Nieuwe afleveringen van 'Gametown' op TMF

Vanaf 20 februari laat TMF de kijkers kennismaken met de nieuwste games, met een jaar lang nieuwe 'Gametown'-afleveringen. Het gaming programma krijgt 30 nieuwe afleveringen, bijna de helft meer dan in 2012, samen met een extra uitzending per week.
Gaming sluit perfect aan bij de doelgroep van TMF, dus voor de kijker is dit enkel goed nieuws.
Met de medewerking van zowat alle belangrijke game-uitgevers brengt 'Gametown' al sinds 2010 een gevarieerd games programma. Dit jaar gaat presentator Cliff een 'level up' en presenteert nu ook de nieuwste downloadable games, mobile games en andere digitale gaming content. Maar natuurlijk komen ook alle games voor de verschillende spelconsoles uitgebreid aan bod, dit in een gloednieuwe studio met unieke multi-screen opstelling.
Jeroen Van de Wiele, producent Bizz-e Entertainment: 'Met 'Gametown' scoren we al twee jaar bij gamend Vlaanderen. We zijn dan ook verheugd om in 2013 nieuwe 'Gametown'-afleveringen te mogen produceren en wij nu vier maal per week te zien zijn. Wetende dat na 7 jaar de nieuwe generatie spelconsoles zo goed als klaar staan met pakken nieuwe games, zal 2013 een bijzonder spannend en groot jaar worden voor gamers.'
Voor 'Gametown' slaat Bizz-e Entertainment de handen in mekaar met 'Invader Magazine', het nieuw interactief magazine voor iPad en Android tablets. Hoofdredacteur Ben Allossery die zijn strepen verdiende bij het 'Officieel PlayStation Magazine', werpt in iedere 'Gametown'-aflevering zijn deskundige blik op de wereld van games en stelt elke maand zijn 'Invader Magazine' coverstory voor.
Ben Allossery, hoofdredacteur 'Invader Magazine': 'Met de nieuwe generatie consoles om de hoek en fabrikanten die ons om de oren slaan met nieuwe technologieën, is degelijke berichtgeving nu van essentieel belang. Als redactiechef van 'Officieel PlayStation Magazine' heb ik zeven jaar fictie van feiten gescheiden en de lezer door de overbevolkte entertainmentwereld geloodst. Met 'Gametown' en 'Invader Magazine' ben ik niet anders van plan.'
'Gametown', vanaf woensdag 20 februari om 20.10 uur op TMF.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Parels voor de Zwijnen' keert terug op de boerderij van Raven van Dorst
- Tieners delen het ergste wat ze meemaakten in EO-programma 'Hallo, ik heb een trauma'
- 'Chornobyl: Days that shocked the World' op Discovery
- Kijkcijfers: donderdag 23 april 2026
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Dit zie je zondag in 'Over Mijn Lijk'
- 'Vroege Vogels' bezoekt de Lettelberterpetten
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz
Kijktip van de dag

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.
'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 22.30 uur op VTM 4.



































