle drie voluit voor haar gaan. Terwijl de mannen aan het werk zijn, belt Sanne haar jeugdvriend en 'Boer zkt Vrouw'-collega Martijn (35) op om haar hart te luchten. Deze keer vallen niet alleen bij Sanne tranen, maar ook bij Martijn. En daar stoppen de waterlanders niet. Moest er een Guinness Book of Records-hoofdstuk ‘Meeste tranen in Boer zkt Vrouw’ bestaan, zou de aflevering van zondagavond 23 april de persen halen.
De laatste die een keuzemoment staat te wachten in deze achtste aflevering, is de 27-jarige Michiel. Anouchka, Rune en Kato mogen weliswaar alle drie nog even op de boerderij blijven, maar één van hen krijgt maar liefst 24 uur privétijd met de melkveeboer uit Geraardsbergen. Wie is de gelukkige?
'Boer zkt Vrouw', zondag 21 april om 19.55 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: maandag 1 juni 2026
- Belangrijke mededeling voor de 'Thuis'-fans!
- 'Tien Om Te Zien' gaat ‘back to the 90s’ met groots concert in de AFAS Dome
- De dag dat ik mijn vrouw verloor aan een depressie: nieuwe docuserie KRO-NCRV
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- 'BertOp5' brengt Alpe d’HuZes van dichtbij: verhalen van hoop, liefde en verbinding
- 'Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA': 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE'
Kijktip van de dag

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.
'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.



































