'Moviesnackx Special' live op premiere van 'Wat Mannen Willen'

zondag 15 november 2015

Op maandag 16 november zendt JIM om 19.00 uur een 'Moviesnackx Special' uit over de nieuwe Vlaamse film 'Wat Mannen Willen'.

JIM-gezicht Niko Van Driessche trekt voor deze live-uitzending naar Kinepolis Gent, waar de première van de film plaatsvindt. Niko krijgt hiervoor hulp van Kürt Rogiers en Francesca Vanthielen, die post vatten op de rode loper. Stan Van Samang komt ook langs en brengt live 'Lucky Me', de titelsong van 'Wat Mannen Willen'. Iedereen kan deze speciale live-uitzending op de rode loper gratis bijwonen vanaf 18.00 uur.


Francesca Vanthielen en Kurt Rogiers op de rode loper
Tijdens de 'Moviesnackx Special' wordt Niko een uur lang bijgestaan door Francesca Vanthielen en Kürt Rogiers, die op de rode loper heel wat bekende gasten zullen interviewen. Samen met hen en het aanwezige publiek kijken ze ook naar de allereerste beelden van de film en heel wat backstage materiaal. De uitzending wordt afgesloten door Stan Van Samang: hij brengt een live versie van 'Lucky Me', de titelsong van de film.

'Wat Mannen Willen' is het regiedebuut van Filip Peeters. De romantische komedie vertelt het verhaal van zes mannen die op zoek zijn naar geluk in het leven en hun grote liefde, wat mannen écht willen dus. Onder andere Jonas Van Geel, Gène Bervoets, Adriaan Van den Hoof, Tom Audenaert, Louis Talpe, Ben Segers en Nathalie Meskens vormen de hoofdcast.

De 'Moviesnackx Special' is tussen 19.00 en 20.00 live te volgen bij JIM en JIM.be. Iedereen is ook welkom aan Kinepolis Gent vanaf 18.00 uur om de live-uitzending aan de rode loper mee te maken. De productie is in handen van Yoshi Aesaert voor productiehuis Marmalade Films uit Gent.

'Moviesnackx Special', maandag 16 november om 19.00 uur bij JIM en op JIM.be.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

In de toekomst woedt er oorlog tussen de mens en een AI-leger. Joshua is een voormalig agent van de speciale eenheid die rouwt om de verdwijning van zijn vrouw. Hij wordt gerekruteerd om de Schepper, de architect van de geavanceerde AI, op te sporen en te doden. Deze architect heeft een mysterieus wapen ontwikkeld dat niet alleen de oorlog maar ook de mensheid kan beëindigen.

'The Creator', film uit 2023 met oa. John David Washington en Gemma Chan, om 20.30 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:20
    Clips
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 13:00
    Winterbeelden
    16:55
    Secrets of the Superagers
  • 14:20
    Sarah zingt
    12:55
    Mega Mindy
  • 14:15
    Wittekerke
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:00
    De alarmcentrale: pech onderweg
    13:25
    #TextMeWhenYouGetHome
  • 14:20
    Parks and Recreation
    12:10
    Geen uitzending
  • 13:30
    Caught on Dashcam
    10:00
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:25
    The Endgame
  • 10:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:20
    The Sky Is The Limit All Stars
    13:00
    Toasted!
  • 14:20
    Fire Country
    13:00
    Big Sky
  • 13:50
    The First 48 Presents Critical Minutes
    12:55
    Bar Rescue
  • 14:15
    Meesterlijke Klassiekers
    12:20
    A Place in the Sun
  • 14:20
    Snapped
    16:35
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 14:11
    Voor u getest
    12:38
    Hallo Roger
  • 14:05
    Chris Cooks Cymru
    12:30
    Het Weekmenu
  • 14:00
    Sister Boniface Mysteries
    12:25
    New Tricks
  • 13:50
    NCIS: New Orleans
    12:55
    Storage Wars
  • 14:15
    NOS Journaal
    13:30
    Short track
  • 14:00
    Het Uur van de Wolf
    13:00
    NOS Journaal
  • 14:15
    SamSam
    12:40
    Mega Mindy