Nieuwe afleveringen van 'Bal National' op njam!

zaterdag 23 april 2022

Begin alvast te watertanden want tv-chef Wim Ballieu verwent de njam!-kijkers met nieuwe afleveringen van het succesprogramma 'Bal National'.

Wim zet opnieuw 100% in op comfort food van bij ons en gaat in elke aflevering aan de slag met een typisch Belgisch ingrediënt.



Belgische klassiekers met een leuke twist
In de nieuwe uitzendingen plaatst Wim Ballieu in elke aflevering een Belgisch comfort food-ingrediënt in de kijker. Als koning van de gehaktbal gaat Wim creatief aan het werk om een unieke gevulde gehaktbal te maken. Daarnaast maakt hij in elke aflevering ook een echte Belgische klassieker met hetzelfde ingrediënt klaar. De tv-chef staat voor haalbare recepten die iedereen thuis kan namaken, daarom kookt hij in 'Bal National' in zijn eigen thuiskeuken.

In de eerste nieuwe aflevering kookt Wim met witloof van eigen bodem. Als gehaktbal-gerecht maakt hij een vogelnestje van witloof-bechamel en een aardappelpuree met gebraiseerd witloof. Voor de Belgische klassieker kiest Wim voor het favoriete gerecht van vele landgenoten: Chicons au gratin, oftewel een ovenschotel van hamrolletjes met witloof en witte saus. De chef geeft er een leuke twist aan door de witte saus met gegaarde bloemkool te maken. In de overige afleveringen kookt Wim met aardappelen, bloemkool, wortel en tomaat.

Belgische muziek – de keuze van de kijker
Niet enkel de gerechten in het programma zijn van eigen bodem, ook alle muziek die je in het programma kan horen is van Belgische makelij. Die muziek werd mee gekozen door de njam!-kijkers via een wedstrijd op social media. Na elke aflevering verzamelt Wim de liedjes in de 'Bal National'-afspeellijst op Spotify.

'Bal National', vanaf 24 april elke zondag om 11.00, 16.00 en 23.00 uur op njam!.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    De laatste lach
    21:50
    Over mijn lijf
  • 20:35
    Sporza: UEFA Europa League
    23:05
    De ideale wereld
  • 20:40
    VRT NWS journaal met VGT
    21:25
    Geen uitzending
  • 20:40
    Mijn Restaurant
    21:50
    Alloo bij de Wegpolitie
  • 20:20
    De Augurkenkoning
    21:40
    Axel Gaat Binnen
  • 20:35
    Crescent City
    22:35
    Blackhat
  • 20:35
    The Nutty Professor
    22:25
    Foute vrienden
  • 20:35
    Jolly Good Christmas
    22:10
    Coyote Creek Christmas
  • 20:35
    Cordon
    22:35
    Cheers
  • 20:00
    De Tafel van Ruben
    21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 20:35
    Doc
    22:25
    Friends
  • 20:35
    Into the Storm
    22:20
    Twisted Metal
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    24 Hours in Police Custody
    21:30
    World's Most Evil Killers
  • 20:54
    Z-Defensie
    21:07
    De Verenigde Status van Amerika
  • 21:04
    Simple diy
    22:00
    More Than A Feeling
  • 20:55
    Guillaume's Paris
  • 21:00
    Blue Murder Motel
    22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 20:35
    Below Deck Down Under
    21:20
    Hudson & Rex
  • 20:40
    Wat speelt er
    21:35
    De slimste mens
  • 20:25
    Medialogica
    21:15
    Zembla
  • 20:25
    Bij ons op de Wallen
    21:20
    Bovensloters