Nieuw seizoen van 'Zo Man Zo Vrouw' op VIJF

dinsdag 1 september 2015

In zeven seizoenen van 'Zo Man Zo Vrouw' nam Jani al welgeteld 57 koppels onder zijn stilistische handen. Hij maakte ze stuk voor stuk gelukkig, velen tot tranen toe. Buikvlinders vlogen spontaan weer op.

De man met het magische stijlinzicht, die luistert naar wat vrouwen en mannen echt willen, deed het keer op keer. Hij gaf hen ook goede raad mee voor de toekomst. En tips. Nuttige tips waar je wat aan hebt de volgende keer dat je voor de kleerkast staat en niet weet wat aan te trekken. Maar zelfs na 57 afleveringen lijken Jani's stijladvies en make-overs nooit harder nodig geweest. Nieuwigheidje dit achtste seizoen: Jani laat de koppels ook eerst eens voor elkaar shoppen.


Ester (19) en Steven (21) zijn al zes jaar een gelukkig stel. Ester was 14 jaar toen ze onverwacht zwanger werd van Steven. Ondanks alle tegenkanting besloten ze de baby te houden. Intussen zijn ze een dolgelukkig gezin met twee kinderen. Dolgelukkig, behalve op vestimentair vlak. Steven draagt enkel joggings en kiest voor 'gemakkelijk'. Ester heeft dan weer een voorliefde voor prints, vooral voor de tijgerprint. Ze wil zich als 'mama' kleden, maar shopt nog steeds in de kinder- en jongerenafdeling. Ester wil dat Jani Steven voor eens en altijd uit die joggingpakken helpt. Ze wil graag dat mensen eens zien wat voor een knappe man ze heeft.

'Zo Man Zo Vrouw', vanaf woensdag 2 september om 20.35 uur op VIJF.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2015: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Axel Gaat Binnen' - seizoen 4 (VTM)

Axel draait vijf dagen mee met de Blue Angels, een beruchte motorclub uit West-Vlaanderen. Hij krijgt zo een unieke inkijk in hun gesloten wereld waarin broederschap en loyaliteit centraal staan. Hij mag ook meerijden tijdens de jaarlijkse Battlefield Run.

'Axel Gaat Binnen', om 21.40 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:55
    VRT NWS Villa Politica
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:45
    Geen uitzending
    05:50
    Kabouter Plop
  • 01:05
    Geen uitzending
    10:55
    MasterChef Australië
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Joe
    05:20
    Twinkle All the Way
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:50
    Geen uitzending
    02:25
    De Tafel van de Week
  • 02:50
    Geen uitzending
    05:40
    Grey's Anatomy
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:25
    Customer Wars
  • 02:35
    Geen uitzending
    03:10
    Oh Oh Den Haag
  • 02:15
    Geen uitzending
    07:10
    Without a Trace
  • 00:35
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:50
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:40
    Sportfood
    02:40
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 01:25
    The Suspicions of Mr Whicher
    03:05
    Agatha Raisin
  • 02:40
    NCIS
    02:30
    Below Deck Mediterranean
  • 02:35
    NOS Journaal
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:10
    Nieuwsuur
    02:15
    Buitenhof
  • 02:10
    Eva
    02:25
    NOS Studio Sport