Natalia en Lennert Coorevits dragen muzikaal steentje bij in tweede halve finale van 'Popquiz'

Donderdag 27 mei presenteert Matthijs van Nieuwkerk de tweede halve finale van 'Popquiz'. Er is al een paar keer door vorige deelnemers op gehoopt, en nu versterkt Natalia eindelijk een duo van kandidaten.
De Kempische is volgens Matthijs 'de beste soulzangeres van het land met massa’s hits, gouden en platina platen. The Pointer Sisters, En Vogue, Anastasia en Lionel Richie waren blij dat zij met haar mochten optreden.' Op zijn vraag of ze - ondanks corona - iets van het afgelopen jaar heeft kunnen maken, antwoordt Natalia laconiek: 'Ja, ik heb een kind gemaakt, hé?'
[video]
De tweede persoon die de teams komt versterken, is een West-Vlaming, zanger, gitarist, songwriter, winnaar van Rock Rally én MIA, en de helft van het electro pop duo Compact Disk Dummies, Lennert Coorevits: 'Ik heb geen kind gemaakt maar ik ben wél getrouwd het afgelopen jaar', lacht hij.
De twee laatste halve finalisten zijn Renée (27) en Yo-Mara (35), twee vriendinnen uit Lokeren die elkaar perfect aanvullen. De ene is gespecialiseerd in de jaren ‘80 en ‘90, de andere in de jaren ‘70 en de kleinkunst. Hun tegenstanders zijn Hendrik (37) en Nelles (37), twee Antwerpse jeugdvrienden die van hun hobby - muziek - hun beroep maakten. Hendrik is manager van onder meer School is Cool en Amatorski. Hij betaalde ooit 500 euro voor een meet and greet met Kendrick Lamar. Nelles is docent radio en presenteert op Studio Brussel.
Deze week spelen de muzikale acrobaten Senne en Lokko en volgens Matthijs 'mijn eigen Bassie en Adriaan' covers op... een doedelzak en een banjo.
Welk quizduo plaatst zich als laatste voor de finale en maakt kans op 1 jaar gratis toegang tot concerten en festivals in het hele land?
'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 27 mei om 20.40 uur bij VTM. De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
Omwille van de vriendschappelijke wedstrijd België-Griekenland volgende week donderdag, vindt de ultieme finale van 'Popquiz' plaats op woensdag 2 juni om 21u45.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: maandag 1 juni 2026
- Belangrijke mededeling voor de 'Thuis'-fans!
- 'Tien Om Te Zien' gaat ‘back to the 90s’ met groots concert in de AFAS Dome
- De dag dat ik mijn vrouw verloor aan een depressie: nieuwe docuserie KRO-NCRV
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- 'BertOp5' brengt Alpe d’HuZes van dichtbij: verhalen van hoop, liefde en verbinding
- 'Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA': 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE'
Kijktip van de dag

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.
'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.



































