Nieuwe '1000 Seconden' vanaf zaterdag

donderdag 3 april 2008

Het programma '1000 Seconden' is een absolute blijver op Vitaya. Met een nieuwe presentatrice, een nieuwe kok en een nieuw decor kreeg het vijfde seizoen bovendien een grondige make-over. Anne De Baetzelier helpt Wouter Keersmaekers, chef van sterrenrestaurant De Schone van Boskoop (één Michelinster), in '1000 Seconden' een volledig driegangen menu op tafel te toveren.

V


oor het eerst in de geschiedenis van '1000 Seconden' staan een man en een vrouw in de keuken, vonken gegarandeerd dus. Wouter en Anne kibbelen en koken, snijden en strijden en doen de temperatuur in de keuken meer dan eens stijgen.

Chef-kok Wouter Keersmaekers is niet van de minste. Hij startte zijn culinaire carrière in restaurant Efco. Hij werd na enkele jaren al souschef Villasdal in Brasschaat en kookte ook zes jaar als souschef in 't Fornuis in Antwerpen waar hij mee aan de weg timmerde om dit restaurant naar zijn tweede Michelinster te leiden. Een Vlaamse topchef die nu zijn stevige schouders onder '1000 Seconden' zet, de pannen van het dak kookt en Anne én de kijker toont hoe het moet.

Anne heeft zowel spel- en muziekprogramma's als talkshows en magazines, maar deze veelzijdige creatieveling en ervaren tv-madam kent wel degelijk haar weg in de keuken! Dit ongekende talent toont ze nu aan de zijde van Wouter in '1000 Seconden'. En de klok, die houdt ze nauwlettend in de gaten!

En al dat lekkers dat Wouter en Anne op tafel zullen toveren, moet natuurlijk ook geproefd worden. Gasten als Jan Van Rompaey, Francesca Vanthielen, Herbert Flack en ook bedenker Herwig Van Hove mogen hun voeten onder tafel schuiven en de gerechten aan een smaaktest onderwerpen. Smakelijk!

'1000 seconden', vanaf zaterdag 5 april om 19.45 uur op Vitaya.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:55
    Hitler heeft mijn roze konijn gestolen
    00:55
    Dagelijkse kost
  • 22:20
    Cooper & Fry
    23:10
    The Capture
  • 20:29
    Sporza: WK Wielrennen
    23:05
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:25
    UEFA Nations League
    23:10
    Happy Hour
  • 22:40
    Fast & Furious
    00:45
    Mr. Frank Visser: hoe is het nu met?
  • 23:00
    Money Monster
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 20:35
    Master and Commander: The Far Side of the World
    23:10
    Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
  • 22:15
    Christmas Cupid
    23:50
    Fit for Christmas
  • 22:45
    Slisse & Cesar
    23:15
    'Allo 'Allo!
  • 21:15
    Furiosa: A Mad Max Saga
    00:05
    Nonkels
  • 22:25
    NCIS: Sydney
    00:25
    Superman & Lois
  • 22:35
    Mad Max Beyond Thunderdome
    00:45
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 21:50
    Kopen Of Slopen?
    00:30
    Love It or List It UK
  • 22:40
    Without a Trace
    23:40
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:54
    Z-Nieuws
    23:05
    Z-Beurs
  • 22:50
    Het zelfbouwhuis
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:00
    Lekker Messy
    23:30
    Vanavond bij ons
  • 21:55
    McDonald and Dodds
    23:40
    Marie Antoinette
  • 22:25
    Iron Man 3
    00:40
    Burn Notice
  • 22:45
    NOS Journaal
    23:10
    Dit was het nieuws
  • 22:35
    Stand van Nederland: Aangehaakt
    23:05
    Crime: Grace
  • 22:35
    90's Dance