Nieuw seizoen 'Familie' boordevol nieuwe personages

In het nieuwe tv-seizoen kan je opnieuw de perikelen volgen van de familie Van den Bossche en hun entourage. De nieuwe afleveringen van 'Familie' worden op de vertrouwde stek uitgezonden -van maandag tot zaterdag om 20.00 uur- en worden ingeleid door een nieuwe generiek en titelsong, die ingezongen is Charlotte. Deze jonge zangeres liet zich afgelopen lente opmerken tijdens de muzikale talentenjacht Zo is er maar één.
I
n de eerste twee afleveringen krijgt de kijker de afloop te zien van de spannende cliffhangers waarmee Familie de zomervakantie was ingedoken: Overleven Trudy en haar dochtertje Louise de laatste zet van Xavier Latour? Vindt Mieke de moed om haar verhouding met Paul op te biechten aan haar halfzus Leen? Zal Bart eindelijk de gevangenis mogen verlaten?
Op woensdag 2 september gaan de verhaallijnen verder en die situeren zich twee maanden later. Vanaf dan wordt de familie geconfronteerd met verschillende nieuwkomers, die voor korte of langere tijd in hun leven zullen blijven.
Zo maakt Marc Coessens op 2 september zijn opwachting als psychiater. Twee dagen later – op 4 september- is het de beurt aan Robert de la Haye. Hij geeft gestalte aan Victor Praet, de chirurg die het nieuw algemeen diensthoofd in het ziekenhuis wordt. Op 10 september wordt Frank Van Erum als de gladde muziekproducer Tino geïntroduceerd.
Nog nieuwe rollen die er dit najaar aankomen zijn advocate Balencourt jr. (Lore Dejonckheere), professor Rodrigeuz (Hans Ligtvoet), oplichter Filip (David Cantens), voetballer Gert (Ward Kerremans), Relinde (Annemarie Picard), zakenman Francis (Ben Van Ostade) en dansleraar Pedro (Jef Ravelingen).
Wat de plotwendingen betreft, kunnen we onthullen dat Bart in een midlife crisis belandt en dat Veronique in het buitenland op zoek gaat naar de zin van haar leven. Peter is inmiddels tot het besef gekomen dat een gezin echt wel het allerbelangrijkste is en Maarten is net zoals zijn vader toe aan een nieuwe professionele uitdaging... Maar ook macht en ambitie, onmogelijke liefdes, onverwachte zwangerschappen, passie voor muziek, en dertig & single zijn thema's die de volgende maanden aan bod komen in 'Familie'.
'Familie' is er opnieuw vanaf maandag 31 augustus 2009 om 20.00 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Het tv-najaar van 2009
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vier jonge meiden reizen af naar Toronto voor achtste seizoen 'Au Pairs'
- Forse besparingen op til bij BBC
- Rachel Rosier presenteert 'Adieu! Volgende kaart'
- Europese publieke omroepen bundelen krachten rond sterke fictie voor kinderen
- Vijf Noord-Europese omroepen starten samenwerking voor nieuwe fictieseries voor kinderen
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer op Oerol Festival
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- JOE-dj Coen Swijnenberg maakt opwachting in 'Gooische Vrouwen' na bodywarmer-vergelijking
- Radio 2 Eregalerij eert Bart Peeters en Dana Winner voor hun leven vol muziek
- Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' op JOE
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
Kijktip van de dag

Een Britse jongen van negentien Jay Slater, wil naar een festival op Tenerife. Tijdens de feestelijkheden raakt hij vermist. Zijn vrienden alarmeren de politie. En dan begint een hele lijdensweg voor de familie. Leeft hij nog? Is hij gestorven? Is er kwaad opzet in het spel of is er een ongeluk gebeurd?
'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.





































