No pain, no gain voor cheerleaders Olga Leyers en Margaux in 'BEAT VTM'

Hun finale werd live uitgevochten voor het oog van honderdduizenden kijkers in de slotshow van Rode Neuzen Dag 2019.
Op maandag 24 februari wordt in 'BEAT VTM' duidelijk wie nadien tot de beste cheerleader werd gekroond: Olga Leyers voor team VTM of Margaux (26, Menen) voor team Vlaanderen. Beide dames hebben een broertje dood aan sporten, maar dreven hun lichaam 100 dagen lang tot het uiterste om de spectaculaire mix van dansen en turnen onder de knie te krijgen. Met enkele stevige blessures tot gevolg, want… 'No pain, no gain.'
Al van bij de eerste trainingen ondervinden Olga en Margaux aan den lijve dat cheerleaden zoveel meer is dan 'met pomponnen dansen'. Een goede conditie, kracht en lenigheid, met daar bovenop een portie durf, moed en vertrouwen: dat is er nodig om de jury weg te blazen. Daarvoor worden de dames 100 dagen lang de lucht in gegooid en staan er spectaculaire tuimelingen op de agenda. Olga en Margaux kunnen gelukkig rekenen op de coaching van de twee beste Belgische cheerleadingteams in Antwerpen en Leuven. Ze worden er ondergedompeld in de wereld van de jumps, tumblings en piramides.
Bij een spectaculaire act hoort natuurlijk aangepaste cheermuziek. Margaux gaat daarvoor te rade bij niemand minder dan Pat Krimson en Loredana, Olga schakelt haar goede vriend dj Yolotanker in. Tijdens de trainingen lijken Olga en Margaux heel sterk aan elkaar gewaagd, maar in hun finale brengen ze twee totaal verschillende routines. Wie weet de jury het meest in te pakken?
Olgaa en Margaux blikken terug in 'BEAT VTM Talks' op VTM GO
'BEAT VTM' gaat na elke aflevering verder met 'BEAT VTM Talks', dat exclusief te zien is op VTM GO. In BEAT VTM Talks blikken de bekende en onbekende Vlamingen terug op hun parcours, hun voorbereidingen, de ups & downs, ... Olga Leyers en Margaux nestelen zich naast elkaar in de vijfde online aflevering. 'BEAT VTM Talks' toont bovendien ook extra beelden die niet op tv te zien waren.
'BEAT VTM', maaandag 24 februari om 20.35 uur op VTM.
Lees ook:
Kijkcijfers: 'BEAT VTM' in vrije val
Mathias Coppens trotseert zijn hoogtevrees voor 'BEAT VTM'
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Deze koppels vallen als eerste af in 'Huis Gemaakt'
- Vijfde editie 'De Nationale Popquiz' te zien op NPO 3
- nws.nws.nws breidt uit naar YouTube en VRT MAX met duidingsformat voor tieners
- Kijkcijfers: dinsdag 31 maart 2026
- Ketnet zet volop in op wetenschap met nieuwe programma’s
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Roosje Pertz serveert nostalgisch communiefeest in 'Komen Eten'
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
- Unieke liveconcerten tussen de Italiaanse bergtoppen: Willy organiseert de ultieme muzikale escape
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur
Kijktip van de dag

Ellen Callebout, Dominique Persoone, Patricia Kargbo, Amelie Albrecht en Frank Boeckx zijn deze week de gasten van Niels Destadsbader. Amelie vertelt hoe ze haar verloofde leerde kennen via een datingapp. Ozark Henry en tenor Denzil Delaere brengen een beklijvende versie van 'Miss Sarajevo' van Bono en Pavarotti. Isabelle A, Mayorga, Dina Ayada en Stijn Meuris staan ook op het podium. Voor het publiek steekt Niels het nummer 'Roller Coaster' van Danny Vera in een 'eigen' jasje.
'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.




































