Nieuwe '1000 Seconden' vanaf zaterdag

Het programma '1000 Seconden' is een absolute blijver op Vitaya. Met een nieuwe presentatrice, een nieuwe kok en een nieuw decor kreeg het vijfde seizoen bovendien een grondige make-over. Anne De Baetzelier helpt Wouter Keersmaekers, chef van sterrenrestaurant De Schone van Boskoop (één Michelinster), in '1000 Seconden' een volledig driegangen menu op tafel te toveren.
V
oor het eerst in de geschiedenis van '1000 Seconden' staan een man en een vrouw in de keuken, vonken gegarandeerd dus. Wouter en Anne kibbelen en koken, snijden en strijden en doen de temperatuur in de keuken meer dan eens stijgen.
Chef-kok Wouter Keersmaekers is niet van de minste. Hij startte zijn culinaire carrière in restaurant Efco. Hij werd na enkele jaren al souschef Villasdal in Brasschaat en kookte ook zes jaar als souschef in 't Fornuis in Antwerpen waar hij mee aan de weg timmerde om dit restaurant naar zijn tweede Michelinster te leiden. Een Vlaamse topchef die nu zijn stevige schouders onder '1000 Seconden' zet, de pannen van het dak kookt en Anne én de kijker toont hoe het moet.
Anne heeft zowel spel- en muziekprogramma's als talkshows en magazines, maar deze veelzijdige creatieveling en ervaren tv-madam kent wel degelijk haar weg in de keuken! Dit ongekende talent toont ze nu aan de zijde van Wouter in '1000 Seconden'. En de klok, die houdt ze nauwlettend in de gaten!
En al dat lekkers dat Wouter en Anne op tafel zullen toveren, moet natuurlijk ook geproefd worden. Gasten als Jan Van Rompaey, Francesca Vanthielen, Herbert Flack en ook bedenker Herwig Van Hove mogen hun voeten onder tafel schuiven en de gerechten aan een smaaktest onderwerpen. Smakelijk!
'1000 seconden', vanaf zaterdag 5 april om 19.45 uur op Vitaya.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson': 'Ik ben dat niet gewoon, niet-gefrituurd eten'
- 'Ik verdien het om te blijven zitten!': Stephanie Coorevits en Thomas Smith vechten voor hun laatste kans in ‘De Verraders’
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.
































