'Mijn Restaurant': wie wint het stemadvies?

maandag 12 mei 2008

Afgelopen donderdag -8 mei 2008- stemden gemiddeld 897.269 kijkers –met een piek van 994.608 kijkers- af op 'Mijn Restaurant!' om het verdicht van de juryleden te horen. Het programma bereikte hiermee een marktaandeel van 56,4% (VVA 18-54). En het verdict van de juryleden was duidelijk: d' Hoogeschool was tijdens hun bezoek het beste restaurant en gaat rechtstreeks naar de finale.

V


oor Jelle en Micheline betekent dat ook dat ze twee dagen naar Parijs mogen. Maar Micheline laat haar moederhart spreken en staat haar plaats af aan Jelles vriendin Yfke. Door het runnen van het restaurant heeft Jelle immers nog maar weinig tijd voor zijn gezinnetje.

Terwijl Jelle en Yfke zich ontspannen in Parijs, wordt er hard gewerkt in de drie restaurants. Matizze uit Antwerpen en Exquisa uit Hasselt zijn allebei voor het eerst genomineerd, en ze moeten dus campagne voeren. Beide duo's barsten van de plannen, het ene al makkelijker te realiseren dan het andere.

In Leuven verloopt alles ook zonder Jelle vlot: sous-chef Kristof leidt de keuken, en de ervaren maître Willy leidt de zaal. Maar... Willy is maar een tijdelijke oplossing, dat beseft ook Micheline. Na verloop van tijd zal ze de falende en onervaren Wouter of de zich steeds meer bewijzende Geert maître moeten maken.

De twee genomineerde restaurants krijgen ook een verrassende boodschap. Matizze en Exquisa zullen bezocht worden door een gezelschap van buitenlandse fijnproevers. Zij zullen beide restaurants met elkaar vergelijken en stemadvies uitbrengen: de kijker rechtstreeks toespreken en aanmanen om één restaurant zeker open te houden. Het bericht slaat in als een bom. Welk restaurant zal het wellicht broodnodige stemadvies in de wacht slepen?

'Mijn Restaurant', dinsdag 13 mei om 21.45 uur op vtm.

Jouw mening over de finale van 'Mijn Restaurant', bezoek het TV-Visie Forum

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:20
    Witse
    18:12
    VRT NWS Update
  • 17:15
    Click bet
    18:10
    Once Upon a Time in Tsavo
  • 17:20
    Schijtluizen
    17:30
    United
  • 17:10
    Aspe
    18:15
    De kotmadam
  • 16:50
    Blind Getrouwd USA
    17:55
    De Planckaerts
  • 17:15
    9-1-1
    18:10
    The Goldbergs
  • 17:00
    Stargate SG-1
    17:55
    All New Traffic Cops
  • 16:55
    Suits
    17:40
    ER
  • 17:05
    SOS Piet
    17:40
    Bompa
  • 17:20
    Het Blok
    18:15
    Blind Gekocht
  • 16:50
    Manifest
    17:50
    The Rookie
  • 17:15
    Two and a Half Men
    17:45
    The Neighborhood
  • 16:30
    Come Dine with Me: The Professionals
    17:30
    Hello Goodbye
  • 16:45
    My Boyfriend, My Rapist: The Secret Footage
    18:35
    Murdered at First Sight
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:17
    Roger
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:00
    De Zomerkeuken
    17:30
    Lekker Messy
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:00
    Below Deck
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Ook dat nog
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:15
    Langs de Schelde
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 16:50
    Brugklas marathon
    17:40
    Machtige Mike