Nieuw op TMF: game & gadget programma 'Invade'

maandag 18 februari 2013

Vanaf dinsdag 19 februari kan iedere film-, game- en gadgetfanaat terecht bij TMF voor 'Invade'. Het gloednieuwe programma van producent Bizz-e Entertainment presenteert in een dynamische mix de nieuwste film releases, de nieuwste games en coolste elektronica.

'Invade' belooft met zijn brede mix gesmaakt te worden door de volledige TMF doelgroep.

Presentator Cliff, gekend van TMF gaming programma 'Gametown', presenteert het programma in een nieuw, modern decor met unieke multi-screen opstelling. Met vier uitzendingen per week, mist geen enkele TMF kijker 'Invade'.

Jeroen Van de Wiele, producent Bizz-e Entertainment: 'Met 'Invade' laten we ons leiden door de nieuwste releases uit de film, games, elektronica categorieën die de dag van vandaag onafscheidelijk zijn geworden. We gieten dit wekelijks in een dynamisch magazine dat toegankelijk is voor iedereen.'

Voor het gadget item in 'Invade' slaat Bizz-e Entertainment de handen in mekaar met 'Invader Magazine', het nieuw interactief magazine voor iPad en Android tablets. Hoofdredacteur Ben Allossery die zijn strepen verdiende bij het 'Officieel PlayStation Magazine', werpt in iedere aflevering zijn deskundige blik op de wereld van games en gadgets en stelt elke maand zijn 'Invader Magazine' coverstory voor.

Ben Allossery, hoofdredacteur 'Invader Magazine': 'Met de nieuwe generatie consoles om de hoek en fabrikanten die ons om de oren slaan met nieuwe technologieën, is degelijke berichtgeving nu van essentieel belang. Als redactiechef van 'Officieel PlayStation Magazine' heb ik zeven jaar fictie van feiten gescheiden en de lezer door de overbevolkte entertainmentwereld geloodst. Met 'Invade' en 'Invader Magazine' ben ik niet anders van plan.'

'Invade', vanaf dinsdag 19 februari om 20.00 uur op TMF.



TMF

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 02:15
    Geen uitzending
    07:20
    Urk!
  • 00:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:25
    Baywatch
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:35
    Geen uitzending
    02:15
    De Tafel van Tine
  • 02:00
    Geen uitzending
    02:20
    This Is Us
  • 02:05
    Blood & Treasure
    02:20
    Geen uitzending
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:10
    Paris in Love
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:15
    Shades of Blue
  • 00:56
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:17
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:50
    Het Weekmenu
    02:10
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 01:15
    Inspector George Gently
    02:35
    The Count of Monte Cristo
  • 02:20
    Cougar Town
    02:50
    First Dates Australia
  • 01:45
    NOS Journaal
    02:05
    EenVandaag
  • 02:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:20
    First Dates
    02:40
    BRANDMERK - Kind van een Vermoorde Ouder