'Mijn Restaurant': Gent of Leuven sluit de deuren!

woensdag 16 april 2008

Voor Kris en Angelo en voor Jelle en Micheline is de grote dag aangebroken. Eén van beide duo' s moet vandaag onherroepelijk zijn restaurant sluiten. Voor hen eindigt 'Mijn Restaurant!' definitief.

I


n D'Hoogeschool in Leuven hebben ze er geen goed oog in. Jelle en Micheline denken dat de Gentse achterban te groot is, en dat de stemming door de kijker enkel nog kan resulteren in een sluiting van Leuven. Moeder en zoon nemen dan ook al de beslissing om de leveranciers te verwittigen, de bestellingen af te zeggen, afscheid te nemen van hun personeel, en het restaurant al klaar te maken voor de sluiting.

Kris en Angelo uit Gent besluiten zélf nog eens in hun restaurant te tafelen. Als het vandaag dan toch de laatste dag is, dan willen ze zich nog eens laten bedienen. Maar voor het overige geloven ze niet in een nederlaag: Kris vernieuwt de bestellingen gewoon, en ook de sfeer in het restaurant is niet bepaald die van een laatste dag.

Tijdens het diner zijn alle vrienden en familie van Jelle en Micheline in D' Hoogeschool samengekomen. Het duo serveert een 'erop of eronder'-menu, en ondanks de vele steunbetuigingen geloven ze nog altijd niet in hun kansen. De meest opmerkelijke bloemen komen wellicht nog van Lins, van restaurant Matizze, die ze zelf in Leuven komt afgeven.

Ook de Charlekijn in Gent zit vol vrienden en familie. Niemand denkt dat Leuven ook maar enige kans maakt. En dan begint de aftelling. Wie zal zijn restaurant moeten sluiten?

'Mijn Restaurant', donderdag 17 april om 21.45 uur op vtm.

Wie moet er volgens jou zijn deuren sluiten?
Gent of Leuven?
Stem NU in de TV-Visie Poll

DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Live Live Live' (VRT 1)

In de tot warme club omgetoverde VRT Studio 5 ontvangen Bart Peeters en The Atomic Orchestra, een 47-koppig orkest onder leiding van Jo Hermans, tal van artiesten om samen een symfonische versie te maken van hun liedjes. Bazart, Mentissa, Sylvie Kreusch, Warhaus, Günther Neefs en Belle Perez steken hun grootste hits en andere songs in een nieuw, klassiek jasje. Muziekliefhebber Jeroen Meus onthult daarnaast waarom hij een saxmaniak is.

'Live Live Live', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Live live live
    06:00
    In bed met Olly
  • 20:15
    Sambre
    01:30
    Nachtlus
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    The Little Mermaid
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:30
    Spider-Man: No Way Home
    00:55
    Phrogging: Hider in My House
  • 20:35
    Rocketman
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    All New Traffic Cops
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Operation Nutcracker
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:55
    Home Improvement
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:05
    James de musical
    05:00
    Geen uitzending
  • 21:10
    NCIS
    01:00
    Criminal Minds
  • 20:40
    The Dark Knight Rises
    06:55
    Hawaii Five-0
  • 20:35
    A Gift From Bob
    05:00
    Geen uitzending
  • 20:30
    Interview With a Killer
    07:00
    Cold Case
  • 20:54
    De CFO podcast
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:52
    Leven als vakman
    05:55
    Sixties To Six
  • 20:40
    Bon Appetit
    02:05
    Het Weekmenu
  • 21:00
    Ripper Street
    01:25
    Midsomer Murders
  • 21:00
    Let's Be Cops
  • 20:30
    Wie is de Mol? 25 jaar
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:40
    Sterren op het doek
    01:55
    Nieuwsuur
  • 20:30
    Protection
    06:00
    Wordt aangekondigd