Nieuwe afleveringen van 'Gametown' op TMF

dinsdag 19 februari 2013

Vanaf 20 februari laat TMF de kijkers kennismaken met de nieuwste games, met een jaar lang nieuwe 'Gametown'-afleveringen. Het gaming programma krijgt 30 nieuwe afleveringen, bijna de helft meer dan in 2012, samen met een extra uitzending per week.

Gaming sluit perfect aan bij de doelgroep van TMF, dus voor de kijker is dit enkel goed nieuws.

Met de medewerking van zowat alle belangrijke game-uitgevers brengt 'Gametown' al sinds 2010 een gevarieerd games programma. Dit jaar gaat presentator Cliff een 'level up' en presenteert nu ook de nieuwste downloadable games, mobile games en andere digitale gaming content. Maar natuurlijk komen ook alle games voor de verschillende spelconsoles uitgebreid aan bod, dit in een gloednieuwe studio met unieke multi-screen opstelling.

Jeroen Van de Wiele, producent Bizz-e Entertainment: 'Met 'Gametown' scoren we al twee jaar bij gamend Vlaanderen. We zijn dan ook verheugd om in 2013 nieuwe 'Gametown'-afleveringen te mogen produceren en wij nu vier maal per week te zien zijn. Wetende dat na 7 jaar de nieuwe generatie spelconsoles zo goed als klaar staan met pakken nieuwe games, zal 2013 een bijzonder spannend en groot jaar worden voor gamers.'

Voor 'Gametown' slaat Bizz-e Entertainment de handen in mekaar met 'Invader Magazine', het nieuw interactief magazine voor iPad en Android tablets. Hoofdredacteur Ben Allossery die zijn strepen verdiende bij het 'Officieel PlayStation Magazine', werpt in iedere 'Gametown'-aflevering zijn deskundige blik op de wereld van games en stelt elke maand zijn 'Invader Magazine' coverstory voor.

Ben Allossery, hoofdredacteur 'Invader Magazine': 'Met de nieuwe generatie consoles om de hoek en fabrikanten die ons om de oren slaan met nieuwe technologieën, is degelijke berichtgeving nu van essentieel belang. Als redactiechef van 'Officieel PlayStation Magazine' heb ik zeven jaar fictie van feiten gescheiden en de lezer door de overbevolkte entertainmentwereld geloodst. Met 'Gametown' en 'Invader Magazine' ben ik niet anders van plan.'

'Gametown', vanaf woensdag 20 februari om 20.10 uur op TMF.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer Billy Beane manager wordt van de Oakland A's, een honkbalteam met geldproblemen, gebruikt hij een wel heel onorthodoxe manier om resultaten te halen. Samen met zijn assistent Peter Brand gebruikt hij een compleet door de computer gegenereerde analyse om zijn spelers te vinden en zo een team samen te stellen voor de World Series. Ondanks verzet van de oude garde, de media en de fans slaagt Beane erin om het honkbalteam tot een succes te maken.

'Moneyball', film uit 2011 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 12:45
    Mega Mindy
    13:10
    Mega Maffe Monsterfreaks
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:30
    Het Weer (middag)
  • 12:10
    B&B zoekt Lief NL
    13:30
    MasterChef Australië
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:10
    Ghosts
  • 13:00
    Geen uitzending
    13:40
    Stargate SG-1
  • 12:10
    Ghosts of Christmas Past
    13:50
    Rocky Mountain Christmas
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 12:35
    De Tafel van Tine
    13:45
    Komen Eten
  • 12:15
    NCIS
    13:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 13:05
    Storage Wars
    13:40
    Most Outrageous Crimes
  • 12:50
    Love Island UK
    13:50
    Uit de Schelp
  • 13:00
    Chasing A Killer
    13:55
    Accident, Suicide, or Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:55
    Zo doe je het!
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:05
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
    13:45
    Becoming Meewis
  • 13:00
    The Doctor Blake Mysteries
    14:05
    Agatha Christie: Murder is Easy
  • 12:20
    Grey's Anatomy
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 13:00
    NOS Journaal
    13:20
    Kassa
  • 13:05
    Kindertijd
    13:12
    Zin in Zappelin