'Mijn Restaurant!' vanaf dinsdag op vtm

maandag 3 maart 2008

Op dinsdag 4 maart start op vtm met 'Mijn Restaurant!' een gloednieuw meeslepend vervolgverhaal van vijf koppels met dezelfde droom: een eigen toprestaurant runnen. Gastvrouw Rani De Coninck geeft deze duo's een zetje en bezorgt hen de sleutel van een goedgelegen pand in vijf verschillende steden: Antwerpen, Gent, Hasselt, Leuven en Oostende.

D


e ligging mag dan goed zijn, de panden zelf moeten volledig worden gerenoveerd en ingericht. En dat is meteen het eerste luik van de unieke gastronomische uitdaging. De koppels krijgen immers slechts twee maanden en allemaal hetzelfde budget om hun zaak om te toveren tot dé culinaire hot-spot. Het startkapitaal dient niet alleen voor de verbouwingen en de inrichting, maar ook voor het aanschaffen van keukenbenodigdheden, het aanwerven van personeel, de juiste kledij van het personeel, de voorbereidingen voor de openingsavond, de gadgets van de zaak, enz.

De duo's worden tijdens deze periode bovendien geconfronteerd met een strenge vakjury, die oordeelt of ze al dan niet een bonus verdienen om hun restaurant nog beter af te werken of te verfijnen. En alsof er nog niet genoeg stress is, moeten ze ook verschillende testen afleggen: kooktesten voor de chefs, bedieningstesten voor de zaalverantwoordelijken.

De opening van de restaurants wordt zonder meer een zeer belangrijke dag in hun gastronomisch avontuur. Vanaf dan kan immers iedereen zelf de gerechten en de sfeer komen proeven. Het komt er voor de duo's niet alleen op aan om de klanten te bekoren met gastronomische pareltjes in een uniek kader, ook de culinaire jury en (incognito) recensenten zullen over de vloer komen en zich bij hun oordeel laten leiden door smaak, presentatie en bediening van de gerechten. De zaken moeten uiteraard ook goed gemanaged worden, en het kader en de sfeer moeten iedereen die er over de vloer komt bekoren. Al deze facetten worden op de voet opgevolgd door de experten.

Om de twee weken nomineren de experten twee restaurants, die met sluiting bedreigd worden. De jury oordeelt, maar jij krijgt het laatste woord en kan door stemming je favoriete zaak redden. Deze bikkelharde afvalrace gaat door tot er nog twee restaurants overblijven. Tijdens de spannende finale -die op 27 mei 2008 rechtstreeks wordt uitgezonden- zal het winnende duo de sleutel van het restaurant definitief ontvangen. Zij mogen hun restaurant verder uitbaten, misschien wel for life.

Tijdens het hele parcours worden de duo's aangemoedigd en gesteund door Rani De Coninck, levensgenieter pur sang met een boontje voor lekker eten.

'Mijn Restaurant!', vanaf dinsdag 4 maart om 21.45 uur op vtm.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:20
    Thuis
    00:50
    Dagelijkse kost
  • 22:55
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    Mijn Restaurant
    01:10
    Gooische Vrouwen
  • 00:20
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:40
    The Big Bang Theory
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:15
    Police Interceptors
    01:05
    Geen uitzending
  • 23:30
    Holiday for Heroes
    00:55
    Joe
  • 00:20
    Binnenstebuiten
    00:50
    Geen uitzending
  • 23:35
    De Tafel van Ruben
    02:10
    Geen uitzending
  • 00:30
    Modern Family
    01:05
    NCIS: Hawaii
  • 00:05
    Hawaii Five-0
    01:05
    See No Evil
  • 00:40
    Masterchef USA
    01:40
    A Place in the Sun
  • 23:50
    Strike
    01:05
    Cold Case
  • 00:15
    Trends Doc
    00:43
    De Verenigde Status van Amerika
  • 00:40
    Publireportage
    00:50
    De perfecte energieoplossing
  • 00:30
    Vanavond bij ons
    01:05
    Puur Oosters - Japans
  • 23:50
    The Count of Monte Cristo
    00:50
    Miss Scarlet
  • 00:10
    NCIS: Los Angeles
    02:00
    NCIS
  • 00:40
    NOS Journaal Laat
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 00:25
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:35
    Boerderij van Dorst
    01:25
    De Narsisters