Nathalie en Dennis zijn laatste trouwers in 'Blind Getrouwd'

Veerle en Sven zijn het eerste 50-plus koppel van 'Blind Getrouwd' en maken zich klaar voor hun fotoshoot. Ondertussen gieren de zenuwen nog door het lijf van Nathalie en Dennis.
Zij hebben elkaar nog niet gezien maar daar komt in de derde aflevering van 'Blind Getrouwd' verandering in op zondag 28 februari om 19.55 uur bij VTM. De aflevering van vorige week haalde 908.000 kijkers en was zo goed voor 41% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld).
Nathalie wil zo graag opkijken naar haar man, maar dat is met haar 1m84 niet zo eenvoudig. Het mag nu ook écht gaan beginnen voor haar: 'Dit is zo het eerste moment, vlak voor je naar binnen gaat, dat ge u even helemaal alleen voelt. En dat seconden uren lijken te duren. Dan denkt ge ok, nu mag het vooruit gaan, nu wil ik gewoon naar binnen gaan en zien wie er op mij aan het wachten is.' Binnen in de trouwzaal staat Dennis ook vol ongeduld te wachten. Benieuwd of deze bruidegom van 1m95 bij Nathalie in de smaak zal vallen.
Sven en Veerle vieren hun huwelijk met dichte vrienden, familie en hun drie kinderen. En die familie-uitbreiding doet Veerle alvast deugd: 'Het zijn echt drie leuke miekes. Dat is heerlijk om te zien. Ik ben ook zeer verheugd dat Sven zo ne 'family man' is, dat zijn alleen maar pluspunten.' Sven wil ook een duidelijk statement maken met zijn nummerkeuze voor de openingsdans. Terwijl 'Dat ik van je hou' van de Nederlandse cabaretière Claudia De Breij door de feestzaal klinkt, toont Sven zich van zijn gevoeligste kant.
Nog voor Nathalie en Dennis aan hun openingsdans kunnen beginnen, wordt 'Bompa Rots' onwel en komt zo ongewild in het middelpunt van de belangstelling te staan op het trouwfeest van zijn eigen kleindochter. De ziekenwagen komt er aan te pas en bompa wordt afgevoerd naar het ziekenhuis. Het valt Nathalie meteen op hoe zorgzaam haar man Dennis is: 'Hij is bij mij gebleven en heeft aangevoeld van 'kan ik hier iets doen of neem ik best afstand'? Maar hij is aan mijn zijde blijven staan en heeft er toch voor gezorgd dat alles in orde was met mij.' Het koppel danst alsnog de openingsdans maar met hun gedachten zitten ze begrijpelijk elders.
Nu iedereen getrouwd is, kunnen de wittebroodsweken beginnen. De koppels vertrekken op honeymoon naar het zonnige Kreta. Eén week genieten van de rust, van het mooie weer en vooral van elkaar. Op weg naar het hotel breekt Candice al meteen het ijs: 'Ik heb een sexy badpak bij. Dus als het wat plat wordt tussen ons, breng ik er zo terug wat sex appeal in.' Marijn lacht: 'Dus ik weet dat het wat zwak begint te worden als gij dat badpak aandoet.' Of het badpak nodig is?
'Blind Getrouwd', zondag 28 februari om 19.55 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen van 'Over Mijn Lijk' komt eraan
- Leonie ter Braak nieuwe presentator van 'Het Perfecte Plaatje Op Reis'
- Kijkcijfers: maandag 16 maart 2026
- Bart Van Loo gidst je door Bourgondisch Brussel in nieuwe VRT PodWalk
- Content creator Jef zorgt voor primeur in 'So You Think You Can Dance': 'Ik wil géén Golden Ticket'
- 'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is': Wesley kent spelverloop van 'De Box' beter dan allesweter Koen
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Op zijn knieën
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Dorian
- Frank Boeckx, Joris Brys, Goedele Liekens en Sarah Vandeursen maken het bont in 'Komen Eten': van bodyshots tot gesneuvelde glazen
- Beelden verdachten aanslag Joodse school in 'Opsporing Verzocht'
- Merel Westrik stopt op JOE
- JOE-dj Kai Merckx zoekt nieuwe vorst: luisteraars maken maken kans op een 'Koninklijk Leven'
- Eindbedrag 3FM Serious Request bekendgemaakt: 18.848.700 euro voor Spieren voor Spieren
- Hans Zimmer elfde jaar op rij populairste componist 'NPO Filmmuziek Top 400'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live vanuit Castricum
Multimedia SPOTLIGHT
-
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box'
Kijktip van de dag

Dieter en Sigrid zijn al vroeg op pad om de asperges voor het voorgerecht vers uit het veld te steken bij de aspergeboer. Intussen leren de andere medewerkers elkaar beter kennen in het vakantiehuis. In het restaurant is het vandaag de officiële opening en boer Olivier krijgt de eer om het lint door te knippen. Sigrid en Christine hebben het moeilijk met de tafelnummering.
'Restaurant Misverstand', om 20.45 uur op VRT 1.



































