Nieuwe afleveringen van 'Gametown' op TMF

dinsdag 19 februari 2013

Vanaf 20 februari laat TMF de kijkers kennismaken met de nieuwste games, met een jaar lang nieuwe 'Gametown'-afleveringen. Het gaming programma krijgt 30 nieuwe afleveringen, bijna de helft meer dan in 2012, samen met een extra uitzending per week.

Gaming sluit perfect aan bij de doelgroep van TMF, dus voor de kijker is dit enkel goed nieuws.

Met de medewerking van zowat alle belangrijke game-uitgevers brengt 'Gametown' al sinds 2010 een gevarieerd games programma. Dit jaar gaat presentator Cliff een 'level up' en presenteert nu ook de nieuwste downloadable games, mobile games en andere digitale gaming content. Maar natuurlijk komen ook alle games voor de verschillende spelconsoles uitgebreid aan bod, dit in een gloednieuwe studio met unieke multi-screen opstelling.

Jeroen Van de Wiele, producent Bizz-e Entertainment: 'Met 'Gametown' scoren we al twee jaar bij gamend Vlaanderen. We zijn dan ook verheugd om in 2013 nieuwe 'Gametown'-afleveringen te mogen produceren en wij nu vier maal per week te zien zijn. Wetende dat na 7 jaar de nieuwe generatie spelconsoles zo goed als klaar staan met pakken nieuwe games, zal 2013 een bijzonder spannend en groot jaar worden voor gamers.'

Voor 'Gametown' slaat Bizz-e Entertainment de handen in mekaar met 'Invader Magazine', het nieuw interactief magazine voor iPad en Android tablets. Hoofdredacteur Ben Allossery die zijn strepen verdiende bij het 'Officieel PlayStation Magazine', werpt in iedere 'Gametown'-aflevering zijn deskundige blik op de wereld van games en stelt elke maand zijn 'Invader Magazine' coverstory voor.

Ben Allossery, hoofdredacteur 'Invader Magazine': 'Met de nieuwe generatie consoles om de hoek en fabrikanten die ons om de oren slaan met nieuwe technologieën, is degelijke berichtgeving nu van essentieel belang. Als redactiechef van 'Officieel PlayStation Magazine' heb ik zeven jaar fictie van feiten gescheiden en de lezer door de overbevolkte entertainmentwereld geloodst. Met 'Gametown' en 'Invader Magazine' ben ik niet anders van plan.'

'Gametown', vanaf woensdag 20 februari om 20.10 uur op TMF.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Rechercheur Aníta keert na vijftien jaar terug naar haar geboorteplaats. Ze heeft geen zin in het weerzien met de mensen die ze al die tijd heeft ontweken, onder wie haar eigen moeder. Onderweg naar daar wordt ze opgeroepen omdat er een lichaam is gevonden in Glerarsandar. Daar ontmoet ze een oude vriend, nieuwe collega en ex-geliefde.

'Blacks Sands', om 23.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Thuis
    20:50
    Zeevonk
  • 20:35
    De Afspraak op vrijdag
    21:30
    Patience
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    21:00
    Geen uitzending
  • 20:40
    The Voice van Vlaanderen
    22:30
    So You Think You Can Dance
  • 20:35
    The Lord of the Rings: The Rings of Power
    23:00
    Anna
  • 20:35
    American Gigolo
    22:40
    Fatal Attraction
  • 20:35
    Body of Lies
    22:45
    Asteroid: Final Impact
  • 20:00
    Will Trent
    20:50
    Narcos
  • 20:35
    Zorro
    22:10
    Baywatch
  • 20:40
    Ocean's Thirteen
  • 20:35
    Found
    22:25
    FBI: International
  • 20:35
    Ghostbusters
    22:40
    The Mask
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Kinderen kopen een huis
  • 20:30
    Murder at First Swipe
    22:30
    Shades of Blue
  • 20:37
    Trends Talk
    21:12
    Z-Nieuws
  • 20:32
    Feest in de lente 1
    20:55
    Mar10
  • 20:40
    Het Weekmenu
    21:20
    Meesterlijke Klassiekers
  • 20:00
    Beyond Paradise
    21:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 20:35
    NCIS
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 20:35
    Flikken Maastricht
    21:35
    De slimste mens
  • 20:25
    2 voor 12
    21:05
    Café Kockelmann
  • 20:35
    NOS Voetbal: Oefeninterland Mannen
    22:50
    NOS Voetbal