'Moviesnackx Special' live op premiere van 'Wat Mannen Willen'

zondag 15 november 2015

Op maandag 16 november zendt JIM om 19.00 uur een 'Moviesnackx Special' uit over de nieuwe Vlaamse film 'Wat Mannen Willen'.

JIM-gezicht Niko Van Driessche trekt voor deze live-uitzending naar Kinepolis Gent, waar de première van de film plaatsvindt. Niko krijgt hiervoor hulp van Kürt Rogiers en Francesca Vanthielen, die post vatten op de rode loper. Stan Van Samang komt ook langs en brengt live 'Lucky Me', de titelsong van 'Wat Mannen Willen'. Iedereen kan deze speciale live-uitzending op de rode loper gratis bijwonen vanaf 18.00 uur.


Francesca Vanthielen en Kurt Rogiers op de rode loper
Tijdens de 'Moviesnackx Special' wordt Niko een uur lang bijgestaan door Francesca Vanthielen en Kürt Rogiers, die op de rode loper heel wat bekende gasten zullen interviewen. Samen met hen en het aanwezige publiek kijken ze ook naar de allereerste beelden van de film en heel wat backstage materiaal. De uitzending wordt afgesloten door Stan Van Samang: hij brengt een live versie van 'Lucky Me', de titelsong van de film.

'Wat Mannen Willen' is het regiedebuut van Filip Peeters. De romantische komedie vertelt het verhaal van zes mannen die op zoek zijn naar geluk in het leven en hun grote liefde, wat mannen écht willen dus. Onder andere Jonas Van Geel, Gène Bervoets, Adriaan Van den Hoof, Tom Audenaert, Louis Talpe, Ben Segers en Nathalie Meskens vormen de hoofdcast.

De 'Moviesnackx Special' is tussen 19.00 en 20.00 live te volgen bij JIM en JIM.be. Iedereen is ook welkom aan Kinepolis Gent vanaf 18.00 uur om de live-uitzending aan de rode loper mee te maken. De productie is in handen van Yoshi Aesaert voor productiehuis Marmalade Films uit Gent.

'Moviesnackx Special', maandag 16 november om 19.00 uur bij JIM en op JIM.be.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.

'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:25
    De repair shop
    22:05
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:15
    Oil oligarchs - Putin's gang
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    Huis Gemaakt
    21:50
    Sergio Over De Grens
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:15
    Border Security: Australië
  • 20:35
    Eat Pray Love
    22:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 20:35
    In the Line of Fire
    22:45
    Masterminds
  • 20:50
    Clan
    22:50
    ER
  • 21:40
    De Planckaerts
    22:50
    Baywatch
  • 21:15
    Brieven aan Samson
    22:05
    De Container Cup
  • 20:35
    Birds of Prey
    22:30
    Friends
  • 21:30
    Seal Team
    22:20
    Doom Patrol
  • 21:25
    Komen Eten
    22:15
    Huizenjagers
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:36
    Car Upd8te
    21:45
    Z-Nieuws
  • 21:37
    Alles over je terras
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:25
    Ware Delicatessen
    21:50
    BBQ Vanavond?!
  • 21:00
    Wild Cherry
    22:00
    London Kills
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    NCIS: Los Angeles
  • 21:30
    Ik Vertrek
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 21:25
    Dit is de kwestie
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:30
    Parels voor de zwijnen
    22:25
    De Fiksers