Nieuw seizoen 'Project Runway' woensdag bij Vitaya

Fashionista's kunnen hun hart weer ophalen, want vanaf 16 september gaat de met een Emmy genomineerde creatieve afvalrace weer van start op Vitaya. In het vijfde seizoen van 'Project Runway' mogen ditmaal 16 getalenteerde ontwerpers hun naald en draad bovenhalen in de hoop het tot Amerika's nieuwste topdesigner te schoppen.
Van een rockchick tot een surferboy, de ontwerpers uit dit vijfde seizoen vormen de meest uiteenlopende groep designers ooit, maar één ding hebben ze gemeen: ze hebben allemaal het talent om deze wedstrijd te winnen. Hoe? Door de jury van hun sokken te blazen met hun vakmanschap en creativiteit.
Na vier succesvolle seizoenen wordt deze vijfde 'Project Runway'-reeks de laatste in de gekende formule. De 16 ontwerpers verblijven en werken in New York en strijden voor de unieke kans om hun creaties te showen in het beroemde Bryant Park tijdens New York Fashion Week. Dit is de laatste keer dat 'Project Runway' zich volledig afspeelt in NY, in het zesde seizoen nemen de ontwerpers en juryleden hun intrek in Los Angeles, de stad van de glitter en glamour.
Onder het goedkeurende oog van Heidi Klum strijden de kandidaten tijdens een wekenlange zenuwslopende afvalrace voor een geldprijs van 100.000 $, een reportage in Elle en een spiksplinternieuwe wagen.
Tim Gunn staat de designers nog steeds met raad en daad bij en ook aan de vaste jury werd niets gewijzigd. Heidi Klum, Nina Garcia en modeontwerper Michael Kors geven hun ongezouten mening over de ontwerpen. En elke week neemt een special guest plaats op de jurystoel: onder meer LL Cool J, Brooke Shields, Natalie Portman en Diane von Furstenburg mogen Heidi en de haren helpen beslissen wie nog meetelt en wie eruit ligt.
Wie krijgt geen 'Auf Wiedersehen' te horen uit de mond van Heidi en wordt Amerika's volgende topontwerper?
'Project Runway', vanaf woensdag 16 september wekelijks om 20.35 uur op Vitaya.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijk naar 'Totally ‘90s House' op TLC
- 'Dr. Pimple Popper: Breaking Out' zondag terug op TLC
- Dierbaren herdenken Jade Kops, Nourdin El Otmani en Marjolein van Breemen in 'Voor wie steek jij een kaarsje op?'
- Prix Europa voor EO-film 'Nuclear Boy'
- Radio 2 Dansathon haalt 45.064 euro op: dit waren de meest pakkende momenten
- KRO-NCRV documentaire 'Tussen Broers': kan een familiegeschiedenis ooit worden losgelaten?
- 'Vroege Vogels' is zondag in Nijmegen
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- Paars-wit vs paars-wit: bekerwedstrijd tussen Beerschot en Anderlecht live te zien op Play
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Utrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'In the End' van Linkin Park twee jaar op rij op nummer 1 in de '500 van de jaren nul'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' duikt weer in de rijke Nederlandse muziekgeschiedenis
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc.
Kijktip van de dag

De grofgebekte Elizabeth Halsey heeft één doel in haar leven: een man met veel geld aan de haak slaan. Wanneer ze door haar verloofde in de steek wordt gelaten, heeft ze geen andere keuze dan terug voor de klas te gaan staan. Daar zet ze al snel haar zinnen op de knappe en rijke vervangleerkracht Scott Delacorte. Ze is echter niet de enige. Ook haar overenthousiaste collega Amy heeft haar oog laten vallen op Scott.
'Bad Teacher', film uit 2011 met oa. Cameron Diaz en Justin Timberlake, om 22.15 uur op VTM 3.




































