'Mijn Restaurant': wie wint het stemadvies?

maandag 12 mei 2008

Afgelopen donderdag -8 mei 2008- stemden gemiddeld 897.269 kijkers –met een piek van 994.608 kijkers- af op 'Mijn Restaurant!' om het verdicht van de juryleden te horen. Het programma bereikte hiermee een marktaandeel van 56,4% (VVA 18-54). En het verdict van de juryleden was duidelijk: d' Hoogeschool was tijdens hun bezoek het beste restaurant en gaat rechtstreeks naar de finale.

V


oor Jelle en Micheline betekent dat ook dat ze twee dagen naar Parijs mogen. Maar Micheline laat haar moederhart spreken en staat haar plaats af aan Jelles vriendin Yfke. Door het runnen van het restaurant heeft Jelle immers nog maar weinig tijd voor zijn gezinnetje.

Terwijl Jelle en Yfke zich ontspannen in Parijs, wordt er hard gewerkt in de drie restaurants. Matizze uit Antwerpen en Exquisa uit Hasselt zijn allebei voor het eerst genomineerd, en ze moeten dus campagne voeren. Beide duo's barsten van de plannen, het ene al makkelijker te realiseren dan het andere.

In Leuven verloopt alles ook zonder Jelle vlot: sous-chef Kristof leidt de keuken, en de ervaren maître Willy leidt de zaal. Maar... Willy is maar een tijdelijke oplossing, dat beseft ook Micheline. Na verloop van tijd zal ze de falende en onervaren Wouter of de zich steeds meer bewijzende Geert maître moeten maken.

De twee genomineerde restaurants krijgen ook een verrassende boodschap. Matizze en Exquisa zullen bezocht worden door een gezelschap van buitenlandse fijnproevers. Zij zullen beide restaurants met elkaar vergelijken en stemadvies uitbrengen: de kijker rechtstreeks toespreken en aanmanen om één restaurant zeker open te houden. Het bericht slaat in als een bom. Welk restaurant zal het wellicht broodnodige stemadvies in de wacht slepen?

'Mijn Restaurant', dinsdag 13 mei om 21.45 uur op vtm.

Jouw mening over de finale van 'Mijn Restaurant', bezoek het TV-Visie Forum

DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT1 logo

André probeert Luc met een geschenk aan zijn kant te krijgen. Rudy's pogingen om opnieuw een goede beenhouwer te worden, zijn niet echt succesvol. Joepie, de hond van de familie, zorgt ervoor dat Luc en Rudy een andere kant van André leren kennen.

'Van Vlees en Bloed', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:37
    Het weer
  • 18:25
    The Brokenwood Mysteries
    20:00
    VRT NWS Update
  • 19:20
    Helden
    19:30
    De regels van Floor
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 18:40
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 18:30
    The Karate Kid III
    20:30
    Knock at the Cabin
  • 19:00
    Police Interceptors
    22:30
    Ironclad: Battle for Blood
  • 19:00
    Allegiance
    00:40
    Murder in a Small Town
  • 19:00
    Pa heeft een lief
    20:00
    Nonkel Jef
  • 19:05
    Huizenjagers
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 19:25
    NCIS
    22:45
    Criminal Minds
  • 19:20
    Two and a Half Men
    19:55
    Journey to the Center of the Earth
  • 18:55
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 18:30
    World's Most Evil Killers
  • 19:18
    CEO van mijn leven
    19:29
    De CFO podcast
  • 19:16
    Publireportage
    19:29
    De kunstenaar
  • 19:10
    De Zomerkeuken
    19:40
    Guillaume's Paris
  • 18:55
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 19:05
    White Collar
    20:00
    See How They Run
  • 19:05
    De kleine reuzenpanda - Het echte leven in de dierentuin
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:00
    Woonkoorts
    19:55
    Blauw Bloed
  • 19:20
    Bommetje!
    19:50
    Snapflat