Nathalie Meskens reikt voor het eerst 'Beste Kijkers Awards' uit

dinsdag 7 januari 2020

2019 was een jaar vol klimaatbetogingen, een aanslepende Brexit, besparingen, moeilijke verkiezingen en nog steeds geen federale regering.

Gelukkig leverde al dit ook hilarische momenten op en werd er in 2019 dus heel wat afgelachen. Dat beeldmateriaal giet Nathalie Meskens maar al te graag in een humoristisch jaaroverzicht, in de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van Beste Kijkers, op woensdag 8 januari om 21.10 uur bij VTM. En 'Beste Kijkers' zet 2020 ook in met een nieuwigheid: voor het eerst reikt Nathalie de 'Beste Kijkers Awards' uit in het programma.


Eén van de prijzen is dé 'Beste Kijkers Award'. Die gaat naar iemand die de mensen thuis in 2019 het hardst heeft doen lachen. De VTM-kijkers kunnen hier vanaf woensdag 1 januari voor stemmen via vtm.be. In de eerste, speciale aflevering op 8 januari zijn Nathalie's gasten Jens Dendoncker, Lieven Scheire, Ruth Beeckmans en Herman Brusselmans. Zij bepalen wie aan de haal gaat met de andere awards die worden uitgereikt. Het gaat onder andere over de prijs voor 'de beste onbedoelde humor', 'de slimste mop' en 'de allerflauwste woordspeling' van 2019: de zogenaamde 'BenCrabbeker'.

Tussen het uitreiken van de awards door, toont Nathalie ook weer de grappigste momenten van het jaar. En ook VTM NIEUWS-anker Dany Verstraeten geeft opnieuw zijn mening over de gebeurtenissen van het jaar verpakt in een lied. Jawel, Dany gaat zingen en dat dankzij de grafische techniek 'deepfake'.

Na een break voor De Gouden Schoen op woensdag 15 januari, neemt Nathalie vanaf woensdag 22 januari opnieuw de beste fragmenten van de voorbije week door met heel wat bekende koppen in het panel, waaronder Danira Boukhriss Terkessides, Lukas Lelie, Sven De Leijer, Kamal Kharmach, Ruben Nicolai en vele andere.

Nieuw seizoen 'Beste Kijkers', vanaf 8 januari elke woensdag om 21.10 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:30
    Sporza: GP Monseré
    16:45
    Sporza: Beker van België Basketbal
  • 14:30
    Lentebeelden
    16:35
    Rebirth
  • 15:55
    Samson en Marie
    15:59
    Molang
  • 15:45
    Florentina
    16:30
    The Voice van Vlaanderen
  • 13:00
    Darts
    17:05
    Benidorm Bastards
  • 15:30
    Dirty Dancing
    17:25
    The Big Bang Theory
  • 15:10
    Baywatch Hawaii
    16:50
    Walker, Texas Ranger
  • 15:50
    9-1-1
    16:40
    ER
  • 15:30
    Joe
    16:00
    Geen uitzending
  • 15:40
    Komen Eten
    20:00
    Konvooi
  • 15:45
    C.S.I. New York
    16:40
    Criminal Minds
  • 15:50
    Family Matters
    20:35
    Dumb and Dumber
  • 15:25
    MasterChef UK
    17:45
    Het Beste Bod
  • 15:35
    Cold Case Killers
    20:30
    Demons and Saviors
  • 15:30
    Z-Weekoverzicht
    16:04
    Trends Talk
  • 15:39
    Hobbyklus
    16:00
    Affiche
  • 15:20
    Becoming Meewis
    16:00
    Guillaume's Paris
  • 15:30
    The Chelsea Detective
    17:20
    Murdoch Mysteries
  • 15:15
    NCIS: Los Angeles
    16:10
    Fright Night
  • 15:15
    NOS Studio Sport Live
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 15:25
    De Joodse wereld: Een dappere Joodse jongen
    16:25
    Iedereen Verlicht
  • 15:25
    Vier kinderen en Het
    17:10
    Freeks Jungle School