'Mijn Restaurant!': Wie is geen échte kok?

maandag 9 maart 2009

Ook de tweede aflevering van 'Mijn Restaurant!', die op donderdag 5 maart werd uitgezonden, kon op een ruime belangstelling rekenen in de huiskamer. Gemiddeld 802.748 Vlamingen –marktaandeel van 41 % (VVA 18-54)- leefden mee met de duo's, die hun mission statement moesten toelichten én hun culinaire handtekening moesten serveren aan de jury.

D


e jongste deelnemers, Claudio en Gaëlle, brachten het er tijdens de conceptendag het beste vanaf. Zij werden door Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins beloond met 25.000 euro extra budget en met een vormgever van Design Vlaanderen die hen zal helpen met de inrichting van hun zaak. Chris en Wendy kregen 15.000 euro extra budget, Ann en Tom 7.000 euro en Rebakka en Deborah 3.000 euro. De omslag van Ben en Dominique was leeg, wat betekent dat ze de volgende weken meer dan ooit zullen moeten bewijzen wat ze in huis hebben.

In de derde aflevering van 'Mijn Restaurant!' hebben de duo's in de Ardennen afspraak met Peter Goossens voor een eerste grote culinaire test. Dit jaar wil het opperjurylid geen would be- of salonkoks in de keukens van de restaurants. Daarom wil hij zo snel mogelijk het kaf van het koren scheiden.
Peter wacht de duo's op in een oud klooster vlakbij Dinant, in een streek die gastronomen niet voor niets Les Vallées des Saveurs noemen, de Valleien van Smaak en Geur. Peter onderwerpt de koppels aan een keiharde test die twee dagen duurt. Zo moeten ze elk een viergangen menu bereiden en in iedere gang een streekproduct verwerken.
De inzet is hoog. Wie faalt zal van Peter niet in zijn eigen restaurant-keuken mogen staan … Laat er geen twijfel over bestaan dat dat de grootste nachtmerrie is die een ambitieuze kok zich kan inbeelden!

'Mijn Restaurant!', dinsdag 10 maart om 21.25 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Logo Play Fictie

Wanneer documentairemaker Zoe hoort dat haar jeugdvriend Kaz gekozen heeft voor een traditioneel gearrangeerd huwelijk, besluit ze hier een documentaire over te maken. Gaandeweg slaan de twijfels toe.

'What's Love Got to Do with It?', film uit, 2022 met oa. Emma Thompson, om 20.35 uur op Play Fictie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:20
    Chateau Planckaert
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:05
    Ancient Superstructures
    19:00
    AI confidential: tales from the AI revolution
  • 18:45
    Athleticus Aquatic Games
    18:50
    #LikeMe
  • 18:20
    De Kotmadam
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:25
    De Planckaerts
    19:05
    Home and Away
  • 18:45
    Community
    19:10
    The Simpsons
  • 18:00
    All New Traffic Cops
    20:35
    The Sum of All Fears
  • 18:25
    ER
    19:15
    24
  • 18:40
    Bompa
    19:10
    De keuken van Sofie
  • 18:20
    Blind Gekocht
    19:30
    De Verhulstjes
  • 17:55
    The Rookie
    19:45
    FBI: International
  • 18:30
    Storage Wars
    19:35
    Most Outrageous Crimes
  • 18:25
    Love it or List it Australia
    19:30
    The Block Australia
  • 18:45
    Accident, Suicide, or Murder
    19:40
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:36
    Hallo Roger
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 18:45
    Pasta & Risotto
    19:00
    Sportfood
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:30
    EenVandaag
    19:00
    Op Safari
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:45
    Het Klokhuis
    19:00
    NOS Jeugdjournaal