Njam! lanceert een nieuw seizoen van 'Karola's Kitchen'

zaterdag 25 maart 2023

Karolien Olaerts is terug! Met nog meer gezond genot, in het tweede seizoen van 'Karola's Kitchen' op njam!. Haar eetfilosofie staat voor kilo's groenten, massa's kruiden en een goeie scheut buikgevoel.

Verwacht je ook dit seizoen aan makkelijke traybakes, hippe onepotwonders, voedzame aperohapjes en wereldse smaken.


Gevarieerd & gezond eetpatroon
Het eerste seizoen van 'Karola's Kitchen' werd enorm gesmaakt door de njam! kijkers.
Zowel de uitzendingen op de zender als de recepten op de website werden met veel enthousiasme en in grote getallen bekeken!

Op zondag 26 maart start het 2de seizoen van 'Karola's Kitchen - gewoon gezond & goed' waarin Karolien Olaerts haar eetfilosofie opnieuw met zeer veel plezier zal uitdragen.

De ingrediënten van dit nieuwe seizoen blijven min of meer gelijk: Karolien maakt lekkere, gezonde & haalbare gerechten klaar. De rode draad in haar keuken wordt gevormd door een gevarieerd eetpatroon en ingrediënten die in lijn staan met de aanbevelingen van de voedingsdriehoek.

De kijker mag zich verwachten aan uitgebreide ontbijtrecepten, handige lunches, voedzame soepen en heerlijke hoofdgerechten.

Karolien Olaerts
Nadat Karolien Olaerts afstudeerde als master in de Biomedische Wetenschappen met als specialisatie Voedingswetenschappen stond ze tien jaar in het onderwijs. Vanuit haar passie voor koken en kennis uit haar studies startte ze in 2014 de foodblog Karola’s Kitchen. In 2017 nam ze de stap naar het ondernemerschap en werd ze fulltime zaakvoerder van Karola’s Kitchen.

De laatste jaren publiceerde ze verschillende boeken vol met heerlijke recepten en tips & tricks voor een gezond eetpatroon. Sinds vorig jaar is ze te zien op njam! in haar eigen programma 'Karola's Kitchen'.

'Karola's Kitchen 2 - gewoon gezond & goed', vanaf 26 maart elke zondag op njam! om 11.00, 16.00 en 23.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Radio 1 Boekenfeest
    11:50
    Herfstbeelden
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:45
    China's Wild Empire
  • 11:15
    Edmond & Lucy
    11:25
    Vos en Haas
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:45
    VTMies
  • 11:10
    Champions League Magazine
    11:40
    Achter gesloten deuren
  • 05:20
    Geen uitzending
    13:45
    Chicago Med
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:35
    Matlock
  • 10:15
    Write Before Christmas
    11:40
    A Christmas Love Story
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 11:15
    Uit de Schelp
    11:35
    De Tafel van de Week
  • 10:40
    Castle
    16:50
    Criminal Minds
  • 10:30
    Geen uitzending
    11:30
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 11:15
    A Place in the Sun
    12:10
    Gin & Tonic, around the world in 80 gins
  • 10:00
    Past Malice: An Emma Fielding Mystery
    11:30
    World's Most Evil Killers
  • 11:17
    Z-Weekoverzicht
    11:50
    Trends Talk
  • 11:20
    De tip
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 11:00
    Meat Timon
    11:30
    Winterse Kost
  • 10:35
    Father Brown
    12:25
    The Famous Five
  • 10:55
    NCIS: Los Angeles
    18:00
    Below Deck Down Under
  • 11:05
    Ivo op zondag
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:05
    Nederland zingt op zondag
    11:31
    EO Metterdaad
  • 11:20
    Mojo Fliptop
    11:30
    Lassie Animated