Nooit eerder zoveel tranen in één aflevering 'Boer zkt Vrouw'

'Boer zkt Vrouw' is op zondag 21 april om 19.55 uur goed voor een primeur: voor het eerst gaat een vlasser op zoek de liefde via VTM!
Wat een vlasboer juist doet, vertelt de 28-jarige Bert Vermeersch uit het West-Vlaamse Oeselgem niet alleen aan de kijker maar ook aan zijn dates, want Dina Tersago is niet alleen naar de boerderij gekomen. Bert heeft nog nooit een vriendin gehad, maar hoopt daar nu verandering in te brengen. 'Ik moet echt chemie voelen. Een connectie, zonder veel woorden. Het gevoel van ‘dat is ze’. Ik ga echt voor de ware', vertelt de vlasser aan Dina. Cupido herself, moet Bert echter vertellen dat maar 4 dames zich hebben ingeschreven. Gelukkig is het niet de kwantiteit die telt, maar de kwaliteit. Isaline mag als eerste een poging wagen om Berts hart te veroveren.
In Zweden werd een romantische date tussen melkveeboer Robbe (29) en Branko bezegeld met een kus. Op papier lijkt dat een vrijstelling te betekenen voor deze laatste, want vandaag moet Robbe beslissen of hij Branko of Joffrey naar huis stuurt. Dina komt als geroepen om orde op zaken te stellen in Zweden, want niemand staat te popelen voor het keuzemoment. Zelfs niet Branko, die voelt dat de buit zo goed als binnen is. Voor Joffrey is de spanning te snijden, want hij is de enige die nog niet weet hoe de vork aan de steel zit.
Ook in het Limburgse Bocholt moet Sanne (33) straks kiezen tussen Jimmy, Boris en Robin, die alle drie voluit voor haar gaan. Terwijl de mannen aan het werk zijn, belt Sanne haar jeugdvriend en 'Boer zkt Vrouw'-collega Martijn (35) op om haar hart te luchten. Deze keer vallen niet alleen bij Sanne tranen, maar ook bij Martijn. En daar stoppen de waterlanders niet. Moest er een Guinness Book of Records-hoofdstuk ‘Meeste tranen in Boer zkt Vrouw’ bestaan, zou de aflevering van zondagavond 23 april de persen halen.
De laatste die een keuzemoment staat te wachten in deze achtste aflevering, is de 27-jarige Michiel. Anouchka, Rune en Kato mogen weliswaar alle drie nog even op de boerderij blijven, maar één van hen krijgt maar liefst 24 uur privétijd met de melkveeboer uit Geraardsbergen. Wie is de gelukkige?
'Boer zkt Vrouw', zondag 21 april om 19.55 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- En toen waren ze plots met 12... Twee extra kandidaten duiken op in 'De Mol'
- Eindelijk bevestiging! RTL stopt met 'RTL Tonight' en zet in op nieuwe talkshow met Renze Klamer
- Cruciale week breekt aan in 'Huis Gemaakt': welke koppels verbouwen verder en wiens droom spat uit elkaar?
- NPO reikt Movies that Matter Audience Award uit aan 'Cutting Through Rocks'
- Kijkcijfers: 23, 24, 25 en 26 maart 2026
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Dit zie je in april bij National Geographic
- Dit staat in april op het vuur bij 24Kitchen
- Geniet van een maand met grote filmhits en premières bij Comedy Central
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
- De Nostalgie-luisteraar eert Prince met een plek op nr. 1 in de '80's Top 1500'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk
Kijktip van de dag

Karl Vannieuwkerke blikt samen met zijn gasten vooruit op de 110de editie van de Ronde van Vlaanderen. Wie volgt zondag 5 april de Sloveense wereldkampioen Tadej Pogačar in Oudenaarde op?
'Vive le Vélo, Leve de Ronde', om 21.35 uur op VRT 1.



































