Nieuwe recensenten in 'Mijn Restaurant!'

Afgelopen donderdag -17 april 2008- werden de deuren van restaurant De Charlekijn in Gent gesloten met 919.834 kijkers –en een piek van 1.027.326- als getuigen. De 14de aflevering van 'Mijn Restaurant!' behaalde hiermee een gemiddeld marktaandeel van 47% (VVA 18-54).
H
et is dag één na de sluiting van restaurant De Charlekijn. Jelle en Micheline van D' Hoogeschool beseffen dat ze dringend werk moeten maken van hun zaalpersoneel, want dat heeft hen de nominatie gekost. Ook in Oostende en Antwerpen zijn er problemen in de zaal. In de Red Pepper lijkt maître d' hotel Giovanni uit te groeien tot Jaouad nummer twee. En in de Matizze in Antwerpen is er nog geen oplossing voor het probleem tussen David en Lins en maître Britt.
Tot hun grote verrassing blijken de zaalverantwoordelijken onder de duo's verantwoordelijk voor de volgende recensies en nominatie. Micheline, Lins, Stephanie en Ghislaine zullen in alle restaurants gaan dineren en zich een mening vormen. Hoe de recensies en nominatie precies zullen gebeuren, komen de dames wel nog niet te weten. Dat moet een verrassing blijven.
Ghislaine uit Oostende ziet meteen donkere wolken hangen: zij vreest dat de anderen niet objectief zullen zijn en de Red Pepper onterecht zullen nomineren. Ook Pieter vreest daarvoor, maar het duo heeft een oplossing: zij zullen het tactisch spelen. In Antwerpen wil Lins wél zonder vooroordelen vertrekken. Net als Micheline en Stephanie vindt zij dat de beste moet winnen.
De dames komen samen in het Bloom Hotel te Brussel, hun uitvalsbasis. Daar worden ze door jurylid Christel Cabanier opgewacht. Vanuit het hotel gaat het richting Hasselt, want restaurant Exquisa wordt als eerste bezocht door de nieuwbakken recensenten. Daarna gaat het richting Antwerpen, waar er in restaurant Matizze wordt gedineerd.
'Mijn Restaurant!', dinsdag 22 april 2008 om 21.40 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wereldrecord voor Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe: iconisch koppel uit 'Familie' verovert Guinness Book of Records
- Nieuw programma 'World's Bargain Dream Homes' op HGTV
- Kijkcijfers: dinsdag 23 juni 2026
- Vanaf augustus terug Belgisch én internationaal topvoetbal bij Proximus
- Ketnet start na bijna een decennium met nieuwe opnames van 'De Dokter Bea Show'
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld'
Kijktip van de dag

Er komt regelmatig een knappe gescheiden piloot langs in het snoephuisje. Mimi denkt dat de man een crush op haar heeft. Jeanne is er echter van overtuigd dat hij eerder een oogje op haar heeft. De twee dames zetten elk hun beste beentje voor om de man te charmeren.
'De Kotmadam', om 18.15 uur op VTM.
































