Nieuwe recensenten in 'Mijn Restaurant!'

maandag 21 april 2008

Afgelopen donderdag -17 april 2008- werden de deuren van restaurant De Charlekijn in Gent gesloten met 919.834 kijkers –en een piek van 1.027.326- als getuigen. De 14de aflevering van 'Mijn Restaurant!' behaalde hiermee een gemiddeld marktaandeel van 47% (VVA 18-54).

H


et is dag één na de sluiting van restaurant De Charlekijn. Jelle en Micheline van D' Hoogeschool beseffen dat ze dringend werk moeten maken van hun zaalpersoneel, want dat heeft hen de nominatie gekost. Ook in Oostende en Antwerpen zijn er problemen in de zaal. In de Red Pepper lijkt maître d' hotel Giovanni uit te groeien tot Jaouad nummer twee. En in de Matizze in Antwerpen is er nog geen oplossing voor het probleem tussen David en Lins en maître Britt.

Tot hun grote verrassing blijken de zaalverantwoordelijken onder de duo's verantwoordelijk voor de volgende recensies en nominatie. Micheline, Lins, Stephanie en Ghislaine zullen in alle restaurants gaan dineren en zich een mening vormen. Hoe de recensies en nominatie precies zullen gebeuren, komen de dames wel nog niet te weten. Dat moet een verrassing blijven.

Ghislaine uit Oostende ziet meteen donkere wolken hangen: zij vreest dat de anderen niet objectief zullen zijn en de Red Pepper onterecht zullen nomineren. Ook Pieter vreest daarvoor, maar het duo heeft een oplossing: zij zullen het tactisch spelen. In Antwerpen wil Lins wél zonder vooroordelen vertrekken. Net als Micheline en Stephanie vindt zij dat de beste moet winnen.

De dames komen samen in het Bloom Hotel te Brussel, hun uitvalsbasis. Daar worden ze door jurylid Christel Cabanier opgewacht. Vanuit het hotel gaat het richting Hasselt, want restaurant Exquisa wordt als eerste bezocht door de nieuwbakken recensenten. Daarna gaat het richting Antwerpen, waar er in restaurant Matizze wordt gedineerd.

'Mijn Restaurant!', dinsdag 22 april 2008 om 21.40 uur op vtm.

DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: Politie Aalst' (VTM)

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.

'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Man bijt hond
  • 19:20
    De ideale wereld
    20:00
    Terzake
  • 19:30
    De regels van Floor
    19:40
    Meer weetjes van Hetty
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:10
    Home and Away
    19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 19:15
    The Simpsons
    19:45
    The Big Bang Theory
  • 18:45
    All New Traffic Cops
    20:35
    The Man With the Iron Fists
  • 19:10
    Will Trent
    19:55
    Accused
  • 19:30
    David
    19:55
    Are You Being Served?
  • 18:55
    Huizenjagers
    20:00
    De Tafel van Gert
  • 18:45
    The Rookie
    19:40
    FBI
  • 18:45
    Pawn Stars
    19:40
    Borderforce USA: The Bridges
  • 19:05
    MasterChef UK
    19:45
    Chateau Meiland
  • 19:30
    Snapped
    20:30
    Killer Couples
  • 16:01
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:36
    Mijn tuin
    19:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 18:50
    Guten Appetit
    19:50
    Wordt aangekondigd
  • 19:05
    Hope Street
    20:00
    Beyond Paradise
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    19:55
    Per Seconde Wijzer
  • 19:25
    First Dates
    20:20
    NOS Voetbal