Njam! lanceert een nieuw seizoen van 'Karola's Kitchen'

zaterdag 25 maart 2023

Karolien Olaerts is terug! Met nog meer gezond genot, in het tweede seizoen van 'Karola's Kitchen' op njam!. Haar eetfilosofie staat voor kilo's groenten, massa's kruiden en een goeie scheut buikgevoel.

Verwacht je ook dit seizoen aan makkelijke traybakes, hippe onepotwonders, voedzame aperohapjes en wereldse smaken.


Gevarieerd & gezond eetpatroon
Het eerste seizoen van 'Karola's Kitchen' werd enorm gesmaakt door de njam! kijkers.
Zowel de uitzendingen op de zender als de recepten op de website werden met veel enthousiasme en in grote getallen bekeken!

Op zondag 26 maart start het 2de seizoen van 'Karola's Kitchen - gewoon gezond & goed' waarin Karolien Olaerts haar eetfilosofie opnieuw met zeer veel plezier zal uitdragen.

De ingrediënten van dit nieuwe seizoen blijven min of meer gelijk: Karolien maakt lekkere, gezonde & haalbare gerechten klaar. De rode draad in haar keuken wordt gevormd door een gevarieerd eetpatroon en ingrediënten die in lijn staan met de aanbevelingen van de voedingsdriehoek.

De kijker mag zich verwachten aan uitgebreide ontbijtrecepten, handige lunches, voedzame soepen en heerlijke hoofdgerechten.

Karolien Olaerts
Nadat Karolien Olaerts afstudeerde als master in de Biomedische Wetenschappen met als specialisatie Voedingswetenschappen stond ze tien jaar in het onderwijs. Vanuit haar passie voor koken en kennis uit haar studies startte ze in 2014 de foodblog Karola’s Kitchen. In 2017 nam ze de stap naar het ondernemerschap en werd ze fulltime zaakvoerder van Karola’s Kitchen.

De laatste jaren publiceerde ze verschillende boeken vol met heerlijke recepten en tips & tricks voor een gezond eetpatroon. Sinds vorig jaar is ze te zien op njam! in haar eigen programma 'Karola's Kitchen'.

'Karola's Kitchen 2 - gewoon gezond & goed', vanaf 26 maart elke zondag op njam! om 11.00, 16.00 en 23.00 uur.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: Veldrijden
    16:10
    Clips
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 15:55
    Samson en Marie
    16:00
    De avonturen van kleine pinguïn
  • 15:10
    Liefde voor muziek
    16:25
    De Branche-Expert
  • 14:25
    Killer College Scandal
    16:15
    Bonje met de buren
  • 15:15
    A Dog's Way Home
  • 15:50
    Matlock
    16:50
    Police Interceptors
  • 15:50
    Once Upon a Holiday
    17:20
    Christmas Bedtime Stories
  • 15:50
    Joe
    16:20
    Geen uitzending
  • 15:15
    Huizenjagers
    18:55
    De Verhulstjes
  • 15:55
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 15:50
    That '70s Show
  • 15:00
    Love It or List It UK
    16:00
    Het Roer Om
  • 15:50
    Snapped
    16:45
    World's Most Evil Killers
  • 15:51
    Z-Weekoverzicht
    16:25
    Trends Talk
  • 15:48
    Publireportage
    16:00
    Nieuwelingen + Vlaamse Top 10+10
  • 15:25
    Foodies & The City
    16:00
    Meat Timon
  • 15:15
    The Chelsea Detective
    16:10
    Ghosts Australia
  • 15:20
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 14:50
    NOS Sport: UEC EK Veldrijden 2026
    16:20
    Sterren NL Top 25
  • 15:30
    Fryslân Dok
    16:05
    Pauscast
  • 15:25
    Dolfje Weerwolfje
    16:50
    Checkpoint