Nathalie en Dennis zijn laatste trouwers in 'Blind Getrouwd'

Veerle en Sven zijn het eerste 50-plus koppel van 'Blind Getrouwd' en maken zich klaar voor hun fotoshoot. Ondertussen gieren de zenuwen nog door het lijf van Nathalie en Dennis.
Zij hebben elkaar nog niet gezien maar daar komt in de derde aflevering van 'Blind Getrouwd' verandering in op zondag 28 februari om 19.55 uur bij VTM. De aflevering van vorige week haalde 908.000 kijkers en was zo goed voor 41% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld).
Nathalie wil zo graag opkijken naar haar man, maar dat is met haar 1m84 niet zo eenvoudig. Het mag nu ook écht gaan beginnen voor haar: 'Dit is zo het eerste moment, vlak voor je naar binnen gaat, dat ge u even helemaal alleen voelt. En dat seconden uren lijken te duren. Dan denkt ge ok, nu mag het vooruit gaan, nu wil ik gewoon naar binnen gaan en zien wie er op mij aan het wachten is.' Binnen in de trouwzaal staat Dennis ook vol ongeduld te wachten. Benieuwd of deze bruidegom van 1m95 bij Nathalie in de smaak zal vallen.
Sven en Veerle vieren hun huwelijk met dichte vrienden, familie en hun drie kinderen. En die familie-uitbreiding doet Veerle alvast deugd: 'Het zijn echt drie leuke miekes. Dat is heerlijk om te zien. Ik ben ook zeer verheugd dat Sven zo ne 'family man' is, dat zijn alleen maar pluspunten.' Sven wil ook een duidelijk statement maken met zijn nummerkeuze voor de openingsdans. Terwijl 'Dat ik van je hou' van de Nederlandse cabaretière Claudia De Breij door de feestzaal klinkt, toont Sven zich van zijn gevoeligste kant.
Nog voor Nathalie en Dennis aan hun openingsdans kunnen beginnen, wordt 'Bompa Rots' onwel en komt zo ongewild in het middelpunt van de belangstelling te staan op het trouwfeest van zijn eigen kleindochter. De ziekenwagen komt er aan te pas en bompa wordt afgevoerd naar het ziekenhuis. Het valt Nathalie meteen op hoe zorgzaam haar man Dennis is: 'Hij is bij mij gebleven en heeft aangevoeld van 'kan ik hier iets doen of neem ik best afstand'? Maar hij is aan mijn zijde blijven staan en heeft er toch voor gezorgd dat alles in orde was met mij.' Het koppel danst alsnog de openingsdans maar met hun gedachten zitten ze begrijpelijk elders.
Nu iedereen getrouwd is, kunnen de wittebroodsweken beginnen. De koppels vertrekken op honeymoon naar het zonnige Kreta. Eén week genieten van de rust, van het mooie weer en vooral van elkaar. Op weg naar het hotel breekt Candice al meteen het ijs: 'Ik heb een sexy badpak bij. Dus als het wat plat wordt tussen ons, breng ik er zo terug wat sex appeal in.' Marijn lacht: 'Dus ik weet dat het wat zwak begint te worden als gij dat badpak aandoet.' Of het badpak nodig is?
'Blind Getrouwd', zondag 28 februari om 19.55 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Muziekformat 'Play that Song' trekt deze zomer opnieuw door Vlaanderen
- Kijkcijfers: dinsdag 5 mei 2026
- Noraly Beyer onthult maandag winnaar Libris Literatuur Prijs
- Nieuw seizoen '22 Kids and Counting' op TLC
- Kijkcijfers: maandag 4 mei 2026
- Isabelle Beernaert zet de puntjes op de i in 'So You Think You Can Dance'
- Wining & dining met 'slechte urinestraal' en 'ammoniakgeur' in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'
- Viktor keert terug naar zijn favoriete kapsalon waar 30 jaar lang niets veranderde
- Lief gebaar of vergiftigd geschenk? 'Ze Zeggen Dat' fileert bloemen
- NPO Doc 'Verweesd Eigendom' te zien bij MAX
- Luistercijfers: Beste aprilmaand ooit voor radio van DPG Media
- JOE-dj's Coen & Sander gaan de strijd aan met de swipe-verslaving en introduceren 'Mei Smartphonevrij'
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
- Qmusic lanceert 'Mattie versus Marieke': de spannendste strijd dwars door Nederland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice'
Kijktip van de dag

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.
'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.



































