'Mijn Restaurant': wie wint het stemadvies?

maandag 12 mei 2008

Afgelopen donderdag -8 mei 2008- stemden gemiddeld 897.269 kijkers –met een piek van 994.608 kijkers- af op 'Mijn Restaurant!' om het verdicht van de juryleden te horen. Het programma bereikte hiermee een marktaandeel van 56,4% (VVA 18-54). En het verdict van de juryleden was duidelijk: d' Hoogeschool was tijdens hun bezoek het beste restaurant en gaat rechtstreeks naar de finale.

V


oor Jelle en Micheline betekent dat ook dat ze twee dagen naar Parijs mogen. Maar Micheline laat haar moederhart spreken en staat haar plaats af aan Jelles vriendin Yfke. Door het runnen van het restaurant heeft Jelle immers nog maar weinig tijd voor zijn gezinnetje.

Terwijl Jelle en Yfke zich ontspannen in Parijs, wordt er hard gewerkt in de drie restaurants. Matizze uit Antwerpen en Exquisa uit Hasselt zijn allebei voor het eerst genomineerd, en ze moeten dus campagne voeren. Beide duo's barsten van de plannen, het ene al makkelijker te realiseren dan het andere.

In Leuven verloopt alles ook zonder Jelle vlot: sous-chef Kristof leidt de keuken, en de ervaren maître Willy leidt de zaal. Maar... Willy is maar een tijdelijke oplossing, dat beseft ook Micheline. Na verloop van tijd zal ze de falende en onervaren Wouter of de zich steeds meer bewijzende Geert maître moeten maken.

De twee genomineerde restaurants krijgen ook een verrassende boodschap. Matizze en Exquisa zullen bezocht worden door een gezelschap van buitenlandse fijnproevers. Zij zullen beide restaurants met elkaar vergelijken en stemadvies uitbrengen: de kijker rechtstreeks toespreken en aanmanen om één restaurant zeker open te houden. Het bericht slaat in als een bom. Welk restaurant zal het wellicht broodnodige stemadvies in de wacht slepen?

'Mijn Restaurant', dinsdag 13 mei om 21.45 uur op vtm.

Jouw mening over de finale van 'Mijn Restaurant', bezoek het TV-Visie Forum

DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 10:25
    Beer Bo
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:50
    Geen uitzending
    06:20
    Kabouter Plop
  • 10:00
    Een Eigen Huis
    01:05
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 09:15
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:20
    De Tafel van Tine
  • 10:20
    The Rookie
    02:35
    Geen uitzending
  • 09:50
    Seal Team
    02:20
    Geen uitzending
  • 09:50
    Love Island UK
    02:25
    Geen uitzending
  • 10:20
    The Facebook Honeytrap: Catching a Killer
    02:15
    Geen uitzending
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:24
    Zelf gedaan, goed gedaan
    05:55
    Sixties To Six
  • 10:00
    Meat Timon
    02:05
    Peppe's Toscane
  • 10:00
    Murdoch Mysteries
    02:50
    Father Brown
  • 10:00
    Shipping Wars
    02:05
    Cougar Town
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    02:10
    EenVandaag
  • 09:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:25
    Ta-daaa!
    02:25
    Eva