'Mijn Restaurant': Gent of Leuven sluit de deuren!

woensdag 16 april 2008

Voor Kris en Angelo en voor Jelle en Micheline is de grote dag aangebroken. Eén van beide duo' s moet vandaag onherroepelijk zijn restaurant sluiten. Voor hen eindigt 'Mijn Restaurant!' definitief.

I


n D'Hoogeschool in Leuven hebben ze er geen goed oog in. Jelle en Micheline denken dat de Gentse achterban te groot is, en dat de stemming door de kijker enkel nog kan resulteren in een sluiting van Leuven. Moeder en zoon nemen dan ook al de beslissing om de leveranciers te verwittigen, de bestellingen af te zeggen, afscheid te nemen van hun personeel, en het restaurant al klaar te maken voor de sluiting.

Kris en Angelo uit Gent besluiten zélf nog eens in hun restaurant te tafelen. Als het vandaag dan toch de laatste dag is, dan willen ze zich nog eens laten bedienen. Maar voor het overige geloven ze niet in een nederlaag: Kris vernieuwt de bestellingen gewoon, en ook de sfeer in het restaurant is niet bepaald die van een laatste dag.

Tijdens het diner zijn alle vrienden en familie van Jelle en Micheline in D' Hoogeschool samengekomen. Het duo serveert een 'erop of eronder'-menu, en ondanks de vele steunbetuigingen geloven ze nog altijd niet in hun kansen. De meest opmerkelijke bloemen komen wellicht nog van Lins, van restaurant Matizze, die ze zelf in Leuven komt afgeven.

Ook de Charlekijn in Gent zit vol vrienden en familie. Niemand denkt dat Leuven ook maar enige kans maakt. En dan begint de aftelling. Wie zal zijn restaurant moeten sluiten?

'Mijn Restaurant', donderdag 17 april om 21.45 uur op vtm.

Wie moet er volgens jou zijn deuren sluiten?
Gent of Leuven?
Stem NU in de TV-Visie Poll

DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Het is 1976. De zomer is heet en zwoel. Ondertussen draait het terras van café De sportvriend op volle toeren. Willy baat dat café al jaren uit, samen met zijn middelste zoon Achiel. Zijn oudste zoon Arthur is vooral bezig met muziek en probeert door te breken met zijn rockbandje. Maar Willy's hoop is vooral gevestigd op zijn jongste zoon en oogappel Albert. Hij zou dit jaar de kermiskoers wel eens kunnen winnen. Maar dan komt de mysterieuze Barbara in het dorp wonen.

'Vergeet Barbara', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:15
    De inzichten van...
    07:00
    De week van Karrewiet met VGT
  • 07:00
    De Tijdloze Countdown
    23:50
    Nachtlus
  • 12:45
    Wannabe's
  • 12:20
    Levensgenieters
    07:00
    LEGO Friends: The Next Chapter
  • 12:35
    Rich Kids Go Skint
    02:30
    Geen uitzending
  • 12:00
    House
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:50
    Abracadabra and a Christmas Miracle
    05:30
    The Santa Class
  • 10:00
    Joe
    00:25
    The X-Files
  • 12:20
    De Chalet aan zee
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:25
    C.S.I. New York
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:50
    Ice Airport Alaska
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:20
    Lights, Camera, Christmas!
    06:55
    De Eregast
  • 12:10
    Homicide for the Holidays
    05:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 12:36
    Trends Talk
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:39
    Zelf gedaan, goed gedaan
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:05
    Winterse Kost
    06:40
    Chris Cooks Cymru
  • 12:25
    Beyond Paradise
    01:20
    London Kills
  • 12:35
    First Dates Australia
    06:45
    Shipping Wars
  • 12:10
    Concert at SEA 2025
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 12:40
    In de voetsporen van de jaren 80
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 12:45
    Motor Maniacs
    07:00
    Sneeuwpret