Natalia en Lennert Coorevits dragen muzikaal steentje bij in tweede halve finale van 'Popquiz'

Donderdag 27 mei presenteert Matthijs van Nieuwkerk de tweede halve finale van 'Popquiz'. Er is al een paar keer door vorige deelnemers op gehoopt, en nu versterkt Natalia eindelijk een duo van kandidaten.
De Kempische is volgens Matthijs 'de beste soulzangeres van het land met massa’s hits, gouden en platina platen. The Pointer Sisters, En Vogue, Anastasia en Lionel Richie waren blij dat zij met haar mochten optreden.' Op zijn vraag of ze - ondanks corona - iets van het afgelopen jaar heeft kunnen maken, antwoordt Natalia laconiek: 'Ja, ik heb een kind gemaakt, hé?'
[video]
De tweede persoon die de teams komt versterken, is een West-Vlaming, zanger, gitarist, songwriter, winnaar van Rock Rally én MIA, en de helft van het electro pop duo Compact Disk Dummies, Lennert Coorevits: 'Ik heb geen kind gemaakt maar ik ben wél getrouwd het afgelopen jaar', lacht hij.
De twee laatste halve finalisten zijn Renée (27) en Yo-Mara (35), twee vriendinnen uit Lokeren die elkaar perfect aanvullen. De ene is gespecialiseerd in de jaren ‘80 en ‘90, de andere in de jaren ‘70 en de kleinkunst. Hun tegenstanders zijn Hendrik (37) en Nelles (37), twee Antwerpse jeugdvrienden die van hun hobby - muziek - hun beroep maakten. Hendrik is manager van onder meer School is Cool en Amatorski. Hij betaalde ooit 500 euro voor een meet and greet met Kendrick Lamar. Nelles is docent radio en presenteert op Studio Brussel.
Deze week spelen de muzikale acrobaten Senne en Lokko en volgens Matthijs 'mijn eigen Bassie en Adriaan' covers op... een doedelzak en een banjo.
Welk quizduo plaatst zich als laatste voor de finale en maakt kans op 1 jaar gratis toegang tot concerten en festivals in het hele land?
'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 27 mei om 20.40 uur bij VTM. De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
Omwille van de vriendschappelijke wedstrijd België-Griekenland volgende week donderdag, vindt de ultieme finale van 'Popquiz' plaats op woensdag 2 juni om 21u45.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Fantastische Europa League-finale voor heel Nederland gratis te zien bij Ziggo Sport
- Musical Awards Gala 2026 woensdag op NPO 1
- ‘VRT NWS Laat’ verdwijnt: focus verschuift naar Journaal van 19 uur
- Kijkcijfers: 15, 16 en 17 mei 2026
- Drama, glitter en onthullingen: 'The Real Housewives of Antwerp' sluiten seizoen 2 af met spannende reünie
- De jury van 'Huis Gemaakt' is streng in Langdorp: 'Boring as hell'
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: De Anderlechtse Haard
- Slachtoffers, familie en speciale eenheden blikken voor het eerst terug op 'Die ochtend in Ede'
- Klassenstrijd in halve finale 'MasterChef': 'Moeten wij nu kinderen in de pan hakken?'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Tweede speeldag Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' barst spectaculair los op 34,6 meter hoge klimmuur
- Mattie versus Marieke: Qmusic-strijd barst los op TT Circuit
- 'WinWin' zet dit jaar extra in op persoonlijke hulp bij het invullen van je belastingaangifte
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Zeeland
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+
Kijktip van de dag

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.
'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.



































