Najaar VIJFtv: 'Gordon Ramsey is back'

De bekende en vooral beruchte chef-kok, Gordon Ramsey, maakt weer de oversteek naar de VS op zoek naar jong kooktalent in het tweede seizoen van Keukenrellen op VIJFtv. Twaalf jonge mensen, die elk een carrière als topchef ambiëren, wagen het om met Gordon Ramsey in zee te gaan.
E
lk hebben ze er al één of andere culinaire carrière opzitten. Hetzij als afwasser, hetzij als hulpje in een hamburgertent of als barbecuespecialist. Maar als leerling van Gordon Ramsey zullen ze uit een ander vaatje moeten tappen. Gordon duldt geen fouten, blaft iedereen af en gooit je er onverbiddelijk uit bij de minste vergissing. Hij heeft immers slecht één doel voor ogen: het meest exclusieve restaurant van Los Angeles openen. Deze reeks wordt het een strijd der seksen met een rood vrouwenteam en een blauw mannenteam. Wekelijks beslist Gordon zelf wie er moet afvallen en wie er kan blijven tot er nog één iemand overblijft.
Wie is Gordon Ramsey?
Chef-kok Gordon Ramsey is een absolute topkok, eigenaar van meerdere restaurants en in het bezit van maar liefst 7 Michelinsterren. Maar voor zijn carrière als Chef-kok was hij bij het grote publiek vooral bekend als profvoetballer bij de Glasgow Rangers. Nu wordt hij door velen verguisd omwille van de meedogenloze wijze waarop hij zijn personeel aanpakt. Ramsey scheldt ze de huid vol, beledigt ze, ontslaat ze voor een kleine misstap op staande voet en is onvermurwbaar.
Inhoud aflevering 1:
In de eerste aflevering van Keukenrellen arriveren de aspirantenchef-koks in het restaurant waar ze de grillen en driftbuien van Gordon zullen moeten doorstaan. Ze hebben nog maar net chique restaurant bewonderd als Gordon hen al meteen de keuken instuurt om een schotel te bereiden die hen belichaamt. De meeste kandidaten falen al miserabel in de ogen van Gordon die beseft dat er nog veel werk moet gebeuren. De enige die er bovenuit steekt is Giacomo met zijn Pasta del Mare. Dan legt Gordon het concept van het spel uit. De winnaar krijgt een contract als chef-kok in een toprestaurant in Las Vegas maar deze keer is het een strijd tussen de mannen en de vrouwen. Iedereen moet dan ook in gang schieten want het restaurant opent 24 uur later. Het belooft meteen een bikkelharde strijd te worden want uit het team dat de uitdaging verliest, worden twee personen geselecteerd voor eliminatie. De keuze wordt gemaakt door een teamlid die er volgens Gordon uit springt. Nadat de twee personen geselecteerd zijn, beslist Gordon uiteindelijk wie er naar huis moet.
'Keukenrellen', vanaf donderdag 31 augustus wekelijks om 20.25 uur op VIJFtv
DOSSIER: Het televisienajaar 2006
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Fien Vermeulen nieuwe presentatrice van 'Shownieuws'
- Kijkcijfers: woensdag 1 april 2026
- Voortvluchtigen staan bij de start van 'Klopjacht' meteen oog in oog met de speurders
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in een nieuw seizoen van 'Eenmaal Andermaal'
- 'De Trein' onthult verborgen koninklijk erfgoed van Brussel-Centraal
- 'Meldpunt Actueel' over pensioencompensatie
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Estelle Cruijff en Johnny de Mol luiden weekend in met nieuwe radioshow op Radio Noordzee
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
- Unieke liveconcerten tussen de Italiaanse bergtoppen: Willy organiseert de ultieme muzikale escape
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren
Kijktip van de dag

Na een bizar ongeluk waarbij een jongen om het leven kwam, wordt de zeventienjarige Lucinda naar een kostschool gestuurd. Vanaf de allereerste schooldag trekt de mysterieuze en afstandelijke Daniël Grigori haar aandacht. Hij komt haar bekend voor en is de enige afleiding die ze heeft op een plek waar gsm's verboden zijn en camera's elke beweging registreren. Ze voelt zich als een magneet tot hem aangetrokken, maar ook medestudent Cam laat haar niet onberoerd.
'Fallen', film uit 2016 met oa. Jeremy Irvine, om 20.35 uur op VTM 4.
































