Njam! lanceert een nieuw seizoen van 'Karola's Kitchen'

zaterdag 25 maart 2023

Karolien Olaerts is terug! Met nog meer gezond genot, in het tweede seizoen van 'Karola's Kitchen' op njam!. Haar eetfilosofie staat voor kilo's groenten, massa's kruiden en een goeie scheut buikgevoel.

Verwacht je ook dit seizoen aan makkelijke traybakes, hippe onepotwonders, voedzame aperohapjes en wereldse smaken.


Gevarieerd & gezond eetpatroon
Het eerste seizoen van 'Karola's Kitchen' werd enorm gesmaakt door de njam! kijkers.
Zowel de uitzendingen op de zender als de recepten op de website werden met veel enthousiasme en in grote getallen bekeken!

Op zondag 26 maart start het 2de seizoen van 'Karola's Kitchen - gewoon gezond & goed' waarin Karolien Olaerts haar eetfilosofie opnieuw met zeer veel plezier zal uitdragen.

De ingrediënten van dit nieuwe seizoen blijven min of meer gelijk: Karolien maakt lekkere, gezonde & haalbare gerechten klaar. De rode draad in haar keuken wordt gevormd door een gevarieerd eetpatroon en ingrediënten die in lijn staan met de aanbevelingen van de voedingsdriehoek.

De kijker mag zich verwachten aan uitgebreide ontbijtrecepten, handige lunches, voedzame soepen en heerlijke hoofdgerechten.

Karolien Olaerts
Nadat Karolien Olaerts afstudeerde als master in de Biomedische Wetenschappen met als specialisatie Voedingswetenschappen stond ze tien jaar in het onderwijs. Vanuit haar passie voor koken en kennis uit haar studies startte ze in 2014 de foodblog Karola’s Kitchen. In 2017 nam ze de stap naar het ondernemerschap en werd ze fulltime zaakvoerder van Karola’s Kitchen.

De laatste jaren publiceerde ze verschillende boeken vol met heerlijke recepten en tips & tricks voor een gezond eetpatroon. Sinds vorig jaar is ze te zien op njam! in haar eigen programma 'Karola's Kitchen'.

'Karola's Kitchen 2 - gewoon gezond & goed', vanaf 26 maart elke zondag op njam! om 11.00, 16.00 en 23.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - finalisten (VTM)

De tweede finalist wordt bekendgemaakt en dat betekent ook dat één koppel vlak voor de finish afvalt. Na maanden keihard werken, trekken de koppels naar een luxe retreat om al het stof voorgoed af te spoelen, maar de rust is van korte duur.

'Huis Gemaakt', om 21.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Thuis
    00:35
    De Zevende Dag
  • 23:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:10
    Armageddon
    00:55
    Benidorm Bastards
  • 23:50
    Overtreders
    00:40
    Geen uitzending
  • 00:15
    9-1-1
    02:05
    Geen uitzending
  • 22:30
    Donnie Brasco
    00:45
    Geen uitzending
  • 23:40
    ER
    00:30
    Suits
  • 23:35
    Coppers
    00:30
    Drie mannen onder een dak
  • 23:50
    De Spor XL: kleine jongens dromen groot
    00:55
    Geen uitzending
  • 00:10
    SkyMed
    02:10
    Geen uitzending
  • 22:35
    American History X
    00:55
    Timecop
  • 23:55
    Junior Bake Off Vlaanderen
    00:50
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 00:05
    CSI: Crime Scene Investigation
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:06
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Extra
  • 00:09
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:20
    Open Vuur
    01:10
    De Gezonde Goesting
  • 00:20
    The Puzzle Lady
    01:10
    Truelove
  • 23:40
    Grey's Anatomy
  • 00:20
    WNL op Zondag
    01:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 23:50
    De klas van '26
  • 23:25
    Louis Theroux: The Settlers
    00:30
    NOS Studio Sport