Nieuw seizoen 'Project Runway' woensdag bij Vitaya

Fashionista's kunnen hun hart weer ophalen, want vanaf 16 september gaat de met een Emmy genomineerde creatieve afvalrace weer van start op Vitaya. In het vijfde seizoen van 'Project Runway' mogen ditmaal 16 getalenteerde ontwerpers hun naald en draad bovenhalen in de hoop het tot Amerika's nieuwste topdesigner te schoppen.
Van een rockchick tot een surferboy, de ontwerpers uit dit vijfde seizoen vormen de meest uiteenlopende groep designers ooit, maar één ding hebben ze gemeen: ze hebben allemaal het talent om deze wedstrijd te winnen. Hoe? Door de jury van hun sokken te blazen met hun vakmanschap en creativiteit.
Na vier succesvolle seizoenen wordt deze vijfde 'Project Runway'-reeks de laatste in de gekende formule. De 16 ontwerpers verblijven en werken in New York en strijden voor de unieke kans om hun creaties te showen in het beroemde Bryant Park tijdens New York Fashion Week. Dit is de laatste keer dat 'Project Runway' zich volledig afspeelt in NY, in het zesde seizoen nemen de ontwerpers en juryleden hun intrek in Los Angeles, de stad van de glitter en glamour.
Onder het goedkeurende oog van Heidi Klum strijden de kandidaten tijdens een wekenlange zenuwslopende afvalrace voor een geldprijs van 100.000 $, een reportage in Elle en een spiksplinternieuwe wagen.
Tim Gunn staat de designers nog steeds met raad en daad bij en ook aan de vaste jury werd niets gewijzigd. Heidi Klum, Nina Garcia en modeontwerper Michael Kors geven hun ongezouten mening over de ontwerpen. En elke week neemt een special guest plaats op de jurystoel: onder meer LL Cool J, Brooke Shields, Natalie Portman en Diane von Furstenburg mogen Heidi en de haren helpen beslissen wie nog meetelt en wie eruit ligt.
Wie krijgt geen 'Auf Wiedersehen' te horen uit de mond van Heidi en wordt Amerika's volgende topontwerper?
'Project Runway', vanaf woensdag 16 september wekelijks om 20.35 uur op Vitaya.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Na lange zomerstop! Dan start 'Sturm der Liebe' opnieuw op VTM GOLD
- Kijkcijfers: donderdag 10 september 2026
- Studio 100 onderzoekt volop nieuwe locatie voor tijdelijk theater en stelt musical 'Hallo Radio 2' uit
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- Dit zie je deze week in 'Thuis'
- Dit zie je deze week in 'Familie'
- Metejoor onthult in 'Happy Hour' dat hij al meerdere K3-nummers schreef onder een schuilnaam
- Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
- Na 56 uur radio: Ender Scholtens zat in De Wekker XL
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Coen & Sander vieren bijzonder radiohuwelijk op JOE
- Luistercijfers : JOE beleeft beste maand van het jaar, Qmusic stevig op nummer één
- Tim van Wim De Craene verovert eerste plaats in 'Radio 1 Lage Landenlijst'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz!
Kijktip van de dag

Nick Bannister heeft een manier ontdekt om mensen hun herinneringen te laten herbeleven. Zijn leven neemt een drastische wending wanneer hij zijn nieuwe cliënte, de aantrekkelijke exotische danseres Mae, ontmoet. De twee beginnen een passionele affaire, die abrupt stopt wanneer Mae plots van de aardbol verdwijnt. Nick besluit gebruik te maken van zijn eigen technieken om haar op te sporen.
'Reminiscence', film uit 2021 met oa. Hugh Jackman, om 20.30 uur Play Actie.




































