'Mijn Restaurant!': Wie is geen échte kok?

maandag 9 maart 2009

Ook de tweede aflevering van 'Mijn Restaurant!', die op donderdag 5 maart werd uitgezonden, kon op een ruime belangstelling rekenen in de huiskamer. Gemiddeld 802.748 Vlamingen –marktaandeel van 41 % (VVA 18-54)- leefden mee met de duo's, die hun mission statement moesten toelichten én hun culinaire handtekening moesten serveren aan de jury.

D


e jongste deelnemers, Claudio en Gaëlle, brachten het er tijdens de conceptendag het beste vanaf. Zij werden door Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins beloond met 25.000 euro extra budget en met een vormgever van Design Vlaanderen die hen zal helpen met de inrichting van hun zaak. Chris en Wendy kregen 15.000 euro extra budget, Ann en Tom 7.000 euro en Rebakka en Deborah 3.000 euro. De omslag van Ben en Dominique was leeg, wat betekent dat ze de volgende weken meer dan ooit zullen moeten bewijzen wat ze in huis hebben.

In de derde aflevering van 'Mijn Restaurant!' hebben de duo's in de Ardennen afspraak met Peter Goossens voor een eerste grote culinaire test. Dit jaar wil het opperjurylid geen would be- of salonkoks in de keukens van de restaurants. Daarom wil hij zo snel mogelijk het kaf van het koren scheiden.
Peter wacht de duo's op in een oud klooster vlakbij Dinant, in een streek die gastronomen niet voor niets Les Vallées des Saveurs noemen, de Valleien van Smaak en Geur. Peter onderwerpt de koppels aan een keiharde test die twee dagen duurt. Zo moeten ze elk een viergangen menu bereiden en in iedere gang een streekproduct verwerken.
De inzet is hoog. Wie faalt zal van Peter niet in zijn eigen restaurant-keuken mogen staan … Laat er geen twijfel over bestaan dat dat de grootste nachtmerrie is die een ambitieuze kok zich kan inbeelden!

'Mijn Restaurant!', dinsdag 10 maart om 21.25 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een Britse jongen van negentien Jay Slater, wil naar een festival op Tenerife. Tijdens de feestelijkheden raakt hij vermist. Zijn vrienden alarmeren de politie. En dan begint een hele lijdensweg voor de familie. Leeft hij nog? Is hij gestorven? Is er kwaad opzet in het spel of is er een ongeluk gebeurd?

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    18:30
    Blokken
  • 17:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    20:10
    Terzake
  • 18:05
    Lettersoep
    18:25
    Waiko: reis door de ruimte
  • 18:15
    De kotmadam
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:00
    De Planckaerts
    18:45
    Home and Away
  • 18:05
    The Goldbergs
    18:30
    Home Economics
  • 17:50
    Top 20 Funniest
    20:35
    Stuber
  • 18:20
    ER
    19:15
    S.W.A.T.
  • 18:00
    Nonkel Jef
    19:20
    De keuken van Sofie
  • 17:55
    Het Blok
    18:45
    De Container Cup
  • 18:10
    Fire Country
    18:55
    The Rookie
  • 18:20
    3rd Rock From the Sun
    18:50
    Storage Wars
  • 17:55
    Hello Goodbye NL
    18:45
    Next Level Chef
  • 17:55
    The Speedboat Killer: The Killing of Charlotte Brown
    18:50
    Killer at the Crime Scene
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:20
    De tip
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:00
    Op de Rooster
    18:30
    De Wereldkeuken
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:50
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    20:10
    NOS WK Avond
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    18:30
    EenVandaag
  • 18:20
    Vlogmania
    18:45
    Het Klokhuis