Na vier weken keihard werken, is het eindelijk zover: welk duo wint zijn 'Vakantiehuis for Life'?

De drie laatste duo's Amy en Erwin, Tim en Ewoud, en Lodewijk en Marcel strijden maandag voor hun vakantiehuis in Durbuy en gaan in rechte lijn richting de finale. De grote werken en de survival opdrachten zijn achter de rug en de vierkoppige jury komt nog één keer langs om de chalets te inspecteren voor een finaal oordeel.
Amy en Erwin zitten goed op schema, toch wegen de laatste loodjes het zwaarst: 'Ik ben écht kapot. Stress heb ik niet, maar ik ben het echt kots-, kotsbeu en dat meen ik. Ik ben totaal op. Het is het zeker waard geweest maar het zal nog een tijdje duren alvorens ik gerecupereerd zal zijn', klinkt het bij Erwin.
De laatste nacht vangt aan. Buddies Lodewijk en Marcel moeten nog een waslijst aan werken uitvoeren en besluiten de nacht door te werken want om 9u stipt moet hun chalet klaar zijn. 'Ons doel was een onderhoudsvriendelijke chalet te creëren waar we met onze vrienden kunnen afspreken. Dat was het plan en dat lijkt na een nachtje doorwerken ook gelukt te zijn. Dus voor ons kan het al niet meer stuk.'
Ook Tim en Ewoud leggen nog de laatste hand aan hun chalet. Hun concept was sinds het begin duidelijk: ze wilden een 'bear-cabin' waar je helemaal tot rust kan komen: 'Het is een beetje raar, er is ontlading omdat het nu gedaan is en we zijn echt heel blij met het resultaat.'
En dan is het tijd voor het laatste jurybezoek bestaande uit Dina, werfleider Francisco Sanchez, en Hanna en Kenny, twee technische specialisten.
De eerste chalet die ze bezoeken, is die van Lodewijk en Marcel. Als enige van de drie finalisten hebben ze bij de keuken een bar voorzien, ideaal om te aperitieven. Het dak werd geïsoleerd en de hele bovenverdieping kreeg nieuwe electriciteit.
Het volgende vakantiehuis dat onder de loep wordt genomen, is dat van Erwin en Amy. Sanchez merkt tot zijn eigen verbazing dat er heel veel vooruitgang is geboekt. Het laatste jurybezoek is voor de chalet van Tim en Ewoud en Dina is onder de indruk: 'Het geeft een heel aangenaam gevoel met heel natuurlijke materialen. Het is een totaalconcept dat ze gemaakt hebben met bijzonder veel oog voor detail.'
De mening van de jury over de drie chalets is over het algemeen positief, maar er kan slechts 1 winnaar zijn. Welk duo wint zijn vakantiehuis for life?
'Vakantiehuis for Life' met Julie Van den Steen, finale op maandag 23 augustus om 22.05 uur bij VTM. De afleveringen van 'Vakantiehuis for Life' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit is de tweede finalist van 'Huis Gemaakt'
- Kijkcijfers: 5, 6 en 7 juni 2026
- VRT 1 brengt ontroerende ode aan Margriet Hermans
- Pickx+ Sport presenteert 'Herinneringen aan 2018'
- Kijk 'Rookie Truckers' vanaf dinsdag op Discovery
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- 'Telefacts Zomer'-docu 'Ye, geniaal of gek?' onthult de man achter de mythe
- Soe Nsuki in de laatste aflevering van 'Door de Bomen'
- Derde seizoen van 'Batwheels' op Cartoonito
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.
'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.



































