'Mijn Restaurant': wie wint het stemadvies?

maandag 12 mei 2008

Afgelopen donderdag -8 mei 2008- stemden gemiddeld 897.269 kijkers –met een piek van 994.608 kijkers- af op 'Mijn Restaurant!' om het verdicht van de juryleden te horen. Het programma bereikte hiermee een marktaandeel van 56,4% (VVA 18-54). En het verdict van de juryleden was duidelijk: d' Hoogeschool was tijdens hun bezoek het beste restaurant en gaat rechtstreeks naar de finale.

V


oor Jelle en Micheline betekent dat ook dat ze twee dagen naar Parijs mogen. Maar Micheline laat haar moederhart spreken en staat haar plaats af aan Jelles vriendin Yfke. Door het runnen van het restaurant heeft Jelle immers nog maar weinig tijd voor zijn gezinnetje.

Terwijl Jelle en Yfke zich ontspannen in Parijs, wordt er hard gewerkt in de drie restaurants. Matizze uit Antwerpen en Exquisa uit Hasselt zijn allebei voor het eerst genomineerd, en ze moeten dus campagne voeren. Beide duo's barsten van de plannen, het ene al makkelijker te realiseren dan het andere.

In Leuven verloopt alles ook zonder Jelle vlot: sous-chef Kristof leidt de keuken, en de ervaren maître Willy leidt de zaal. Maar... Willy is maar een tijdelijke oplossing, dat beseft ook Micheline. Na verloop van tijd zal ze de falende en onervaren Wouter of de zich steeds meer bewijzende Geert maître moeten maken.

De twee genomineerde restaurants krijgen ook een verrassende boodschap. Matizze en Exquisa zullen bezocht worden door een gezelschap van buitenlandse fijnproevers. Zij zullen beide restaurants met elkaar vergelijken en stemadvies uitbrengen: de kijker rechtstreeks toespreken en aanmanen om één restaurant zeker open te houden. Het bericht slaat in als een bom. Welk restaurant zal het wellicht broodnodige stemadvies in de wacht slepen?

'Mijn Restaurant', dinsdag 13 mei om 21.45 uur op vtm.

Jouw mening over de finale van 'Mijn Restaurant', bezoek het TV-Visie Forum

DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eenmaal Andermaal' (VTM)

Op de grote rommelmarkt van het Zand in Brugge vormt Jacques een team met actrice Liesa Naert, in haar geboortestad. Axel krijgt acteur Manou Kersting aan zijn zijde voor een speurtocht met een Nederlandse tongval en een Antwerps accent.

'Eenmaal andermaal', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:20
    VRT NWS laat
    22:45
    Het weer (laat)
  • 22:30
    De ideale wereld
    23:08
    Het weer
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:35
    Alloo in de buitenlandse gevangenis
    22:45
    The Voice van Vlaanderen
  • 22:35
    Ik Vertrek
    23:25
    Border Security: Australia's Front Line
  • 22:20
    Assault on Precinct 13
    00:10
    The Big Bang Theory
  • 20:00
    Premier League Darts
    00:00
    Mafia's Greatest Hits
  • 22:00
    Murder in a Small Town
    22:50
    ER
  • 21:45
    Amateurs
    23:00
    Baywatch
  • 22:20
    De Container Cup
    23:15
    Blind Gekocht
  • 22:20
    Friends
    23:20
    Fuller House
  • 22:25
    Doom Patrol
    23:25
    Blood & Treasure
  • 22:15
    Huizenjagers
    23:20
    A Place in the Sun
  • 22:25
    Shades of Blue
    23:20
    CSI: Miami
  • 22:35
    Z-Nieuws
    22:46
    Z-Beurs
  • 22:31
    De ambachter
    22:55
    Meesterlijk speechen
  • 22:35
    A la carte
    23:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 21:00
    Foyle's War
  • 22:35
    NCIS: Los Angeles
    23:30
    Rivals
  • 22:25
    Pauw & De Wit
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:45
    De Joodse Wereld
  • 22:25
    BRANDMERK - Kind van een Vermoorde Ouder
    23:05
    NOS Studio Sport Voetbal