Neemt Babs wraak op Jean Van Hoof?

maandag 4 maart 2019

Jean Van Hoof (Peter Van den Begin) die hevig bloedend in een veld ligt... Babs (Lauren Versnick) met een dampend geweer in haar handen. Straffe beelden uit de nieuwe aflevering van 'Studio Tarara', de serie die elke week door 736.00 kijkers wordt gevolgd.

Heeft de jonge styliste wraak genomen op de man die zijn handen niet kan thuis houden? Of is er meer aan de hand? Heel even is in deze aflevering trouwens ook Lynn Wesenbeek te zien, VTM pionier en moeder van actrice Lauren Versnick die Babs speelt.


Ondertussen is opwarmer Patrick (Geert Van Rampelberg) tot over zijn oren verliefd op Sandra (Ruth Beeckmans). Hij wil meer dan een flirt. Maar dat maakt Sandra - die altijd gewend is haar eigen zin te doen - echt wel héél ongemakkelijk. Ricky (Koen De Graeve) heeft ondertussen al Ricky Bolero de cover van Dag Allemaal gehaald. Roxanne (Frances Lefebure) ziet hem meer en meer zitten, en vertrouwt hem toe hoe ze zwanger is geraakt. Ricky is zo zwaar onder de indruk van het verhaal, dat hij een fatale fout maakt.

Opwarmer Glenn (Jonas Vermeulen) viert zijn 30ste verjaardag. De eeuwige zeurkous wil vooral vieren dat hij over 25 jaar eindelijk op zijn 55ste op brugpensioen mag. Agent Pascal (Boris Van Severen) krijgt een nieuwe tape met een getuigenis over de fatale zelfmoord aan de VTM-gebouwen. Wie is er van het dak gesprongen? De lijst van mogelijke slachtoffers wordt weer wat kleiner.

Speel mee op vtm.be: speel Wat Hebt Gij Gepakt Man? en help Ricky Bolsens afkicken
Vorige week werd duidelijk dat Ricky Bolsens nog helemaal niet is afgekickt. Backstage bij 'Tien om te Zien' greep hij opnieuw naar de coke. Op vtm.be kan je hem nog altijd helpen in zijn strijd om clean te blijven in Wat Hebt Gij Gepakt Man?, een speciaal ontworpen videospel gebaseerd op het legendarische Pacman. Maar waar de originele Pacman op spoken jaagde, moet je nu Ricky van de drank afhelpen door hem zoveel mogelijk medicatie te laten slikken. Dat terwijl flessen wodka, porto, whiskey en tequila hem achtervolgen. Hoe meer pillen je hem kan doen slikken, hoe meer kans dat Ricky sober blijft. Het spel is te spelen via https://vtm.be/studio-tarara/wat-hebt-gij-gepakt-man.

The  Sound of the Nineties
De soundtrack van deze aflevering is opnieuw doorspekt met nineties-klassiekers van The Red Hot Chili Peppers, Portishead, Shaggy, Take That en The Smashing Pumpkins.

'Studio Tarara', dinsdag 5 maart om 20.35 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Camping Coppens' (VTM)

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.

'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    Start to race
    21:50
    F*ck you, flik
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    Poorten van Europa
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Camping Coppens
    21:45
    Gevangenisdirecteurs
  • 20:35
    Murder in a Small Town
    22:35
    Citadel
  • 20:35
    The Mask of Zorro
    23:10
    Captain Phillips
  • 20:35
    The Tax Collector
    22:25
    Street Cops
  • 20:35
    The Gift of Peace
    22:10
    A Joyous Christmas
  • 21:10
    Hallo België!
    21:45
    Tegen de Sterren Op
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    22:25
    Salut & De Kost
  • 20:35
    The Man in the Iron Mask
    23:05
    Friends
  • 20:35
    Harry Potter and the Goblet of Fire
    23:30
    Twisted Metal
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:50
    Komen Eten
  • 20:30
    24 Hours in Police Custody
    21:55
    World's Most Evil Killers
  • 21:23
    Z-Beurs
    21:36
    De Verenigde Status van Amerika
  • 21:14
    Publireportage
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 20:55
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 21:00
    The Chelsea Detective
    22:00
    Inspector George Gently
  • 20:35
    Chucky
    21:40
    Scandal
  • 20:40
    Hunted
    21:40
    De slimste mens
  • 21:15
    Opsporing Verzocht
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:30
    Van Roosmalen & Groenteman
    21:30
    Motorbendes