Njam! lanceert een nieuw seizoen van 'Karola's Kitchen'

zaterdag 25 maart 2023

Karolien Olaerts is terug! Met nog meer gezond genot, in het tweede seizoen van 'Karola's Kitchen' op njam!. Haar eetfilosofie staat voor kilo's groenten, massa's kruiden en een goeie scheut buikgevoel.

Verwacht je ook dit seizoen aan makkelijke traybakes, hippe onepotwonders, voedzame aperohapjes en wereldse smaken.


Gevarieerd & gezond eetpatroon
Het eerste seizoen van 'Karola's Kitchen' werd enorm gesmaakt door de njam! kijkers.
Zowel de uitzendingen op de zender als de recepten op de website werden met veel enthousiasme en in grote getallen bekeken!

Op zondag 26 maart start het 2de seizoen van 'Karola's Kitchen - gewoon gezond & goed' waarin Karolien Olaerts haar eetfilosofie opnieuw met zeer veel plezier zal uitdragen.

De ingrediënten van dit nieuwe seizoen blijven min of meer gelijk: Karolien maakt lekkere, gezonde & haalbare gerechten klaar. De rode draad in haar keuken wordt gevormd door een gevarieerd eetpatroon en ingrediënten die in lijn staan met de aanbevelingen van de voedingsdriehoek.

De kijker mag zich verwachten aan uitgebreide ontbijtrecepten, handige lunches, voedzame soepen en heerlijke hoofdgerechten.

Karolien Olaerts
Nadat Karolien Olaerts afstudeerde als master in de Biomedische Wetenschappen met als specialisatie Voedingswetenschappen stond ze tien jaar in het onderwijs. Vanuit haar passie voor koken en kennis uit haar studies startte ze in 2014 de foodblog Karola’s Kitchen. In 2017 nam ze de stap naar het ondernemerschap en werd ze fulltime zaakvoerder van Karola’s Kitchen.

De laatste jaren publiceerde ze verschillende boeken vol met heerlijke recepten en tips & tricks voor een gezond eetpatroon. Sinds vorig jaar is ze te zien op njam! in haar eigen programma 'Karola's Kitchen'.

'Karola's Kitchen 2 - gewoon gezond & goed', vanaf 26 maart elke zondag op njam! om 11.00, 16.00 en 23.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De New Yorkse zakenman en verstokte vrijgezel Edward Lewis is een specialist in het opkopen van maatschappijen, die hij daarna opsplitst en weer doorverkoopt. Wanneer hij voor zaken in Los Angeles is, vraagt hij op een avond de weg aan Vivian Ward, een straathoertje. Hij is zo onder de indruk van haar charmes dat hij haar 3.000 dollar aanbiedt om hem voor een week te vergezellen.

'Pretty Woman', film uit 1990 met oa. Julia Roberts en Richard Gere, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026 magazine
    04:07
    Het weer
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 08:55
    Superheldenschool
    06:00
    Tik Tak
  • 08:30
    Code van Coppens
    01:10
    Geen uitzending
  • 01:00
    Geen uitzending
    09:05
    Wordt aangekondigd
  • 05:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    01:35
    Geen uitzending
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 07:20
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 08:25
    Manifest
    02:05
    This Is Us
  • 08:30
    Seal Team
    02:00
    Pawn Stars
  • 08:55
    Botched
    02:20
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 08:55
    Without a Trace
    02:15
    Geen uitzending
  • 09:00
    Z-Weekoverzicht
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:03
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:30
    Lekker Messy
    02:05
    Sportfood
  • 08:30
    Death in Paradise
    02:30
    Inspector George Gently
  • 08:40
    Scrubs
    02:30
    Below Deck
  • 09:00
    NOS WK Ontbijt
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 08:15
    Vroege Vogels
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 08:55
    De magische auto
    02:10
    EenVandaag