Nieuw seizoen 'Durf Te Vragen': openhartige vragen aan acht groepen, van veteranen tot lesbiënnes

dinsdag 25 oktober 2022
Foto: TVvisie - © Nico De Freyn 2019

Hoe vaak wissel je van onderbroek? Heb je wel eens iemand gedood? Ben je niet gewoon onzeker? In het vierde seizoen van 'Durf Te Vragen', vanaf 26 oktober te zien op Eén, trekt Siska Schoeters opnieuw haar stoutste schoenen aan en verzamelt ze de interessantste, grappigste en vooral meest gedurfde vragen voor verschillende groepen mensen.

​De studio van 'Durf Te Vragen' zet zijn deuren open en ontvangt elke week een straffe  groep mensen waar we stiekem heel veel vragen voor hebben, maar die we niet altijd recht in hun gezicht durven te stellen. Onder andere daklozen, veteranen, en mensen met autisme antwoorden eerlijk op alle vragen. Hun openhartige antwoorden geven een unieke, verrassende en soms confronterende inkijk in de leef - en denkwereld van deze mensen. Siska trekt er met sommige getuigen ook een dagje op uit. Op haar eigen manier en met een stevige portie ongegeneerde nieuwsgierigheid graaft ze zo nog wat dieper in hun verhalen om hun wereld nog beter te begrijpen.


Aflevering 1 - Lesbiënnes
Een aflevering over lesbiënnes, is dat nog wel nodig? Zeker wel, want één op de drie holebi’s geeft aan wel eens gediscrimineerd te worden. Inge, Sas, Hind, Karina, Kat, Oona en Alex getuigen in de 'Durf Te Vragen'-studio over de vooroordelen en moeilijkheden waar ze allemaal vroeg of laat mee geconfronteerd werden.

Ze geven allemaal hun eerlijke en onversneden antwoorden op vragen als ‘Is lesbisch zijn niet gewoon een fase?,' 'Wie is het mannetje en wie is het vrouwtje in de relatie?' en 'Voel jij je wel 100% vrouw?’ Siska gaat langs bij Barbara en Saar die samen met hun twee dochters een echt meisjesgezin vormen. Ze trekt er ook op uit met Maggy, die het opneemt voor de roze senioren. ​

'Durf Te Vragen' is een programma van Roses are blue voor Eén.

'Durf Te Vragen', vanaf 26 oktober elke woensdag om 20.35 uur op Eén, en vanaf 6.00 uur 's ochtends al op VRT MAX.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vastbesloten zijn leven te beteren, vertrekt Kamal vanuit België naar Syrië om oorlogsslachtoffers te helpen. Maar eenmaal daar wordt hij ingelijfd in het leger. Thuis valt ondertussen zijn jongere broer Nassim ten prooi aan radicalisten. Hun moeder Leila wil koste wat het kost voorkomen dat Nassim in de voetsporen van Kamal treedt.

'Rebel', film uit 2022 van Adil El Arbi en Bilall Fallah met oa. Aboubakr Bensaihi, om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:45
    Hotel Romantiek
    21:35
    De dag van vandaag
  • 21:25
    Rebel
    23:35
    Misha and the Wolves
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Winter Vol Liefde
    21:50
    Alloo bij de Verkeerspolitie
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Help, Mijn Man is Klusser
  • 20:40
    The Bricklayer
    22:40
    Resident Evil: Welcome to Raccoon City
  • 20:35
    Deepwater Horizon
    22:30
    Rude Tube
  • 21:25
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    22:15
    ER
  • 21:30
    The X-Files
    22:25
    Baywatch
  • 21:15
    Maison Verhulst
    22:20
    De Moeite Waard?!
  • 21:30
    Doc
    22:30
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Komen eten
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:18
    Trends Doc
    21:49
    Z-Nieuws
  • 21:30
    Hallo Roger
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 21:15
    Vietnjam, met Quyên
    21:35
    Bon Appetit
  • 21:00
    Foyle's War
  • 21:25
    Below Deck Down Under
    22:20
    NCIS: New Orleans
  • 20:40
    Als IK het zing
    21:40
    Andere Tijden Sport
  • 21:15
    Pointer
    21:40
    Pointer Checkt
  • 21:25
    Hoodfights
    22:05
    Fase 8: Femicide