Nieuw seizoen van 'Iedereen K3' op VTMKZOOM

vrijdag 29 september 2017

Vanaf zaterdag 30 september laten Hanne, Marthe en Klaasje nieuwe afleveringen van 'Iedereen K3' los op de VTMKZOOM-kijkers.

In dit tweede seizoen hebben de K3’tjes weer een heleboel enthousiaste kinderen uitgenodigd, die ze onderdompelen in de magische leefwereld van K3. Samen met hen werken ze rond verschillende rubrieken en onderwerpen die allemaal deel uitmaken van het ‘K3-zijn’: van dansen en zingen tot koken, knutselen, sporten en nog veel meer. Hoe maak je de echte Pina Colada-cocktail? Hoe leg je leuke vlechtjes in je haar? En hoe maak je je outfit volledig K3-proof? De meisjes leren het allemaal stap voor stap in 'Iedereen K3'.


Ook komt er elke aflevering een bekende gast over de vloer die komt vertellen over zijn of haar specialiteit. Zo krijgen Hanne, Marthe en Klaasje tennisles van Yanina Wickmayer, leren ze rocken van de stoere Sean Dhondt, horen ze van Adil El Arbi wat een regisseur precies doet en krijgen ze lekkere en gezonde kooktips van foodie Ellemieke Vermolen, de echtgenote van chef Sergio Herman.

Ook in het tweede seizoen zorgt K3 elke aflevering voor een muzikale afsluiter: een optreden, waarbij de aanwezige kinderen én de fans thuis vanop de eerste rij kunnen meezingen en –dansen. Zowel enkele K3-klassiekers als hun allernieuwste hits worden opgevoerd.

Aflevering 1 met Jacques Vermeire
Hanne, Marthe en Klaasje krijgen hoog bezoek, want niemand minder dan acteur Jacques Vermeire komt langs. Jacques is geen onbekende voor de meisjes: hij speelde al een vast personage in 'Hallo K3' en heeft een rolletje in de nieuwe K3-film. Jacques kent de kneepjes van het acteervak dus als geen ander en leert het drietal gekke bekken trekken en bulderlachen op commando. Marthe slaat aan het knutselen en leert hoe je feestjes nog vrolijker kan maken met zelfgemaakte vlaggetjes. Klaasje legt uit aan de kids hoe je een vlecht maakt waar een gekleurd lint in verweven zit. Eindigen doet K3 met hun hit Hallo K3.

'Iedereen K3', vanaf 30 september elke zaterdag om 8.15 uur bij VTMKZOOM. Vanaf 1 oktober elke zondag om 8.40 uur bij VTM.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    06:00
    Mr. Magoo
  • 19:10
    De Campus Cup
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 19:35
    De regels van Floor
    05:00
    Geen uitzending
  • 19:00
    VTM Nieuws
    05:15
    Geen uitzending
  • 19:10
    Blind getrouwd: Australië
    02:00
    Geen uitzending
  • 19:35
    How I Met Your Mother
    01:10
    Geen uitzending
  • 19:35
    Police Interceptors
    00:35
    Geen uitzending
  • 19:10
    S.W.A.T.
    08:50
    Geen uitzending
  • 19:30
    David
    06:00
    Joe
  • 19:10
    De Container Cup
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 18:50
    The Rookie
    02:35
    Geen uitzending
  • 19:15
    Pawn Stars
    02:05
    Geen uitzending
  • 18:55
    Next Level Chef
    02:25
    Geen uitzending
  • 18:55
    Killer at the Crime Scene
    02:15
    Geen uitzending
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:25
    De kunstenaar
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:25
    Lekker Messy
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 19:05
    Father Brown
    02:05
    Darby and Joan
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Eva
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 19:10
    BinnensteBuiten
    01:45
    Nieuwsuur
  • 19:25
    First Dates
    02:30
    Eva