'Mijn Restaurant!': Wie is geen échte kok?

Ook de tweede aflevering van 'Mijn Restaurant!', die op donderdag 5 maart werd uitgezonden, kon op een ruime belangstelling rekenen in de huiskamer. Gemiddeld 802.748 Vlamingen –marktaandeel van 41 % (VVA 18-54)- leefden mee met de duo's, die hun mission statement moesten toelichten én hun culinaire handtekening moesten serveren aan de jury.
D
e jongste deelnemers, Claudio en Gaëlle, brachten het er tijdens de conceptendag het beste vanaf. Zij werden door Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins beloond met 25.000 euro extra budget en met een vormgever van Design Vlaanderen die hen zal helpen met de inrichting van hun zaak. Chris en Wendy kregen 15.000 euro extra budget, Ann en Tom 7.000 euro en Rebakka en Deborah 3.000 euro. De omslag van Ben en Dominique was leeg, wat betekent dat ze de volgende weken meer dan ooit zullen moeten bewijzen wat ze in huis hebben.
In de derde aflevering van 'Mijn Restaurant!' hebben de duo's in de Ardennen afspraak met Peter Goossens voor een eerste grote culinaire test. Dit jaar wil het opperjurylid geen would be- of salonkoks in de keukens van de restaurants. Daarom wil hij zo snel mogelijk het kaf van het koren scheiden.
Peter wacht de duo's op in een oud klooster vlakbij Dinant, in een streek die gastronomen niet voor niets Les Vallées des Saveurs noemen, de Valleien van Smaak en Geur. Peter onderwerpt de koppels aan een keiharde test die twee dagen duurt. Zo moeten ze elk een viergangen menu bereiden en in iedere gang een streekproduct verwerken.
De inzet is hoog. Wie faalt zal van Peter niet in zijn eigen restaurant-keuken mogen staan … Laat er geen twijfel over bestaan dat dat de grootste nachtmerrie is die een ambitieuze kok zich kan inbeelden!
'Mijn Restaurant!', dinsdag 10 maart om 21.25 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vier jonge meiden reizen af naar Toronto voor achtste seizoen 'Au Pairs'
- 'Renovation Aloha' maandag terug op HGTV
- Tom van 't Einde ('EenVandaag') stapt over naar RTL
- Kirsten Westrik gaat naar NET5
- AVROTROS viert WorldPride aan de kade, op tv, radio en online
- De programmering van Paramount in juli: van romantische komedie tot nostalgische cultseries
- Paul McCartney en de vermiste bas in 'Het Uur van de Wolf'
- Dit zie je in juli op de Disney Channels
- 'Voor mij is dat romantiek': Jana en Jelle vinden elkaar in de golven van Kaapstad in 'B&B Zoekt Lief'
- Van superfans tot B&B-uitbaters: Nick en Marco beleven hun 'Met Vier in Bed'-droom
- 'Dijkstra en Evenblij ter Plekke' komt zondag vanuit Roerdalen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ruben Van Gucht trapt nieuwe seizoen af van 'Tess on the Beach': 'Als je dat wilt weten, zul je met mij moeten daten'
- Dit hoor je zaterdag in 'FM op 5'
- Van Admiral Freebee tot Sons: Willy palmt deze zomer opnieuw M Leuven in
Multimedia SPOTLIGHT
-
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Jana en Jelle vinden elkaar in 'B&B Zoekt Lief' -
Franse bulldog Mieke steelt de show in 'Met Vier in Bed' -
Glitter, glamour en Nederlandse directheid in 'The Real Housewives van het Zuiden' -
Ruben Van Gucht daagt Tess uit op JOE
-
'Taylor Swift, a love story' in 'Telefacts Zomer' -
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er!
Kijktip van de dag

Dion en Graziella gaan een woning in Heemstede flippen. Ondanks dat Bob en Tijl weinig grip op deze verbouwing weten te krijgen, zijn ze enorm onder de indruk van de vorderingen. Gaat de vakkundigheid en precisie van dit koppel de uitgelopen planning goedmaken?
'De moeite waard?!', om 21.00 uur op Play.




































