'Mijn Restaurant': wie wint het stemadvies?

Afgelopen donderdag -8 mei 2008- stemden gemiddeld 897.269 kijkers –met een piek van 994.608 kijkers- af op 'Mijn Restaurant!' om het verdicht van de juryleden te horen. Het programma bereikte hiermee een marktaandeel van 56,4% (VVA 18-54). En het verdict van de juryleden was duidelijk: d' Hoogeschool was tijdens hun bezoek het beste restaurant en gaat rechtstreeks naar de finale.
V
oor Jelle en Micheline betekent dat ook dat ze twee dagen naar Parijs mogen. Maar Micheline laat haar moederhart spreken en staat haar plaats af aan Jelles vriendin Yfke. Door het runnen van het restaurant heeft Jelle immers nog maar weinig tijd voor zijn gezinnetje.
Terwijl Jelle en Yfke zich ontspannen in Parijs, wordt er hard gewerkt in de drie restaurants. Matizze uit Antwerpen en Exquisa uit Hasselt zijn allebei voor het eerst genomineerd, en ze moeten dus campagne voeren. Beide duo's barsten van de plannen, het ene al makkelijker te realiseren dan het andere.
In Leuven verloopt alles ook zonder Jelle vlot: sous-chef Kristof leidt de keuken, en de ervaren maître Willy leidt de zaal. Maar... Willy is maar een tijdelijke oplossing, dat beseft ook Micheline. Na verloop van tijd zal ze de falende en onervaren Wouter of de zich steeds meer bewijzende Geert maître moeten maken.
De twee genomineerde restaurants krijgen ook een verrassende boodschap. Matizze en Exquisa zullen bezocht worden door een gezelschap van buitenlandse fijnproevers. Zij zullen beide restaurants met elkaar vergelijken en stemadvies uitbrengen: de kijker rechtstreeks toespreken en aanmanen om één restaurant zeker open te houden. Het bericht slaat in als een bom. Welk restaurant zal het wellicht broodnodige stemadvies in de wacht slepen?
'Mijn Restaurant', dinsdag 13 mei om 21.45 uur op vtm.
Jouw mening over de finale van 'Mijn Restaurant', bezoek het TV-Visie Forum
DOSSIER: Mijn Restaurant
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ramon Brugman keert terug op 24Kitchen met 'Ramon’s Zoete Keuken'
- Het mythische avontuur gaat verder: RTL maakt tweede seizoen van 'Pandora' bekend
- Nieuw seizoen van 'The Auction House: Yorkshire' op Discovery
- 'Met het Mes op Tafel' is terug
- ‘En nu is ze dood.’ van Phara de Aguirre en Nahid Shaikh op VRT Canvas legt de patronen achter femicide bloot
- 'Radar' maandag over parkeerklachten, ondoorzichtig biedingsproces en gevoelige productinformatie
- 'Alles in Orde!' gaat de familie Delens helpen
- Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X': halve finalisten krijgen verrassing
- Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap aan 130km/u: 'Blijf van ons ma!'
- Dit zijn de kandidaten van ‘De Dag van Vandaag’ deze week
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Cafe Bistro Rijnbar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- KRO-NCRV's 'Pointer' over de gevaren van AI-chatapps
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?'
Kijktip van de dag

Philippe start als angstcoach een traject met Veronica, die van kinds af aan een panische angst heeft voor water. Hij wil haar laten wennen aan het diepe water én heeft een eerste zwemles voor haar geregeld. Een andere angst die hij wil aanpakken is spinnenangst of arachnofobie. Hiervoor heeft Philippe een groepje samengesteld van zes mensen die hij in enkele korte en krachtige stappen wil helpen hun angst voor spinnen te overwinnen. Hij loodst de deelnemers van een onschuldig lesje over spinnen en voorzichtig contact met een huisspin naar een donkere kelder vol vogelspinnen.
'Gene Paniek!', om 20.05 uur op VRT 1.
































