'Mijn Restaurant!' vanaf dinsdag op vtm

maandag 3 maart 2008

Op dinsdag 4 maart start op vtm met 'Mijn Restaurant!' een gloednieuw meeslepend vervolgverhaal van vijf koppels met dezelfde droom: een eigen toprestaurant runnen. Gastvrouw Rani De Coninck geeft deze duo's een zetje en bezorgt hen de sleutel van een goedgelegen pand in vijf verschillende steden: Antwerpen, Gent, Hasselt, Leuven en Oostende.

D


e ligging mag dan goed zijn, de panden zelf moeten volledig worden gerenoveerd en ingericht. En dat is meteen het eerste luik van de unieke gastronomische uitdaging. De koppels krijgen immers slechts twee maanden en allemaal hetzelfde budget om hun zaak om te toveren tot dé culinaire hot-spot. Het startkapitaal dient niet alleen voor de verbouwingen en de inrichting, maar ook voor het aanschaffen van keukenbenodigdheden, het aanwerven van personeel, de juiste kledij van het personeel, de voorbereidingen voor de openingsavond, de gadgets van de zaak, enz.

De duo's worden tijdens deze periode bovendien geconfronteerd met een strenge vakjury, die oordeelt of ze al dan niet een bonus verdienen om hun restaurant nog beter af te werken of te verfijnen. En alsof er nog niet genoeg stress is, moeten ze ook verschillende testen afleggen: kooktesten voor de chefs, bedieningstesten voor de zaalverantwoordelijken.

De opening van de restaurants wordt zonder meer een zeer belangrijke dag in hun gastronomisch avontuur. Vanaf dan kan immers iedereen zelf de gerechten en de sfeer komen proeven. Het komt er voor de duo's niet alleen op aan om de klanten te bekoren met gastronomische pareltjes in een uniek kader, ook de culinaire jury en (incognito) recensenten zullen over de vloer komen en zich bij hun oordeel laten leiden door smaak, presentatie en bediening van de gerechten. De zaken moeten uiteraard ook goed gemanaged worden, en het kader en de sfeer moeten iedereen die er over de vloer komt bekoren. Al deze facetten worden op de voet opgevolgd door de experten.

Om de twee weken nomineren de experten twee restaurants, die met sluiting bedreigd worden. De jury oordeelt, maar jij krijgt het laatste woord en kan door stemming je favoriete zaak redden. Deze bikkelharde afvalrace gaat door tot er nog twee restaurants overblijven. Tijdens de spannende finale -die op 27 mei 2008 rechtstreeks wordt uitgezonden- zal het winnende duo de sleutel van het restaurant definitief ontvangen. Zij mogen hun restaurant verder uitbaten, misschien wel for life.

Tijdens het hele parcours worden de duo's aangemoedigd en gesteund door Rani De Coninck, levensgenieter pur sang met een boontje voor lekker eten.

'Mijn Restaurant!', vanaf dinsdag 4 maart om 21.45 uur op vtm.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Kotmadam Sarafian' - Fauve (VTM)

De derde maand op kot begint heftig. Fauve en Léandro hebben knallende ruzie. Bij Maxim loopt het beter en hij leert iemand kennen. Eléa heeft als enige al examens, terwijl Stefan een film maakt. De griep is in het land en doet ook op kot de ronde.

'Kotmadam Sarafian', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:46
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:35
    90 minutes
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:15
    De Verraders
    02:45
    Geen uitzending
  • 00:10
    Blind Getrouwd UK
    02:35
    Geen uitzending
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:50
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:05
    Matlock
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:15
    De Tafel van Gert
    01:30
    Zeg Eens Euh
  • 00:50
    Superman & Lois
    01:50
    How to Get Away With Murder
  • 00:50
    Most Outrageous Crimes
    01:50
    Pawn Stars
  • 00:20
    MasterChef UK
    01:40
    A Place in the Sun
  • 01:10
    Cold Case
    02:05
    Geen uitzending
  • 00:05
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 01:08
    Het appartement
    01:26
    Publireportage
  • 01:05
    Vanavond bij ons
    01:40
    Lekker Messy
  • 01:15
    Harry Wild
    02:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 01:20
    Burn Notice
    02:30
    Grey's Anatomy
  • 01:10
    Pauw & De Wit
    02:00
    EenVandaag
  • 01:10
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:10
    Too Good To Be True
    02:50
    Eva