Nathalie Meskens reikt voor het eerst 'Beste Kijkers Awards' uit

dinsdag 7 januari 2020

2019 was een jaar vol klimaatbetogingen, een aanslepende Brexit, besparingen, moeilijke verkiezingen en nog steeds geen federale regering.

Gelukkig leverde al dit ook hilarische momenten op en werd er in 2019 dus heel wat afgelachen. Dat beeldmateriaal giet Nathalie Meskens maar al te graag in een humoristisch jaaroverzicht, in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van Beste Kijkers, op woensdag 8 januari om 21.10 uur bij VTM. En 'Beste Kijkers' zet 2020 ook in met een nieuwigheid: voor het eerst reikt Nathalie de 'Beste Kijkers Awards' uit in het programma.


Eén van de prijzen is dé 'Beste Kijkers Award'. Die gaat naar iemand die de mensen thuis in 2019 het hardst heeft doen lachen. De VTM-kijkers kunnen hier vanaf woensdag 1 januari voor stemmen via vtm.be. In de eerste, speciale aflevering op 8 januari zijn Nathalie's gasten Jens Dendoncker, Lieven Scheire, Ruth Beeckmans en Herman Brusselmans. Zij bepalen wie aan de haal gaat met de andere awards die worden uitgereikt. Het gaat onder andere over de prijs voor 'de beste onbedoelde humor', 'de slimste mop' en 'de allerflauwste woordspeling' van 2019: de zogenaamde 'BenCrabbeker'.

Tussen het uitreiken van de awards door, toont Nathalie ook weer de grappigste momenten van het jaar. En ook VTM NIEUWS-anker Dany Verstraeten geeft opnieuw zijn mening over de gebeurtenissen van het jaar verpakt in een lied. Jawel, Dany gaat zingen en dat dankzij de grafische techniek 'deepfake'.

Na een break voor De Gouden Schoen op woensdag 15 januari, neemt Nathalie vanaf woensdag 22 januari opnieuw de beste fragmenten van de voorbije week door met heel wat bekende koppen in het panel, waaronder Danira Boukhriss Terkessides, Lukas Lelie, Sven De Leijer, Kamal Kharmach, Ruben Nicolai en vele andere.

Nieuw seizoen 'Beste Kijkers', vanaf 8 januari elke woensdag om 21.10 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nieke kondigt met veel bravoure aan dat ze wil trouwen met nonkel Frans. Ze zal in een andere buurt een café openen en er samen met Frans en Henrieke gaan wonen. Met de hulp van moeder Lisa kan Nieke haar vader overtuigen om zich neer te leggen bij het feit dat nonkel Frans zijn nieuwe schoonzoon wordt. Aangezien dit zijn enige alternatief is om zijn kleinzoon Henrieke bij zich te houden, stemt Rik toe. Het grote slachtoffer van deze transactie wordt Stavros, voor wie er geen plaats meer overblijft in café De Lichttoren. Ida springt voor hem in de bres.

'Lili en Marleen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:40
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 01:30
    Nachtlus
    08:00
    Herfstbeelden
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:40
    Plop & de Peppers
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:10
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    11:50
    House
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:30
    Most Daring
  • 01:05
    JOE XMAS
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:25
    Criminal Minds
  • 04:40
    Formule 1
    01:40
    NCIS: Los Angeles
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:20
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    The First 48
  • 02:25
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:36
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:35
    Winterse Kost
    01:05
    Guten Appetit
  • 05:30
    Ghosts
    01:45
    Midsomer Murders
  • 05:10
    Zombie House Flipping
    03:05
    Nancy Drew
  • 02:35
    NOS Journaal
    01:18
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 02:30
    Nieuwsuur
    01:00
    Dit is de Week
  • 05:40
    Raad eens hoeveel ik van je hou
    01:45
    Onderweg naar liefde