Nieuwkomer Alexia wordt geconfronteerd met mannelijke blikken in 'Lady Truckers'

Vorige week ging een nieuwe lading 'Lady Truckers' weer de baan op om tonnen aardappelen, bier of asfalt op de juiste bestemming te krijgen. In de aflevering van maandag rijden opnieuw twee nieuwe straffe vrouwelijke vrachtwagenchauffeurs uit.
Alexia, oftewel 'De perfectionist', uit Lichtervelde is al 17 jaar Lady Trucker en runt samen met haar man een transportbedrijf. Haar specialiteit? Vloeibare mest! Een vuil werkje, maar Alexia ziet er wel altijd pico bello uit. Make-up, nagellak, parfum, een haarborstel… je vindt het allemaal in haar cabine. De West-Vlaamse, die naast haar bedrijf ook een gezin van vier runt, geniet iedere dag met volle teugen van haar job: 'Al die idyllische plekken waar je komt, dat is toch leuk? Maar de liefde voor de camion kan niet tippen aan de liefde voor mijn kinderen.'
Al geeft Alexia ook toe dat ze soms met bedenkelijke blikken en commentaar van mannen geconfronteerd wordt: 'Ik ben precies het zevende wereldwonder.' Daar rekent ze vakkundig mee af door te tonen wat ze in haar mars heeft.
[video]
Kiliana is met haar 23 jaar de jongste Lady Trucker uit de reeks. Als 11-jarig meisje reed ze tijdens een vakantiedag mee in de truck van haar stiefvader. Ze was meteen verkocht. Op haar 18de behaalde ze haar CE-rijbewijs en werd haar cabine haar tweede thuis. Haar bijnaam ‘De Fanatiekeling’ heeft ze niet gestolen. Kiliana weet wat ze wil en is erg gedreven in wat ze doet: containers vervoeren die gevuld zijn met allerlei zaken, van zonnepanelen tot Amerikaanse wagens. In de nieuwe aflevering ruilt ze het stuur van haar truck voor dat van een Amerikaanse sportwagen.
Verder gaat 'Lady Truckers' ook on the road met Brenda, die eerst haar kindjes met de Lara Croft-truck naar school brengt, Saidja, die een zware lading aardappelen in Frankrijk moet lossen, en Linda, die vast komt te zitten in het helse verkeer.
'Lady Truckers', maandag 11 april om 21.50 uur bij VTM 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Kijkcijfers: maandag 13 en dinsdag 14 april 2026
- Ankers los! Tom Waes is vertrokken voor opnames 'Zeilen Waes'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- Donderdag in 'Nomaden': 'Destination Ghana – Pim'
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal'
Kijktip van de dag

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.
'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.


































