Nieuw seizoen van 'De Noodcentrale' op Eén

zaterdag 7 mei 2022
Foto: Eén/VRT - © De chinezen 2022

Eén kruipt opnieuw mee in de hoofdtelefoon van de calltakers van 101 en 112 in een gloednieuw seizoen van 'De Noodcentrale'. De reeks geeft een unieke blik achter de schermen van de hulpdiensten.

'De Noodcentrale' is erbij wanneer een oproep binnenkomt en volgt de noodsituaties waarmee de calltakers worden geconfronteerd vanop de eerste rij. Hun reacties en beslissingen maken vaak het verschil tussen leven en dood.


In dit vierde seizoen duikt de reeks voor het eerst onder in de noodcentrale van Vlaams-Brabant. Van de heuvelachtige grensstreek met Henegouwen tot het niet altijd zo rustige Haspengouw, van de liederlijke uitspattingen van Leuvense studenten tot de ongevallen op de Brusselse ring, de telefoons van operatoren Andy, Naomi, Renée, Iris en Tom staan hier permanent roodgloeiend.

Verder komen ook de 101-centrales van Brussel, Antwerpen en Limburg en de 112-centrales van Oost- en West-Vlaanderen weer aan bod, naast af en toe een oproep uit Henegouwen of Luik. Tussen de operatoren die elke shift opnieuw het beste van zichzelf geven, herkennen kijkers enkele vertrouwde gezichten: Ilse in Antwerpen, Pieter-Jan in West-Vlaanderen, David in Oost-Vlaanderen en Els in Limburg. Daarnaast ook heel wat nieuwe gezichten: Tom en Sophie in Antwerpen, Hannes en Samuel in West-Vlaanderen, Aimy in Oost-Vlaanderen, Irfan en Rocio in Limburg en Caro, Stéphanie en Laura in Brussel. Stuk voor stuk mensen van vlees en bloed, maar bovenal gedreven door één duidelijke missie: de burger zo snel en efficiënt mogelijk hulp te bieden.

Aflevering 1
Ook dit seizoen biedt 'De Noodcentrale' een unieke blik op het kloppend hart van onze hulpdiensten. In de 112-centrale van Oost-Vlaanderen zien we met Aimy een nieuw gezicht verschijnen, naast vaste waarde David. Daarnaast volgen we ook Ilse, Tom, Caro en Stéphanie van de 101-centrales van Antwerpen en Brussel. Van blinde paniek om een brand tot een stevige knokpartij tussen twee buren, 24/7 leiden deze calltakers de interventies van politie, brandweer en medische hulpdiensten in goede banen.

'De Noodcentrale', vanaf zondag 8 mei om 20.00 uur op Eén en via VRT NU.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Iedereen draagt zijn steentje bij om samen met Herrmann een inzamelingsactie voor de school op poten te zetten terwijl Cindy haar kankerbehandeling ondergaat. De broer van Carver daagt onverwachts op en vraagt hem om een gunst. Een dankbare burger wil Brett en Severide bedanken voor hun hulp en het redden van zijn leven.

'Chicago Fire', om 23.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:25
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    00:25
    VRT NWS laat
  • 22:45
    Kings From Queens: The RUN DMC Story
    23:32
    Het weer
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:15
    Telefacts Zomer
    23:10
    Chicago Fire
  • 22:10
    Crime Scene Cleaners
    23:05
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 22:05
    Departure
    23:50
    How I Met Your Mother
  • 20:35
    The Green Mile
    23:40
    Jojo Rabbit
  • 22:50
    ER
    00:20
    Suits
  • 22:15
    Airwolf
    23:10
    Nonkel Jef
  • 21:35
    The Grand Tour
    23:00
    Lang Leve de Liefde
  • 22:35
    Friends
    23:35
    Modern Family
  • 22:25
    Leverage: Redemption
    23:30
    Blue Bloods
  • 22:45
    Komen Eten
    23:35
    Hello Goodbye NL
  • 22:10
    Without a Trace
    22:55
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:53
    Z-Nieuws
    23:04
    Z-Beurs
  • 22:48
    Het appartement
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:35
    Toasted on wheels!
    23:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 22:00
    Doctor Foster
    23:05
    The Chelsea Detective
  • 22:25
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:05
    Scrubs
  • 21:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 22:45
    Konvooi
    23:35
    NOS Journaal Laat
  • 22:30
    Parels voor de zwijnen
    23:25
    Die Andere Late Night