'Mondelinge Vragen: het startdebat' op Eén

woensdag 16 mei 2007

Het startschot voor de verkiezingsprogramma's van de openbare omroep wordt op zondag 20 mei gegeven met het gloednieuwe programma 'Mondelinge Vragen', een confrontatie tussen drie kopstukken van de Vlaamse politiek en hun kiezers.

'


Mondelinge Vragen' is géén klassiek politiek programma, integendeel! Geen steriele discussie tussen politici onderling. Maar wel een rechtstreekse confrontatie tussen de politieke leiders én hun kiezers. De gasten in Mondelinge vragen zijn niet van de minsten: premier Guy Verhofstadt (VLD), minister-president Yves Leterme (CD&V) en SP.A voorzitter Johan Vande Lanotte.

Daarnaast nodigt de VRT een groot live publiek uit dat actief zal deelnemen aan het debat. Zij stellen de vragen en bepalen de agenda van 'Mondelinge Vragen'. Want het is aan hen dat de 'verkozenen des volks', ook de kopstukken, verantwoording schuldig zijn. Gedurende één uur krijgt het publiek, de Vlaamse kiezer dus, de kans om zijn of haar vraag af te vuren op de drie belangrijkste Vlaamse beleidsmakers.

Begin mei zal de kiezer via televisie- en radiospotjes maar ook via vrtnieuws.net uitgenodigd worden om deel te nemen aan 'Mondelinge Vragen'. Het publiek zal een doorsnee zijn van de Vlaamse kiezer. Zowel oud als jong, autochtoon en allochtoon, man of vrouw zal zijn of haar vraag kunnen stellen. En daarbij zullen geen thema's uit de weg worden gegaan. Wat houdt de burger bezig en hoe reageren onze toppolitici hierop?

Moderator van dienst is Siegfried Bracke. Hij zorgt ervoor dat alles vlot verloopt en dat de politieke heren wel degelijk op de vraag antwoorden.

Op maandagochtend 21 mei brengt 'Voor De Dag' op Radio 1 reacties op het debat in 'Mondelinge Vragen'.

'Mondelingen Vragen', zondag 20 mei om 21.45 uur op Eén.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Verkiezingen 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Camping Coppens' (VTM)

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.

'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:35
    Ket & Doc
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 07:35
    De Smurfen
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:30
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:40
    Police Interceptors
  • 23:45
    A Biltmore Christmas
    01:35
    Joe
  • 02:35
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 07:25
    SkyMed
    01:40
    Fire Country
  • 07:20
    Pawn Stars
    01:05
    See No Evil
  • 07:15
    Love Island UK
    01:45
    Next Level Chef
  • 07:20
    Without a Trace
    01:10
    Cold Case
  • 03:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:28
    De perfecte energieoplossing
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:55
    Winterse Kost
    01:00
    De Smaaktoerist
  • 07:35
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    01:50
    Ripper Street
  • 07:25
    Below Deck Mediterranean
    01:05
    NCIS: Los Angeles
  • 07:30
    NOS Journaal
    01:15
    NOS Journaal Laat
  • 07:15
    Tijd voor Max
    01:30
    Café Kockelmann
  • 07:35
    Waffel de wonderhond
    01:50
    Reizen Waes