Nieuwe '1000 Seconden' vanaf zaterdag

Het programma '1000 Seconden' is een absolute blijver op Vitaya. Met een nieuwe presentatrice, een nieuwe kok en een nieuw decor kreeg het vijfde seizoen bovendien een grondige make-over. Anne De Baetzelier helpt Wouter Keersmaekers, chef van sterrenrestaurant De Schone van Boskoop (één Michelinster), in '1000 Seconden' een volledig driegangen menu op tafel te toveren.
V
oor het eerst in de geschiedenis van '1000 Seconden' staan een man en een vrouw in de keuken, vonken gegarandeerd dus. Wouter en Anne kibbelen en koken, snijden en strijden en doen de temperatuur in de keuken meer dan eens stijgen.
Chef-kok Wouter Keersmaekers is niet van de minste. Hij startte zijn culinaire carrière in restaurant Efco. Hij werd na enkele jaren al souschef Villasdal in Brasschaat en kookte ook zes jaar als souschef in 't Fornuis in Antwerpen waar hij mee aan de weg timmerde om dit restaurant naar zijn tweede Michelinster te leiden. Een Vlaamse topchef die nu zijn stevige schouders onder '1000 Seconden' zet, de pannen van het dak kookt en Anne én de kijker toont hoe het moet.
Anne heeft zowel spel- en muziekprogramma's als talkshows en magazines, maar deze veelzijdige creatieveling en ervaren tv-madam kent wel degelijk haar weg in de keuken! Dit ongekende talent toont ze nu aan de zijde van Wouter in '1000 Seconden'. En de klok, die houdt ze nauwlettend in de gaten!
En al dat lekkers dat Wouter en Anne op tafel zullen toveren, moet natuurlijk ook geproefd worden. Gasten als Jan Van Rompaey, Francesca Vanthielen, Herbert Flack en ook bedenker Herwig Van Hove mogen hun voeten onder tafel schuiven en de gerechten aan een smaaktest onderwerpen. Smakelijk!
'1000 seconden', vanaf zaterdag 5 april om 19.45 uur op Vitaya.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Stefan de Walle draagt na 15 jaar het grote boek over aan zijn opvolger en neemt afscheid van 'Het Sinterklaasjournaal'
- Kijkcijfers: dinsdag 15 september 2026
- Kijkcijfers: 'Nonkels' start derde seizoen met recordcijfer van 647.000 kijkers
- Frontale confrontatie in 'De Verraders': Verrader Marc-Marie onder vuur over vijfde schild
- Margriet en Celien Hermans, Jan Jaap van der Wal, Jacques Vermeire en Nina Derwael herbeleven eigen ingreep in 'De Operatiekamer'
- Exclusief ontwaken in Knokke, Bentley schittert op terras van La Réserve
- Axel Daeseleire eet 20.000 calorieën, wordt een dikke zeemeermin en krijgt de spanking van zijn leven
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Meditation Island, gevreesde beeptest en valse noten in 'Bockie Gaat Naar School'
- Kotmadam Sergeant pakt het op z’n Ingeborgs aan met de kotstudenten
- Vincent Fierens maakt dromen waar op 'YES Day'
- Qmusic stunt met Het Geluid: verlossende antwoord hangt al op straat
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
Multimedia SPOTLIGHT
-
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro
Kijktip van de dag

Het team helpt een oudere man die onwel wordt na een glaasje jenever. Een vrouw krijgt hulp na een ongeval met haar scooter. De hulpdiensten komen ter plaatse na een auto-ongeluk, waarna ze zich haasten naar een man met keelkanker die bloed verliest.
'Helden van hier: De MUG heli', om 22.00 uur op VTM.
































