'Music for Life' komt tot een hoogtepunt in 'De Glazen Slotshow'

donderdag 22 december 2011

Op vrijdag 23 december bereikt 'Music for Life zijn hoogtepunt met 'De Glazen Slotshow' op Studio Brussel en Eén. Steven Van Herreweghe en Sofie Lemaire blikken terug op de mooiste momenten van 'Music for Life' en tellen af naar het moment waarop Tomas De Soete, Siska Schoeters en Sam De Bruyn het Glazen Huis mogen verlaten. Die krijgen Milow en The Kids op hun dak en kijken vol verwachting uit naar het moment waarop het eindbedrag van 'Music for Life' wordt bekendgemaakt.

Op vrijdag 23 december nemen Steven Van Herreweghe en Sofie Lemaire afscheid van 'Music for Life' in 'De Glazen Slotshow' op Studio Brussel en Eén. In hun Glazen Studio verwelkomen ze enkele mensen die de voorbije jaren enkele legendarische acties op touw hebben gezet voor de benefietactie van Studio Brussel: een koppeltje dat vorig jaar een jaar lang per vrijpartij 1,5 euro in een spaarpotje deponeerde en enkele dapperen die in 2007 al zwemmend in een zelfgemaakt zwembad achteraan op een vrachtwagen naar het Glazen Huis in Leuven waren gekomen.

Vanop het dak van het Glazen Huis zorgen Milow en The Kids voor de muziek. Sven de Leijer laat zich niet onbetuigd en houdt de sfeer er op de Groenplaats ondertussen stevig in.

Verder blikken Steven en Sofie terug op de meest memorabele acties en dakconcerten van deze editie en laten ze zien wat het Rode Kruis dankzij de massale steun van 'Music for Life' al heeft kunnen verwezenlijken voor de vorige doelen van 'Music for Life': de strijd tegen landmijnen, de voorziening van drinkbaar water, moeders op de vlucht voor oorlog en geweld, de strijd tegen malaria en wezen van aidsouders.

Daarnaast is het uitkijken naar het allerlaatste lied van deze 'Music for Life' – een lied waar iets bijzonders tegenover moet staan – en naar het moment waarop Tomas De Soete, Siska Schoeters en Sam De Bruyn na zeven dagen het Glazen Huis verlaten.

Maar het moment suprême is natuurlijk de bekendmaking van het eindbedrag van 'Music for Life', de totale som van wat Vlaanderen de voorbije dagen heeft bijeengeharkt en -gespaard voor de goede zaak. Steven en Sofie tellen samen met Tomas, Siska en Sam af naar de spannende ontknoping van 'Music for Life...

'De Glazen Slotshow', vrijdag 23 december om 20.40 uur op Eén én op Studio Brussel.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Music for Life 2011

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Camping Coppens' (VTM)

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.

'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:10
    Dagelijkse kost
    12:30
    Blokken
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Herfstbeelden
  • 12:20
    Wannabe's
  • 12:10
    Expeditie Pairi Daiza
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:15
    MasterChef Australië
    13:10
    Kitchen Nightmares
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:40
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:15
    Police Interceptors
  • 11:55
    The Christmas Quest
    13:20
    The Gift of Peace
  • 09:30
    Geen uitzending
    16:25
    Binnenstebuiten
  • 12:10
    That '70s Show
  • 12:00
    Elsbeth
    12:50
    NCIS
  • 12:10
    The Neighborhood
    12:40
    Storage Wars
  • 12:10
    Het Roer Om
    13:05
    Love Island UK
  • 12:20
    My Name Is Reeva
    14:00
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:16
    Hallo Roger
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 11:45
    De Eregast
    12:30
    Wild van Wild
  • 12:15
    Father Brown
    13:10
    The Doctor Blake Mysteries
  • 12:15
    Below Deck Down Under
    13:10
    NCIS
  • 12:20
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 12:15
    Kook mee met MAX
    12:30
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
  • 12:10
    Babar en de belevenissen van Badou
    12:25
    Maya de Bij