'Music for Life' komt tot een hoogtepunt in 'De Glazen Slotshow'

Op vrijdag 23 december bereikt 'Music for Life zijn hoogtepunt met 'De Glazen Slotshow' op Studio Brussel en Eén. Steven Van Herreweghe en Sofie Lemaire blikken terug op de mooiste momenten van 'Music for Life' en tellen af naar het moment waarop Tomas De Soete, Siska Schoeters en Sam De Bruyn het Glazen Huis mogen verlaten. Die krijgen Milow en The Kids op hun dak en kijken vol verwachting uit naar het moment waarop het eindbedrag van 'Music for Life' wordt bekendgemaakt.
Op vrijdag 23 december nemen Steven Van Herreweghe en Sofie Lemaire afscheid van 'Music for Life' in 'De Glazen Slotshow' op Studio Brussel en Eén. In hun Glazen Studio verwelkomen ze enkele mensen die de voorbije jaren enkele legendarische acties op touw hebben gezet voor de benefietactie van Studio Brussel: een koppeltje dat vorig jaar een jaar lang per vrijpartij 1,5 euro in een spaarpotje deponeerde en enkele dapperen die in 2007 al zwemmend in een zelfgemaakt zwembad achteraan op een vrachtwagen naar het Glazen Huis in Leuven waren gekomen.
Vanop het dak van het Glazen Huis zorgen Milow en The Kids voor de muziek. Sven de Leijer laat zich niet onbetuigd en houdt de sfeer er op de Groenplaats ondertussen stevig in.
Verder blikken Steven en Sofie terug op de meest memorabele acties en dakconcerten van deze editie en laten ze zien wat het Rode Kruis dankzij de massale steun van 'Music for Life' al heeft kunnen verwezenlijken voor de vorige doelen van 'Music for Life': de strijd tegen landmijnen, de voorziening van drinkbaar water, moeders op de vlucht voor oorlog en geweld, de strijd tegen malaria en wezen van aidsouders.
Daarnaast is het uitkijken naar het allerlaatste lied van deze 'Music for Life' – een lied waar iets bijzonders tegenover moet staan – en naar het moment waarop Tomas De Soete, Siska Schoeters en Sam De Bruyn na zeven dagen het Glazen Huis verlaten.
Maar het moment suprême is natuurlijk de bekendmaking van het eindbedrag van 'Music for Life', de totale som van wat Vlaanderen de voorbije dagen heeft bijeengeharkt en -gespaard voor de goede zaak. Steven en Sofie tellen samen met Tomas, Siska en Sam af naar de spannende ontknoping van 'Music for Life...
'De Glazen Slotshow', vrijdag 23 december om 20.40 uur op Eén én op Studio Brussel.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Music for Life 2011
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Nieuwe KRO-NCRV-serie 'De Verloskundigen' volgt geboortezorg van dichtbij
- Kijk de aangrijpende serie 'One Day In My Body' op TLC
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Dit is nieuw bij RTL in juli
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'?
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.






































