Nathalie Meskens staat doodsangsten uit tussen slangen en schorpioenen

zaterdag 19 november 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Wie ontrafelt als eerste de code van het vliegend tapijt en daarmee ook de 'Code van Coppens'? Op zondag 20 november nemen Staf en Mathias Nathalie Meskens en Tine Embrechts en Pommelien Thijs en Francisco Schuster, mee op reis doorheen het sprookje van 1001 nacht.

Maar dat sprookjes snel een nachtmerrie kunnen worden, ondervinden de bekende duo’s aan den lijve in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van 'Code van Coppens'. In de Sahara, waar het krioelt van de gevaarlijke dieren, stellen Staf en Mathias, de Ali Baba’s van dienst, het inzicht en de stoutmoedigheid van hun gasten serieus op de proef.


Een flinke portie lef blijkt immers al snel een must om uit de betoverende Oosterse themakamer te ontsnappen, want Nathalie, Tine, Pommelien en Francisco komen oog in oog te staan met slangen en schorpioenen. (Niet?) toevallig één van de grootste angsten van Nathalie Meskens. 'Die vieze schorpioenen, ik heb ze nog een week gezien', blikt Nathalie later in de studio terug. Maar zijn schorpioenen nu écht gevaarlijk? Eén iemand die het weet: Lieven Scheire. De wetenschappelijke rots in de branding van Mathias en Staf is ook dit seizoen van de partij in de studio voor extra duiding bij sommige experimenten.

Het angstzweet breekt Francisco dan weer uit wanneer hij beseft dat hij, hangend aan een rad, onder water zal moeten gaan om een code te ontcijferen. Kan Pommelien hem kalmeren? En hartsvriendinnen Tine en Nathalie kennen mekaar dan wel door en door, maar maakt dat hen ook complementair in de betoverende escape room van de broers Coppens?


'Code van Coppens Unlocked'Liefhebbers van het tv-programma kunnen zich in nu ook zelf, in real life, wagen aan de raadsels van Mathias en Staf in 'Code van Coppens Unlocked'. De broers bedachten twee levensechte escape rooms die nog tot aan het einde van de kerstvakantie te beleven zijn in de Stadsfeestzaal in Antwerpen.

'Code van Coppens', vanaf zondag 20 november om 20.35 bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.

'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    04:07
    Het weer
  • 01:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:30
    Geen uitzending
    05:25
    Kabouter Plop
  • 02:15
    Geen uitzending
    11:10
    Rich Kids Go Skint
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 01:35
    Geen uitzending
    02:05
    This Is Us
  • 03:25
    Geen uitzending
    02:00
    Pawn Stars
  • 02:20
    Geen uitzending
    02:20
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:25
    Without a Trace
  • 00:13
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:18
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:25
    Meat Timon
    02:05
    Sportfood
  • 02:40
    Inspector George Gently
    02:30
    Call the Midwife
  • 02:45
    Below Deck
    03:15
    Grey's Anatomy
  • 01:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 03:10
    NOS Journaal met gebarentaal
    06:45
    MAX Geheugentrainer
  • 01:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    02:10
    EenVandaag