Miss Poes drijft het showgehalte op met pittige burlesque-act in 'The Masked Singer'

donderdag 3 maart 2022

Van een lange jurk tot een kort rokje: Miss Poes is week na week een tikkeltje schaarser gekleed in 'The Masked Singer'. Op vrijdag 4 maart gaat ze all the way en drijft ze het showgehalte op met een pittige burlesque performance.

Met alweer een nieuwe outfit, compleet voorzien van de nodige pluimen, brengt Miss Poes spektakel op Show Me How You Burlesque van Christina Aguilera. 'Oh nu zien we voor het eerst de heupen', merkt speurneus Andy Peelman op. 'Mannekes, dat is níet Camille!', vult Karen Damen aan.



Naast Andy en Karen zetelt ook Ruth Beeckmans deze week in de leukste onderzoekscommissie van het land. En die wordt voor de gelegenheid aangevuld door een mysteryspeurder die als hoofdverdachte wordt genoemd voor Miss Poes. Wie mag van het lijstje geschrapt worden?

De 5 Masked Singers trappen de show vrijdag af met een groepsoptreden op Learning To Fly van Sheppard. Nadien staan Miss Poes, Ridder, Konijn, IJskoning en Schorpioen er alleen voor. Ze treden niet langer op in duels, dus iedereen komt uit tegen iedereen. Hun ultieme doel: de face off vermijden en hun masker nog een weekje langer ophouden.

Miss Poes gaat deze week dus de burlesque-toer op. En ook Konijn doet de temperatuur in de studio stijgen met If I Can’t Have You van Shawn Mendes. 'Ongelofelijk hoe jij dit zo kan brengen dat je naar iemand met zo’n oren en zo’n tanden kijkt en denkt: ‘Come to me papa!’', lacht Ruth. Schorpioen bijt deze week van zich af met Good 4 You van Olivia Rodrigo, terwijl Ridder een gevoelige snaar raakt met Je ‘t Aime van Lara Fabian. En is IJskoning nu een Gentenaar of een Limburger? Op die vraag proberen de speurders een antwoord te vinden na zijn performance op With Or Without You van U2.

'The Masked Singer', vrijdag 4 maart om 20.35 uur op VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Erediensten
    11:00
    Radio 1 Boekenfeest
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:45
    China's Wild Empire
  • 10:30
    Tik Tak
    10:35
    Bumba
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:45
    VTMies
  • 09:40
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 05:20
    Geen uitzending
    13:45
    Chicago Med
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:35
    Matlock
  • 10:15
    Write Before Christmas
    11:40
    A Christmas Love Story
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 10:05
    Meesterlijke Klassiekers
    10:40
    Gin & Tonic, around the world in 80 gins
  • 09:50
    Castle
    16:50
    Criminal Minds
  • 10:30
    Geen uitzending
    11:30
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 10:15
    Say Yes to the Dress: Atlanta
    11:15
    A Place in the Sun
  • 10:00
    Past Malice: An Emma Fielding Mystery
    11:30
    World's Most Evil Killers
  • 10:07
    Fleet TV
    10:36
    Z- Work different
  • 10:22
    De kunstenaar
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 10:20
    Snel, Makkelijk & Lekker
    10:40
    Sarah's Sweet Table
  • 09:45
    Murdoch Mysteries
    10:35
    Father Brown
  • 09:55
    NCIS: Los Angeles
    18:00
    Below Deck Down Under
  • 10:00
    WNL op Zondag
    11:05
    Ivo op zondag
  • 10:00
    Eucharistieviering
    11:05
    Nederland zingt op zondag
  • 10:20
    Zin in Zappelin
    10:35
    Splat & Seymour