Nieuwe filmreleases in '@TheMoviezz'

maandag 3 oktober 2016

Lieven Trio sprak op het filmfestival van Cannes met de broers Dardenne over hun nieuwe film 'La Fille Inconnue'. Adčle Haenel speelt hierin een jonge huisarts die overdonderd wordt met schuldgevoelens, omdat ze de deur van haar praktijk gesloten hield voor een meisje dat later dood wordt aangetroffen.

Iets kindvriendelijker is de nieuwe Disneyfilm 'Pete's Dragon'. Maar bestaat die gigantische groene draak waarover de mysterieuze Pete vertelt echt? De jonge Grace probeert de waarheid te achterhalen. En een online spel loopt uit de hand in 'Nerve'. Emma Roberts en Dave Franco sturen online video's van zichzelf waarin ze riskante en gevaarlijke opdrachten uitvoeren om prijzen te winnen. Of deze en de andere films de moeite waard zijn om te kijken, vertelt Lieven je in '@TheMoviezz'.


'@TheMoviezz', dinsdag 4 oktober om 20.30 uur op PRIME STAR. Vanaf woensdag kunnen Telenet digitale tv-klanten het programma gratis opvragen in de TV-theek in PRIME à la carte/xtra.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Herfstbeelden
    12:25
    De week van Bruzz
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 11:15
    Edmond & Lucy
    11:25
    Vos en Haas
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:50
    Benidorm Bastards
  • 11:05
    Achter gesloten deuren
    12:05
    Hotel Hell
  • 05:45
    Geen uitzending
    14:25
    Chicago Med
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:55
    Matlock
  • 09:55
    A Christmas Cookie Catastrophe
    11:20
    Once Upon a Holiday
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 11:15
    Vlaanderen Kookt
    11:35
    Ellemieke's KIDchen
  • 10:40
    Elsbeth
    14:10
    NCIS
  • 10:30
    Geen uitzending
    11:30
    Storage Wars
  • 10:35
    Love It or List It
    11:30
    Het feestmenu van ..
  • 11:00
    Killer Grannies
    12:40
    Snapped
  • 11:17
    Z-Weekoverzicht
    11:50
    Trends Talk
  • 11:17
    De kunstenaar
    11:30
    Vitamine 55
  • 10:45
    Het Weekmenu
    11:25
    Winters Grillen
  • 10:35
    McDonald and Dodds
    12:20
    Whitstable Pearl
  • 10:55
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 10:20
    Het MAX Orkest
    11:20
    The Connection
  • 10:35
    Podium Klassiek
    11:45
    Iedereen Verlicht
  • 11:10
    Molmans
    11:25
    Mojo Fliptop