Nieuwe '1000 Seconden' vanaf zaterdag

donderdag 3 april 2008

Het programma '1000 Seconden' is een absolute blijver op Vitaya. Met een nieuwe presentatrice, een nieuwe kok en een nieuw decor kreeg het vijfde seizoen bovendien een grondige make-over. Anne De Baetzelier helpt Wouter Keersmaekers, chef van sterrenrestaurant De Schone van Boskoop (één Michelinster), in '1000 Seconden' een volledig driegangen menu op tafel te toveren.

V


oor het eerst in de geschiedenis van '1000 Seconden' staan een man en een vrouw in de keuken, vonken gegarandeerd dus. Wouter en Anne kibbelen en koken, snijden en strijden en doen de temperatuur in de keuken meer dan eens stijgen.

Chef-kok Wouter Keersmaekers is niet van de minste. Hij startte zijn culinaire carrière in restaurant Efco. Hij werd na enkele jaren al souschef Villasdal in Brasschaat en kookte ook zes jaar als souschef in 't Fornuis in Antwerpen waar hij mee aan de weg timmerde om dit restaurant naar zijn tweede Michelinster te leiden. Een Vlaamse topchef die nu zijn stevige schouders onder '1000 Seconden' zet, de pannen van het dak kookt en Anne én de kijker toont hoe het moet.

Anne heeft zowel spel- en muziekprogramma's als talkshows en magazines, maar deze veelzijdige creatieveling en ervaren tv-madam kent wel degelijk haar weg in de keuken! Dit ongekende talent toont ze nu aan de zijde van Wouter in '1000 Seconden'. En de klok, die houdt ze nauwlettend in de gaten!

En al dat lekkers dat Wouter en Anne op tafel zullen toveren, moet natuurlijk ook geproefd worden. Gasten als Jan Van Rompaey, Francesca Vanthielen, Herbert Flack en ook bedenker Herwig Van Hove mogen hun voeten onder tafel schuiven en de gerechten aan een smaaktest onderwerpen. Smakelijk!

'1000 seconden', vanaf zaterdag 5 april om 19.45 uur op Vitaya.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Vrederechters' (VTM)

In Lokeren moet vrederechter De Bruyne een vrouw wijzen op haar verplichtingen als verhuurster. Vrederechter Struyf gaat in Tongeren een kijkje nemen in de woning van twee huursters die klagen over een schimmelproblematiek.

'Vrederechters', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    Ons huis, nieuw huis
    22:50
    VRT NWS laat
  • 22:10
    De ideale wereld
    22:50
    Het weer
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:50
    Operatiekamer
    23:05
    Chicago Med
  • 20:30
    UEFA Champions League
    23:20
    UEFA Champions League samenvattingen
  • 20:35
    The Pursuit of Happyness
    22:50
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 22:35
    60 Days In
    00:15
    Police Interceptors
  • 22:05
    Jolly Good Christmas
    23:30
    Holiday for Heroes
  • 22:25
    Cheers
    22:55
    Slisse & Cesar
  • 22:30
    Memory of a Killer
    23:35
    De Tafel van Ruben
  • 20:35
    Don't Worry Darling
  • 22:35
    Twisted Metal
    00:05
    Hawaii Five-0
  • 22:40
    Huizenjagers
    23:35
    Love It or List It
  • 21:55
    World's Most Evil Killers
  • 22:43
    Z-Beurs
    22:56
    CEO van mijn leven
  • 22:39
    Tooldokter
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:30
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
    23:00
    Winterse Kost
  • 22:00
    Midsomer Murders
    22:55
    Unforgotten
  • 22:25
    NCIS
    00:10
    NCIS: Los Angeles
  • 22:25
    Pauw & De Wit
    23:15
    NOS Journaal Laat
  • 22:45
    Droomland Koerdistan
    23:35
    Ongeschreven Regels
  • 21:55
    Dropout Resort
    22:50
    Reizen Waes