'Mijn Restaurant!'-jury wil een duidelijke mission statement

woensdag 3 maart 2010

Op dinsdag 2 maart 2010 serveerde Rani De Coninck de startaflevering van het 3de seizoen van 'Mijn Restaurant!'. De uitzending kon op een ruime belangstelling rekenen in de huiskamer. Gemiddeld 887.481 Vlamingen –met op het piekmoment meer dan 1 miljoen kijkers- lieten zich 'Mijn Restaurant!' smaken, goed voor een marktaandeel van 35,3% (VVA 18-54). Donderdag staat alweer een nieuwe aflevering op het menu!

Op donderdag 4 maart 2010 wordt de 2de aflevering van ‘Mijn Restaurant!’ uitgezonden. De vijf duo’s hebben al een signature dish bereid voor 30 genodigden en hebben de sleutel van hun pand ontvangen. Maar lang kunnen ze van hun pand niet van genieten, want er is veel werk aan de winkel.


Dit seizoen ligt er extra nadruk op het zakelijke aspect van het runnen van een restaurant. Een bloeiend restaurant begint met een duidelijk mission statement: een omschrijving van waar elk duo met zijn zaak naartoe wil. De jury wil bovendien een naam horen, weten wat de plannen met het interieur zijn en ook al een eerste menukaart inkijken. Maar dat is niet alles. Tijdens de eerste opdracht heeft de jury niet geproefd van de culinaire handtekeningen. Daar willen Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins verandering in brengen en ze willen ook een aperitief en een dessert proeven. De inzet is 50.000 euro.

De deelnemers schieten in actie en al snel worden de verschillen duidelijk. Er zijn er die duidelijk al goed hebben nagedacht over hun restaurant, die zelfs al een naam hebben. Maar er zijn er ook andere. Duo's die overvallen worden door de vraag en maar net de deadline halen.

Een dag later verzamelen de deelnemers in het kasteel van Moerkerke. In de keuken krijgen ze nog even de tijd om hun aperitief en dessert voor te bereiden. En dan moet elk duo voor de jury verschijnen en hun drankje en hapje serveren. Daarna krijgen ze 1 minuut om hun mission statement voor te stellen, om hun toekomstige restaurant als het ware te verkopen. En dat gaat bij het ene duo al overtuigender dan bij het andere.

Feit is dat Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins alle mission statements grondig hebben doorgelicht. Ze stellen vragen en geven hun commentaren. Soms lovend, vaak hard. Intussen kunnen de andere duo's alles volgen in een wachtkamer. Wanneer iedereen voor de jury is verschenen, worden de duo’s opnieuw verzameld en wordt de 50.000 euro verdeeld op basis van hun prestaties.

En dan kunnen de duo’s naar hun pand terugkeren. Maar niet zonder een paar mededelingen en boodschappen.

'Mijn Restaurant!', donderdag 4 maart om 20.40 uur op vtm.

Welk duo kwam het sympathiekst over? Stem nu in onze nieuwe poll!


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant! 2010

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

WK Fifa Voetbal 2026 - Sporza

Liveverslag van België - Iran, wedstrijd op speeldag twee in groep G van het WK voetbal in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Los Angeles Stadium in Inglewood, Californië in de VS. Iran mag voor de Rode Duivels geen obstakel vormen. 'Haal het telraam er maar bij', voorspelde Peter Vandenbempt zelfs in zijn voorbeschouwing op Sporza. Commentaar: Filip Joos. Presentatie: Karl Vannieuwkerke. Studiogasten: Gert Verheyen, Steven Defour en Wesley Sonck.

'Sporza FIFA WK voetbal 2026: België - Iran', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 05:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    03:05
    VRT NWS laat
  • 01:10
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 06:35
    Dropje
    06:00
    Tik Tak
  • 06:40
    Plop & de Peppers
    01:15
    Geen uitzending
  • 01:35
    Geen uitzending
    09:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:30
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:20
    Geen uitzending
    01:35
    Most Daring
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:25
    Pawn Stars
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    Without a Trace
  • 04:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:41
    Lifestyle en wonen
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:35
    Open Vuur
    02:15
    Chris Cooks Cymru
  • 06:00
    All Creatures Great and Small
    01:45
    The Count of Monte Cristo
  • 06:20
    Storage Wars
    02:30
    Below Deck
  • 05:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    04:15
    NOS WK Avond
  • 02:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:15
    Nieuwsuur
  • 06:40
    Ziggy en de Zootram
    02:05
    EenVandaag