Nathan leert racen met een drone in tweede seizoen 'De Drone School'

zaterdag 5 november 2016

Op zondag 6 november gaat het tweede seizoen van 'De Drone School' in het VTMKZOOM-blok bij VTM van start. Nathan Naenen verdiept zich verder in de dronewereld waarbij dit seizoen de focus vooral ligt op droneracing.

Drone-expert Thomas Demeyer geeft Nathan elke aflevering tips en tricks over alles wat met drones te maken heeft. Mauro Lemmen, de jongste droneracer van België die deelneemt aan heel wat kampioenschappen, toont ook elke aflevering hoe de kijkers op een parcours kunnen racen met een drone.


Nathan Naenen: 'Dit seizoen wil ik echt alle tips en tricks met een drone zelf uitproberen. Ik droom ervan om zelf een droneparcours in elkaar te steken en daarop een spectaculaire dronerace te houden.'

Mauro, de jongste droneracer van België, maakt zich klaar voor BK droneracing
Mauro, de jongste droneracer van België, houdt dit seizoen een vlog bij over hoe hij zich klaarmaakt voor het Belgisch kampioenschap droneracing. Nathan geeft Mauro ook elke week een opdracht in 'De Drone School'. Zo moet hij bijvoorbeeld proberen om een drone op zijn hand te laten landen. Mauro neemt het elke aflevering op tegen zijn vriend Victor in een spannende dronerace, in de eerste aflevering is dat in het stadion van KVC Westerlo. De scores worden in een ranking bijgehouden en de laatste aflevering wordt de winnaar bekendgemaakt. De verliezer moet telkens een tegenprestatie ondergaan.

Jasper Cool, deelnemer van het eerste seizoen van 'De Drone School', is ook elke aflevering te zien. Jasper gaat met drone-expert Thomas uitzoeken hoe je thuis een droneparcours kan bouwen met huishoudspullen. Ook nieuw dit seizoen is de winkelrace: twee kinderen moeten een cadeautje vinden in een speelgoedwinkel met behulp van een drone. Kijkers maken ook elke aflevering kans om een drone te winnen op VTMKZOOM.be.

'De Drone School', vanaf zondag 6 november om 9.00 uur in het VTMKZOOM-blok bij VTM en om 10.30 uur bij VTMKZOOM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Live Live Live' (VRT 1)

In de tot warme club omgetoverde VRT Studio 5 ontvangen Bart Peeters en The Atomic Orchestra, een 47-koppig orkest onder leiding van Jo Hermans, tal van artiesten om samen een symfonische versie te maken van hun liedjes. Bazart, Mentissa, Sylvie Kreusch, Warhaus, Günther Neefs en Belle Perez steken hun grootste hits en andere songs in een nieuw, klassiek jasje. Muziekliefhebber Jeroen Meus onthult daarnaast waarom hij een saxmaniak is.

'Live Live Live', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    06:00
    In bed met Olly
  • 18:25
    Van der Valk
    01:30
    Nachtlus
  • 19:20
    GameKeepers
    04:50
    Geen uitzending
  • 19:00
    VTM Nieuws
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:15
    Kees van der Spek ontmaskert
    00:55
    Phrogging: Hider in My House
  • 19:30
    De Buurtpolitie: Sinterklaas Special - Operatie Mandarijn
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:45
    All New Traffic Cops
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:05
    Deck the Walls
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:25
    Nonkel Jef
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:00
    Huizenjagers
    05:00
    Geen uitzending
  • 19:25
    NCIS
    01:00
    Criminal Minds
  • 19:15
    Cobra Kai
    06:55
    Hawaii Five-0
  • 18:40
    Christmas Is Canceled
    05:00
    Geen uitzending
  • 19:30
    World's Most Evil Killers
  • 19:15
    Alle Zaken op een Rijtje
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:14
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 18:50
    De Eregast
    01:10
    Bon Appetit
  • 18:10
    Inspector George Gently
    01:25
    Midsomer Murders
  • 19:00
    The Real Housewives of Beverly Hills
    07:00
    Below Deck Adventure
  • 19:05
    Bij ons in de Dierentuin
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:15
    Kassa
    01:55
    Nieuwsuur
  • 19:20
    Zapp Recordbrekers
    06:00
    Wordt aangekondigd