Nathan leert racen met een drone in tweede seizoen 'De Drone School'

zaterdag 5 november 2016

Op zondag 6 november gaat het tweede seizoen van 'De Drone School' in het VTMKZOOM-blok bij VTM van start. Nathan Naenen verdiept zich verder in de dronewereld waarbij dit seizoen de focus vooral ligt op droneracing.

Drone-expert Thomas Demeyer geeft Nathan elke aflevering tips en tricks over alles wat met drones te maken heeft. Mauro Lemmen, de jongste droneracer van België die deelneemt aan heel wat kampioenschappen, toont ook elke aflevering hoe de kijkers op een parcours kunnen racen met een drone.


Nathan Naenen: 'Dit seizoen wil ik echt alle tips en tricks met een drone zelf uitproberen. Ik droom ervan om zelf een droneparcours in elkaar te steken en daarop een spectaculaire dronerace te houden.'

Mauro, de jongste droneracer van België, maakt zich klaar voor BK droneracing
Mauro, de jongste droneracer van België, houdt dit seizoen een vlog bij over hoe hij zich klaarmaakt voor het Belgisch kampioenschap droneracing. Nathan geeft Mauro ook elke week een opdracht in 'De Drone School'. Zo moet hij bijvoorbeeld proberen om een drone op zijn hand te laten landen. Mauro neemt het elke aflevering op tegen zijn vriend Victor in een spannende dronerace, in de eerste aflevering is dat in het stadion van KVC Westerlo. De scores worden in een ranking bijgehouden en de laatste aflevering wordt de winnaar bekendgemaakt. De verliezer moet telkens een tegenprestatie ondergaan.

Jasper Cool, deelnemer van het eerste seizoen van 'De Drone School', is ook elke aflevering te zien. Jasper gaat met drone-expert Thomas uitzoeken hoe je thuis een droneparcours kan bouwen met huishoudspullen. Ook nieuw dit seizoen is de winkelrace: twee kinderen moeten een cadeautje vinden in een speelgoedwinkel met behulp van een drone. Kijkers maken ook elke aflevering kans om een drone te winnen op VTMKZOOM.be.

'De Drone School', vanaf zondag 6 november om 9.00 uur in het VTMKZOOM-blok bij VTM en om 10.30 uur bij VTMKZOOM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pano' (VRT NWS)

In oktober en november vorig jaar signaleerde men op verschillende plaatsen in België drones. Ze verschenen boven meerdere militaire bases en luchthavens. Brussels Airport moest zelfs meerdere keren tijdelijk sluiten. Minister van Defensie Theo Francken en legerstafchef Frederik Vansina gaven herhaaldelijk toelichting in de media.

'Pano', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Thuis
    20:45
    Pano
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:55
    Pano met VGT
  • 20:00
    Familie
    20:35
    Huis Gemaakt
  • 19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:35
    UEFA Champions League
  • 20:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    Mona Lisa Smile
  • 19:40
    Police Interceptors
    20:35
    Primal
  • 20:00
    Alert: Missing Persons Unit
    20:50
    Clan
  • 20:00
    Pa heeft een lief
    20:35
    Lang Leve
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Verslaafd!
  • 19:40
    FBI
    20:35
    King Richard
  • 19:40
    Borderforce USA: The Bridges
    20:35
    The First 48
  • 19:45
    Chateau Meiland
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Killer Couples
  • 20:23
    Car Upd8te
    20:32
    Z-Nieuws
  • 20:20
    Mijn tuin
    20:55
    Mar10
  • 20:20
    Vietnjam, met Quyên
    20:40
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 20:05
    Hudson & Rex
    21:00
    Father Brown
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Het verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog
  • 20:25
    Holland Gate
    21:00
    NPO Doc: Suikerwater
  • 20:25
    Meiden die rijden
    21:20
    Nachtdieren USA