'Mijn Restaurant!': Wie is geen échte kok?

Ook de tweede aflevering van 'Mijn Restaurant!', die op donderdag 5 maart werd uitgezonden, kon op een ruime belangstelling rekenen in de huiskamer. Gemiddeld 802.748 Vlamingen –marktaandeel van 41 % (VVA 18-54)- leefden mee met de duo's, die hun mission statement moesten toelichten én hun culinaire handtekening moesten serveren aan de jury.
D
e jongste deelnemers, Claudio en Gaëlle, brachten het er tijdens de conceptendag het beste vanaf. Zij werden door Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins beloond met 25.000 euro extra budget en met een vormgever van Design Vlaanderen die hen zal helpen met de inrichting van hun zaak. Chris en Wendy kregen 15.000 euro extra budget, Ann en Tom 7.000 euro en Rebakka en Deborah 3.000 euro. De omslag van Ben en Dominique was leeg, wat betekent dat ze de volgende weken meer dan ooit zullen moeten bewijzen wat ze in huis hebben.
In de derde aflevering van 'Mijn Restaurant!' hebben de duo's in de Ardennen afspraak met Peter Goossens voor een eerste grote culinaire test. Dit jaar wil het opperjurylid geen would be- of salonkoks in de keukens van de restaurants. Daarom wil hij zo snel mogelijk het kaf van het koren scheiden.
Peter wacht de duo's op in een oud klooster vlakbij Dinant, in een streek die gastronomen niet voor niets Les Vallées des Saveurs noemen, de Valleien van Smaak en Geur. Peter onderwerpt de koppels aan een keiharde test die twee dagen duurt. Zo moeten ze elk een viergangen menu bereiden en in iedere gang een streekproduct verwerken.
De inzet is hoog. Wie faalt zal van Peter niet in zijn eigen restaurant-keuken mogen staan … Laat er geen twijfel over bestaan dat dat de grootste nachtmerrie is die een ambitieuze kok zich kan inbeelden!
'Mijn Restaurant!', dinsdag 10 maart om 21.25 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De winnaar van 'De Meestergids' is bekend
- BNNVARA mag docuserie over 'spookvoetballer' uitzenden na uitspraak rechter
- 'De Zaak Alzheimer' van Erik van Looy in een Amerikaans jasje: 'Memory of a Killer' bij Play
- Kijkcijfers: maandag 5 oktober 2026
- 'De Verhulstjes' zijn terug en zorgen meteen voor een verrassingsontbijt voor Gert: 'Nul enthousiasme'
- Veerle Dobbelaere steekt het vuur aan in 'De Verraders'
- 'Oh my god! A nightmare!': Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
- Ziggo Sport zendt afscheidswedstrijd Lionel Messi exclusief uit
- Jan Jaap Van der Wal toont voor het eerst foto’s uit zijn kindertijd met schisis in 'De Operatiekamer'
- Pintjes, Aperol en een mysterieuze badkamervondst: zware ochtend voor 'Blind Getrouwd'-koppel Matti en Ellen
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond'
Kijktip van de dag

Fré wil naar Ibiza vertrekken met Brecht én Julie en Milou. Daniël reageert niet goed op Rani’s plan. Tarik probeert Ellis op afstand te houden. Vera wil Louis weer aan haar kant krijgen.
'Time:Out', om 21.40 uur op VRT 1.




































