Nieuwe recensenten in 'Mijn Restaurant!'

Afgelopen donderdag -17 april 2008- werden de deuren van restaurant De Charlekijn in Gent gesloten met 919.834 kijkers –en een piek van 1.027.326- als getuigen. De 14de aflevering van 'Mijn Restaurant!' behaalde hiermee een gemiddeld marktaandeel van 47% (VVA 18-54).
H
et is dag één na de sluiting van restaurant De Charlekijn. Jelle en Micheline van D' Hoogeschool beseffen dat ze dringend werk moeten maken van hun zaalpersoneel, want dat heeft hen de nominatie gekost. Ook in Oostende en Antwerpen zijn er problemen in de zaal. In de Red Pepper lijkt maître d' hotel Giovanni uit te groeien tot Jaouad nummer twee. En in de Matizze in Antwerpen is er nog geen oplossing voor het probleem tussen David en Lins en maître Britt.
Tot hun grote verrassing blijken de zaalverantwoordelijken onder de duo's verantwoordelijk voor de volgende recensies en nominatie. Micheline, Lins, Stephanie en Ghislaine zullen in alle restaurants gaan dineren en zich een mening vormen. Hoe de recensies en nominatie precies zullen gebeuren, komen de dames wel nog niet te weten. Dat moet een verrassing blijven.
Ghislaine uit Oostende ziet meteen donkere wolken hangen: zij vreest dat de anderen niet objectief zullen zijn en de Red Pepper onterecht zullen nomineren. Ook Pieter vreest daarvoor, maar het duo heeft een oplossing: zij zullen het tactisch spelen. In Antwerpen wil Lins wél zonder vooroordelen vertrekken. Net als Micheline en Stephanie vindt zij dat de beste moet winnen.
De dames komen samen in het Bloom Hotel te Brussel, hun uitvalsbasis. Daar worden ze door jurylid Christel Cabanier opgewacht. Vanuit het hotel gaat het richting Hasselt, want restaurant Exquisa wordt als eerste bezocht door de nieuwbakken recensenten. Daarna gaat het richting Antwerpen, waar er in restaurant Matizze wordt gedineerd.
'Mijn Restaurant!', dinsdag 22 april 2008 om 21.40 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Qmusic Highlights start in Mechelen: drie avonden gratis lichtspektakel voor 25 jaar Qmusic
- 'De Verraders' maakt zich op voor finale: Noah neemt groot risico met Munt van de Waarheid
- Kijkcijfers: dinsdag 3 november 2026
- Jij kan erbij zijn! VTM zoekt publiek voor 'Dancing with the Stars'
- Oude bekende keert terug in 'Familie': Quinten zorgt meteen voor opschudding
- 'Vrederechter' is duidelijk: WhatsAppberichten volstaan niet als bewijs
- Astrid Coppens over langste minuut van haar leven tijdens keizersnede: 'Je denkt: die is aan het doodgaan'
- Schaakkampioen Garry Kasparov openhartig bij Sverre Denis bij Proximus Showcase en Pickx+
- 'Zembla' donderdag over Arabische gom
- Dit zie je donderdag in 'Bij ons op de Wallen'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
Multimedia SPOTLIGHT
-
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+
Kijktip van de dag

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.
'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.
































