Miss Poes drijft het showgehalte op met pittige burlesque-act in 'The Masked Singer'

donderdag 3 maart 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Van een lange jurk tot een kort rokje: Miss Poes is week na week een tikkeltje schaarser gekleed in 'The Masked Singer'. Op vrijdag 4 maart gaat ze all the way en drijft ze het showgehalte op met een pittige burlesque performance.

Met alweer een nieuwe outfit, compleet voorzien van de nodige pluimen, brengt Miss Poes spektakel op Show Me How You Burlesque van Christina Aguilera. 'Oh nu zien we voor het eerst de heupen', merkt speurneus Andy Peelman op. 'Mannekes, dat is níet Camille!', vult Karen Damen aan.



Naast Andy en Karen zetelt ook Ruth Beeckmans deze week in de leukste onderzoekscommissie van het land. En die wordt voor de gelegenheid aangevuld door een mysteryspeurder die als hoofdverdachte wordt genoemd voor Miss Poes. Wie mag van het lijstje geschrapt worden?

De 5 Masked Singers trappen de show vrijdag af met een groepsoptreden op Learning To Fly van Sheppard. Nadien staan Miss Poes, Ridder, Konijn, IJskoning en Schorpioen er alleen voor. Ze treden niet langer op in duels, dus iedereen komt uit tegen iedereen. Hun ultieme doel: de face off vermijden en hun masker nog een weekje langer ophouden.

Miss Poes gaat deze week dus de burlesque-toer op. En ook Konijn doet de temperatuur in de studio stijgen met If I Can’t Have You van Shawn Mendes. 'Ongelofelijk hoe jij dit zo kan brengen dat je naar iemand met zo’n oren en zo’n tanden kijkt en denkt: ‘Come to me papa!’', lacht Ruth. Schorpioen bijt deze week van zich af met Good 4 You van Olivia Rodrigo, terwijl Ridder een gevoelige snaar raakt met Je ‘t Aime van Lara Fabian. En is IJskoning nu een Gentenaar of een Limburger? Op die vraag proberen de speurders een antwoord te vinden na zijn performance op With Or Without You van U2.

'The Masked Singer', vrijdag 4 maart om 20.35 uur op VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.

'Justice For All', om 22.20 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:10
    Toet Toet Cory Carson
    11:20
    Slaapwel
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 11:10
    Geen uitzending
    13:30
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:30
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:30
    Baywatch Hawaii
  • 08:40
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    11:50
    Huizenjagers
  • 11:00
    FBI
    11:55
    NCIS
  • 10:45
    Geen uitzending
    11:45
    Borderforce USA: The Bridges
  • 10:35
    MasterChef UK
    11:45
    Chateau Meiland
  • 10:55
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:13
    Feest in de lente 3
    11:55
    5-voor-12
  • 11:05
    Becoming Meewis
    11:45
    Het Weekmenu
  • 11:10
    Death in Paradise
    12:10
    The Good Ship Murder
  • 10:50
    Shipping Wars
    11:15
    First Dates Australia
  • 11:00
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 10:40
    Noord-Zuid-Oost-West
    11:20
    BinnensteBuiten
  • 11:05
    Zin in Zappelin
    11:15
    Ziggy en de Zootram