Nieuwe afleveringen van 'Gametown' op TMF

dinsdag 19 februari 2013

Vanaf 20 februari laat TMF de kijkers kennismaken met de nieuwste games, met een jaar lang nieuwe 'Gametown'-afleveringen. Het gaming programma krijgt 30 nieuwe afleveringen, bijna de helft meer dan in 2012, samen met een extra uitzending per week.

Gaming sluit perfect aan bij de doelgroep van TMF, dus voor de kijker is dit enkel goed nieuws.

Met de medewerking van zowat alle belangrijke game-uitgevers brengt 'Gametown' al sinds 2010 een gevarieerd games programma. Dit jaar gaat presentator Cliff een 'level up' en presenteert nu ook de nieuwste downloadable games, mobile games en andere digitale gaming content. Maar natuurlijk komen ook alle games voor de verschillende spelconsoles uitgebreid aan bod, dit in een gloednieuwe studio met unieke multi-screen opstelling.

Jeroen Van de Wiele, producent Bizz-e Entertainment: 'Met 'Gametown' scoren we al twee jaar bij gamend Vlaanderen. We zijn dan ook verheugd om in 2013 nieuwe 'Gametown'-afleveringen te mogen produceren en wij nu vier maal per week te zien zijn. Wetende dat na 7 jaar de nieuwe generatie spelconsoles zo goed als klaar staan met pakken nieuwe games, zal 2013 een bijzonder spannend en groot jaar worden voor gamers.'

Voor 'Gametown' slaat Bizz-e Entertainment de handen in mekaar met 'Invader Magazine', het nieuw interactief magazine voor iPad en Android tablets. Hoofdredacteur Ben Allossery die zijn strepen verdiende bij het 'Officieel PlayStation Magazine', werpt in iedere 'Gametown'-aflevering zijn deskundige blik op de wereld van games en stelt elke maand zijn 'Invader Magazine' coverstory voor.

Ben Allossery, hoofdredacteur 'Invader Magazine': 'Met de nieuwe generatie consoles om de hoek en fabrikanten die ons om de oren slaan met nieuwe technologieën, is degelijke berichtgeving nu van essentieel belang. Als redactiechef van 'Officieel PlayStation Magazine' heb ik zeven jaar fictie van feiten gescheiden en de lezer door de overbevolkte entertainmentwereld geloodst. Met 'Gametown' en 'Invader Magazine' ben ik niet anders van plan.'

'Gametown', vanaf woensdag 20 februari om 20.10 uur op TMF.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Geheim agent Robert Scott en zijn collega Curtis krijgen de opdracht de dochter van een politicus te bevrijden. Tijdens het onderzoek wordt duidelijk dat de ontvoering slechts een klein onderdeel is van een veel groter complot. Heel wat aanwijzingen leiden naar het Witte Huis.

'Spartan', film uit 2004 met oa. Val Kilmer, om 20/35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Lentebeelden
  • 12:30
    Hallo Kroket
    12:45
    Mush Mush en de Zwammetjes
  • 12:20
    Het echte leven in de ZOO
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:25
    Urk!
    13:05
    Een Eigen Huis
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:30
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    Police Interceptors
  • 09:20
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:55
    Two and a Half Men
  • 12:10
    NCIS
    13:00
    Alaska Daily
  • 12:40
    Dover 24/7
    13:35
    Bar Rescue
  • 12:35
    Chateau Meiland
    13:20
    Botched
  • 12:40
    Serial Killer Wives
    13:30
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:23
    De ambachter
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:25
    Peppe's Toscane
  • 12:15
    The Doctor Blake Mysteries
    13:20
    Agatha Christie's Marple
  • 12:20
    Scrubs
    13:15
    Cougar Town
  • 12:35
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 12:35
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:35
    Angelina Ballerina
    12:50
    Pip en Posy