Nieuwe 'Expeditie Robinson' is survival 'pur sang'

Vanaf zondag 30 september 2007 om 20u20 zijn presentatoren Ernst-Paul Hasselbach en Evi Hanssen op KANAALTWEE te zien in een nieuwe reeks van het spannende 'Expeditie Robinson'. Van de rust op het onbewoonde Maleisische eiland Sribuat blijft weinig over als de kandidaten voor de nieuwe reeks van 'Expeditie Robinson' er worden gedropt.
M
aar liefst 100 expeditieleden beginnen aan deze nieuwe uitdaging en moeten de honger, het ongedierte en de ondraaglijke hitte trotseren. Wie heeft de langste adem en wordt de ultieme Robinson?
Moederziel alleen wordt de eerste kandidaat, de 30-jarige gevangenisbewaker Kenny, achtergelaten op het onbewoonde eiland. Hij heeft geen idee wat de bedoeling is. Is er al een groep ergens anders bezig? Moet hij misschien een paar weken alleen zien te overleven? In zijn eentje ontdekt hij de twee grote stranden op het eiland, een mysterieuze arena en een brief met een opdracht. Het is aan hem om uit de expeditieleden die nog gaan komen vier kampverantwoordelijken te kiezen. Maar wat hij niet weet, is dat hij moet kiezen uit heel veel expeditieleden.
Een boot met 99 medekandidaten is onderweg en dat gaat tot een enorme chaos leiden. De honderd kandidaten verspreiden zich meteen over twee stranden. Als het ene kamp de vlotten waarmee men op het eiland is gekomen inpikt, ontstaat het eerste conflict.
Dat de groep dit keer zoveel groter is, zorgt ervoor dat veel expeditieleden zoekende zijn. Ze weten zich geen raad met de situatie die zo compleet anders is dan ze verwacht hadden en willen soms gewoon meteen terug naar huis. Door middel van democratische bijeenkomsten proberen de kandidaten houvast te vinden en beslissingen door te duwen waardoor hun verblijf duidelijker en makkelijker wordt. Een groot gedeelte van het deelnemersveld werkt keihard om de opdrachten te vervullen terwijl anderen er met de pet naar gooien en liggen te luieren op het strand. Dit roept grote frustraties op binnen de nieuwe Expeditie-samenleving waardoor de gemoederen soms hoog oplopen.
Meedoen aan de eerste Expeditie Robinson met 100 kandidaten valt velen zwaar. De eerste democratische beslissing, het Robinson-parlement, ... die maken het voor de verantwoordelijken en hun teams een stuk eenvoudiger om hun taken naar behoren uit te voeren. Maar kandidaten die meteen strategische eilandraden of de beruchte Robinson-proeven voor de super-sportievelingen verwachten, komen bedrogen uit. Het is in eerste instantie : 'survival pur sang'.
Deze 'Expeditie Robinson' telt 13 afleveringen. Gaandeweg wordt de groep alsmaar kleiner. Pas in de tweede helft van het seizoen begint de 'klassieke' Expeditie. De winnaar van deze editie moet in elk geval beschikken over de meeste wilskracht, het grootste uithoudingsvermogen en de sterkste groepsgeest, want dit jaar zijn het uiteindelijk zijn de laatste 10 deelnemers die ter plaatse beslissen wie van hen als beste Robinson wordt verkozen.
Klik HIER voor een preview
'Expeditie Robinson', vanaf zondag 30 september 2007, wekelijks om 20.20 uur bij KANAALTWEE.
Heruitzending elke donderdagavond na de film (of na LIVE voetbal)
DOSSIER: Het najaar van 2007
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Play brengt de zondagochtendnostalgie van Samson en Gert eenmalig terug met originele aflevering
- Kijkcijfers: woensdag 15 april 2026
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice': 'Deze song is vocaal het strafste dat er tussen zit'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug!
Kijktip van de dag

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.
'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.
































