njam! trapt de lente af met 'De Gezonde Goesting'

maandag 5 februari 2018

Steffi Vertriest is terug met een nieuw seizoen van 'De Gezonde Goesting' op njam! en een tweede kookboek 'Meer Gezonde Goesting'.

De Vlaming heeft duidelijk goesting in gezond. Dat bewijst het succes van de eerste twee reeksen én het gelijknamige kookboek van 'De Gezonde Goesting'. Omdat de njam!-kijker de happy & healthy recepten van Steffi overduidelijk kan smaken, is er vanaf 21 maart een derde seizoen van 'De Gezonde Goesting'.


Ook in de derde reeks van het tv-programma kookt Steffi Vertriest gezond. Maar ze gaat nog een stapje verder. Ze onthult alles over haar healthy way of life. We volgen haar de dag rond in haar appartementje en buitenshuis, en komen zo te weten hoe Steffi gezond eet, leeft en hoe ze zichzelf enthousiasmeert om dat te doen.

Njam! trapt de lente niet enkel af met seizoen 3 van het tv-programma, maar ook met de  lancering van Steffi’s tweede kookboek 'Meer Gezonde Goesting' dat vanaf 21 maart in de winkels ligt. In 'Meer Gezonde Goesting' ontdek je opnieuw meer dan 60 gezonde recepten. In het dit tweede boek probeert Steffi er nog meer 'sneaky groentjes' in te steken en is er extra aandacht voor kidsproof recepten en nieuwe tips en tricks om die gezonde levensstijl makkelijk te maken zodat volhouden een fluitje van een cent wordt.

Maar dat is nog niet alles; njam! plant ook een 'Gezonde Goesting Dag' in het voorjaar waar we alle bezoekers zullen inspireren met alle happy & healthy aspecten van een gezonde levensstijl. Denk aan een healthy food marktje, sportieve bewegingsinitiaties, lezingen van host Steffi Vertriest, een gezonde goesting lunch & veel meer.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Van rekkenvuller in de Colruyt tot megacomedyster in Vlaanderen en ver daarbuiten: dat is de switch die Philippe Geubels op enkele jaren tijd heeft gemaakt. De impact van die plotse bekendheid op zijn leven was de inspiratiebron voor zijn theatershow 'Hoe moet het nu verder?'. Goed voor talloze hilarische beslommeringen over het BV-schap, en zoals het iemand betaamt die eenzaam aan de top staat, over de wanhopige zoektocht naar liefde. 'Hoe moet het nu verder?': na 210 uitverkochte voorstellingen overal te lande, nu eindelijk op tv.

'Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder ?', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Down The Road
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:50
    Lockerbie: A Search for Truth
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 20:40
    Sportweekend met VGT
    05:15
    Geen uitzending
  • 20:35
    Fair Trade
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 20:00
    WK Darts 2026
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Fury
    06:00
    Qmusic
  • 20:35
    First Knight
    07:00
    Willy
  • 20:35
    Holiday Crashers
    05:40
    Sugarplummed
  • 20:30
    SUPER 50
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:00
    De Expeditie: Patagonië
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:25
    FBI
    01:00
    Fire Country
  • 20:35
    Mortal Kombat
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    One Delicious Christmas
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:30
    The Woman With My Face
    05:00
    Geen uitzending
  • 20:23
    Trends Talk
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:55
    Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:40
    Loïc zot van koken weekmenu
    08:00
    Winterse Kost
  • 19:55
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 20:55
    Grey's Anatomy
  • 20:25
    Heel Holland Bakt
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 20:20
    Hila voorbij de Taliban
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 20:15
    Top 2000 Quiz
    06:55
    Ta-daaa!