Nieuw seizoen 'Familie' boordevol nieuwe personages

donderdag 20 augustus 2009

In het nieuwe tv-seizoen kan je opnieuw de perikelen volgen van de familie Van den Bossche en hun entourage. De nieuwe afleveringen van 'Familie' worden op de vertrouwde stek uitgezonden -van maandag tot zaterdag om 20.00 uur- en worden ingeleid door een nieuwe generiek en titelsong, die ingezongen is Charlotte. Deze jonge zangeres liet zich afgelopen lente opmerken tijdens de muzikale talentenjacht Zo is er maar één.

I


n de eerste twee afleveringen krijgt de kijker de afloop te zien van de spannende cliffhangers waarmee Familie de zomervakantie was ingedoken: Overleven Trudy en haar dochtertje Louise de laatste zet van Xavier Latour? Vindt Mieke de moed om haar verhouding met Paul op te biechten aan haar halfzus Leen? Zal Bart eindelijk de gevangenis mogen verlaten?

Op woensdag 2 september gaan de verhaallijnen verder en die situeren zich twee maanden later. Vanaf dan wordt de familie geconfronteerd met verschillende nieuwkomers, die voor korte of langere tijd in hun leven zullen blijven.

Zo maakt Marc Coessens op 2 september zijn opwachting als psychiater. Twee dagen later – op 4 september- is het de beurt aan Robert de la Haye. Hij geeft gestalte aan Victor Praet, de chirurg die het nieuw algemeen diensthoofd in het ziekenhuis wordt. Op 10 september wordt Frank Van Erum als de gladde muziekproducer Tino geïntroduceerd.

Nog nieuwe rollen die er dit najaar aankomen zijn advocate Balencourt jr. (Lore Dejonckheere), professor Rodrigeuz (Hans Ligtvoet), oplichter Filip (David Cantens), voetballer Gert (Ward Kerremans), Relinde (Annemarie Picard), zakenman Francis (Ben Van Ostade) en dansleraar Pedro (Jef Ravelingen).

Wat de plotwendingen betreft, kunnen we onthullen dat Bart in een midlife crisis belandt en dat Veronique in het buitenland op zoek gaat naar de zin van haar leven. Peter is inmiddels tot het besef gekomen dat een gezin echt wel het allerbelangrijkste is en Maarten is net zoals zijn vader toe aan een nieuwe professionele uitdaging... Maar ook macht en ambitie, onmogelijke liefdes, onverwachte zwangerschappen, passie voor muziek, en dertig & single zijn thema's die de volgende maanden aan bod komen in 'Familie'.

'Familie' is er opnieuw vanaf maandag 31 augustus 2009 om 20.00 uur op vtm.


DOSSIER: Het tv-najaar van 2009

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Winter Vol Liefde' (VTM)

In IJsland droomt ijsduiker Kevin van zijn ideale vrouw. In Polen maakt Nicolas zijn B&B klaar om zijn eerste vrijgezel te ontvangen. In Zermatt ontmoet skilerares Saar de sportieve Simon, terwijl Inn in Zürich haar eerste man verwacht.

'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    05:30
    Kabouter Plop
  • 02:20
    Geen uitzending
    07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 01:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:45
    Geen uitzending
    01:20
    FBI
  • 02:25
    Geen uitzending
    01:35
    Wordt aangekondigd
  • 03:10
    Geen uitzending
    01:55
    Embarrassing Bodies
  • 01:40
    Geen uitzending
    01:20
    My Life is Murder
  • 02:30
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:52
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:55
    De Chalet aan de Semois
    01:20
    Bon Appetit
  • 03:15
    Midsomer Murders
    00:45
    Inspector George Gently
  • 03:30
    Prison Break
    01:20
    Hudson & Rex
  • 03:20
    NOS Journaal
    01:10
    Pauw & De Wit
  • 00:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:15
    Vier handen op één buik