Nieuwe '1000 Seconden' vanaf zaterdag

donderdag 3 april 2008

Het programma '1000 Seconden' is een absolute blijver op Vitaya. Met een nieuwe presentatrice, een nieuwe kok en een nieuw decor kreeg het vijfde seizoen bovendien een grondige make-over. Anne De Baetzelier helpt Wouter Keersmaekers, chef van sterrenrestaurant De Schone van Boskoop (één Michelinster), in '1000 Seconden' een volledig driegangen menu op tafel te toveren.

V


oor het eerst in de geschiedenis van '1000 Seconden' staan een man en een vrouw in de keuken, vonken gegarandeerd dus. Wouter en Anne kibbelen en koken, snijden en strijden en doen de temperatuur in de keuken meer dan eens stijgen.

Chef-kok Wouter Keersmaekers is niet van de minste. Hij startte zijn culinaire carrière in restaurant Efco. Hij werd na enkele jaren al souschef Villasdal in Brasschaat en kookte ook zes jaar als souschef in 't Fornuis in Antwerpen waar hij mee aan de weg timmerde om dit restaurant naar zijn tweede Michelinster te leiden. Een Vlaamse topchef die nu zijn stevige schouders onder '1000 Seconden' zet, de pannen van het dak kookt en Anne én de kijker toont hoe het moet.

Anne heeft zowel spel- en muziekprogramma's als talkshows en magazines, maar deze veelzijdige creatieveling en ervaren tv-madam kent wel degelijk haar weg in de keuken! Dit ongekende talent toont ze nu aan de zijde van Wouter in '1000 Seconden'. En de klok, die houdt ze nauwlettend in de gaten!

En al dat lekkers dat Wouter en Anne op tafel zullen toveren, moet natuurlijk ook geproefd worden. Gasten als Jan Van Rompaey, Francesca Vanthielen, Herbert Flack en ook bedenker Herwig Van Hove mogen hun voeten onder tafel schuiven en de gerechten aan een smaaktest onderwerpen. Smakelijk!

'1000 seconden', vanaf zaterdag 5 april om 19.45 uur op Vitaya.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' (VTM GO+)

De zestienjarige Ellen worstelt met zichzelf en loopt weg van huis, vastbesloten om te verdwijnen. Haar ouders blijven wanhopig achter. De Cel Vermiste Personen start een zware zoektocht: hoe vind je iemand die niet gevonden wil worden?

'Goens docu: Cel Vermiste Personen ', om 22.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: WinWin
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Zomerbeelden
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 09:49
    Rintje
    05:25
    Geen uitzending
  • 09:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:05
    My Kitchen Rules
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:30
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:15
    Oep z'n bakkes
  • 09:40
    Castle
    02:20
    Geen uitzending
  • 08:30
    Police Academy 6: City Under Siege
    02:20
    Geen uitzending
  • 09:35
    MasterChef UK
    02:45
    A Place in the Sun
  • 09:30
    Snapped: Killer Couples
    02:10
    Geen uitzending
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:48
    De perfecte vloerbekleding
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:25
    De Garde van Gert
    02:20
    Foodies & The City
  • 09:20
    Midsomer Murders
    02:15
    Ripper Street
  • 09:35
    Below Deck Down Under
    03:55
    Grey's Anatomy
  • 09:45
    NOS Journaal
    02:00
    NOS Journaal Laat
  • 09:30
    Zentijd
    02:20
    Nieuwsuur
  • 09:50
    Ta-daaa!
    02:05
    Reizen Waes