Nieuw seizoen van 'The Hotzone' over de anthrax-aanslagen op National Geographic

Slechts enkele weken na de gebeurtenissen van 11 september, sloeg de terreur voor de tweede keer toe. Geïnspireerd op ware gebeurtenissen, zendt National Geographic vanaf 12 december het nieuwe zesdelige seizoen van 'The Hot Zone' uit, over de anthrax aanvallen van 2001 in de U.S.
De zesdelige serie 'The Hot Zone: Anthrax' speelt zich af in 2001, toen de Verenigde Staten werd opgeschrikt door een nieuwe, ongekende daad van terrorisme. Brieven met anthrax werden verzonden naar nietsvermoedende slachtoffers in Florida, Washington DC, en New York. De anonieme aanslag eiste vijf levens en veroorzaakte paniek in heel Amerika. Ondanks vele valse aanwijzingen, kwam een team van FBI agenten en wetenschappers langzaam dichterbij een onverwachte hoofdverdachte.
Hoewel velen van ons zich de grote krantenkoppen en wijdverspreide angst herinneren tijdens de anthrax aanvallen, zijn er vele lagen in dit huiveringwekkende en ongelooflijke misdaadverhaal die nog niet zijn verteld.
'The Hot Zone: Anthrax' is geïnspireerd op ware gebeurtenissen en volgt de perspectieven van Matthew Ryker (Kim) en Dr. Bruce Ivins (Goldwyn). Ryker, een FBI-agent met een specialiteit in microbiologie, riskeert zijn carrière om zijn leidinggevenden van het ondenkbare te overtuigen. Namelijk dat, ruim drie weken na de aanslagen van 9/11, de Verenigde Staten opnieuw wordt aangevallen. Ivins, een briljante microbioloog die verwikkeld raakt in de jacht naar de anthrax moordenaar van 2001, werkt nauw samen met de FBI om te achterhalen wie achter de dodelijke anthrax brieven zit...
Ook de Special FBI Agent Dani Toretti (Dawn Olivieri), één van de eerste agenten die ter plaatse was bij de anthrax aanval op Capitol Hill, maakt deel uit van de cast. Daarnaast zien we onder andere: de nieuwe leergierige agent Chris Moore (Ian Colletti), de hooggeplaatste FBI-medewerker Ed Copak (Dylan Baker), agent Eric Sykes (Morgan Kelly), Sheila Willis (Denyce Lawton), een farmaceutische lobbyiste die een relatie heeft met Ryker, Dr. Simon Kurz (Carlos Gonzalez-Vio), een toegewijde USAMRIID-collega van Ivins, Jody Hall (Vanessa Matsui), een ijverige wetenschapper die argwanend is naar de politieke en persoonlijke agenda's van de mensen om haar heen, burgemeester Rudy Giuliani (Enrico Colantoni), die zich ontpopt als een moedige vertegenwoordiger van de burgers van New York City na de terroristische aanslagen van 11 september en de gerespecteerde journalist en NBC nieuwsanker Tom Brokaw (Harry Hamlin), de stem van de rede voor het land na de gebeurtenissen van 9/11, in de zesdelige serie.
Kelly Souders en Brian Peterson zijn de uitvoerende producenten en showrunners van 'The Hot Zone: Anthrax'. Scott Free Production's Ridley Scott en David W. Zucker fungeren samen met Jordan Sheehan, Lynda Obst en Daniel Percival tevens als uitvoerende producenten. Richard Preston is een mede-uitvoerende producent van de serie, die wordt geproduceerd door 20th Television en Scott Free Productions.
'The Hot Zone: Anthrax', vanaf 12 december elke zondag om 21.30 uur op National Geographic.
https://www.nationalgeographic.nl/
Meer artikels over National Geographic Channel
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- SBS6 tijdens WK elke dag live met dubbele uitzendingen 'Vandaag Inside Oranje' óf 'De Oranjezomer'
- VRT 1 daagt je uit: kan jij de nieuwe 'Homo universalis' worden?
- 'Paranormal Caught on Camera' zondag nieuw op Discovery
- 'Medisch Centrum West' terug bij VTM: dit mag je verwachten van seizoen 2
- 'Heel Mijn Hart' start zondagavond bij VTM
- 'Andere Tijden Sport': Louis van Gaal en Tim Krul over de keeperswissel van 2014
- Vera Beths 80 jaar: dochter Carine Bijlsma maakte een documentaire
- 'Hoeksteen van de samenleving': over de hardnekkige ongelijkheid binnen het Nederlandse gezin
- Vier rivalen, één koninkrijk: EO zendt 'Attenborough: Kingdom' uit
- 'Vroege Vogels' is zondag in De Overlaat
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
- Luistercijfers: JOE noteert recordmaand, Qmusic zes jaar op rij nummer één
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris.
Kijktip van de dag

Het aftellen is begonnen. De repetities worden intenser, het decor wordt onthuld en de laatste aanpassingen worden doorgevoerd. En dan eindelijk: dé grote dag. Wat gebeurt er wanneer Karen, Kristel en Kathleen samen het podium betreden?
'K3 Originals: Het verhaal van Karen, Kristel en Kathleen', om 20.40 uur op VTM.



































