'Mijn Restaurant': geldtekort voor Pieter en Ghislaine

woensdag 12 maart 2008

Leuven is met een straatlengte voorsprong de grote winnaar geworden van de tweede ontmoeting met de jury. Rani bezoekt Jelle en Micheline in hun restaurant, en ze brengt ook een bezoek aan Pieter en Ghislaine. Het duo uit Oostende heeft opnieuw een slechte indruk gemaakt. En, wat meer is: ze hebben weinig extra budget gewonnen, slechts 3000 euro.

D


at extra geld is net nu heel hard nodig. Want de vijf duo' s gaan de inrichting van hun restaurants uitkiezen: ze hebben meubels nodig, verlichting, decoratie, bestek, porselein, keukenapparatuur, glazen… kortom alles wat nodig is om een toprestaurant te openen. 

In Hasselt gaan Yanaïka en Stephanie, die opnieuw een goede indruk achterlieten op de jury, nu eindelijk… geld opdoen. Ook in Leuven, Gent en Antwerpen gaan de duo's vrolijk winkelen. Ze hebben dan ook flink wat geld om te spenderen. Dat is heel wat moeilijker voor Pieter en Ghislaine. Zij hebben door hun slechte resultaten nu al een beetje een geldtekort. Ze kunnen dus niet kopen wat ze willen. En: ze beginnen ervoor te vrezen dat ze The Red Pepper niet naar hun smaak zullen kunnen inrichten.

Maar er wordt niet enkel geld opgedaan, er wordt ook weer keihard gewerkt. Na de kooktest beginnen zaalverantwoordelijken Micheline, Lins, Stephanie, Ghislaine en Angelo nu ook een beetje te vrezen dat ze binnenkort getest zullen worden. En zij beslissen alvast in de leer te gaan. Vooral voor Ghislaine wordt dat een minder plezierige ervaring: Franstalige klanten bedienen in een echt toprestaurant is moeilijker dan gedacht.

Net wanneer de eerste keukens in de panden worden geleverd, valt er opnieuw een enveloppe in de bus. En weer is er een verrassing. In de omslag zit een vacuümgetrokken gerecht dat driesterrenchef Peter Goossens heeft bereid. De duo's moeten zoveel mogelijk gebruikte ingrediënten raden, en daar kunnen ze opnieuw heel wat geld mee verdienen.

Maar dat blijkt moeilijker dan gedacht: zelfs het hoofdingrediënt zorgt voor verwarring. Pieter en Ghislaine denken net als David en Lins dat het om konijn gaat, Kris en Angelo gokken op varkensvlees, Jelle en Micheline denken aan kalf en Yanaïka en Stephanie vermoeden dat het rundvlees is. Maar wat is het nu precies en wie wint het meeste geld?

'Mijn Restaurant', donderdag 13 maart om 21.40 uur bij vtm.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Is't gelukt?' met Sven de Leijer

Fien Germijns, Ward Lemmelijn, Annemie Struyf, Bart Cannaerts, Birgit Aertgeerts, Mohsin Abbas, Stephanie Planckaert en Timon Verbeeck moesten het afgelopen jaar in alle discretie uitdagingen tot een goed einde brengen. Elke aflevering stellen drie van hen hun uitdaging voor aan hun tegenspelers, die moeten inschatten of het wel of niet gelukt is. In de studio krijgen ze voor het eerst beelden te zien van elkaars uitdagingen.

'Is 't Gelukt?', om 20.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 08:40
    Ghost Rockers: compilatie
    02:05
    Journaallus
  • 08:00
    Zomerbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 08:45
    Home Sweet Rome!
    05:20
    Geen uitzending
  • 08:10
    Lego Masters
    01:45
    Geen uitzending
  • 01:50
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:30
    Geen uitzending
    01:40
    S.W.A.T.
  • 07:00
    Willy
    01:50
    Geen uitzending
  • 01:30
    Geen uitzending
    04:55
    Snowed in for Christmas
  • 06:00
    Joe
    01:25
    Geen uitzending
  • 06:55
    Geen uitzending
    02:00
    De Tafel van Tine
  • 08:40
    Superman & Lois
    02:30
    Geen uitzending
  • 08:00
    NCIS: Los Angeles
    02:40
    Geen uitzending
  • 08:35
    Peppe's Toscane
  • 08:25
    Without a Trace
    02:00
    Geen uitzending
  • 06:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:29
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:40
    Sarah's Sweet Table
  • 08:35
    Death in Paradise
    02:10
    Art Detectives
  • 08:10
    Below Deck Down Under
    03:25
    Grey's Anatomy
  • 08:05
    Van onschatbare waarde
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:30
    De verwondering
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 08:35
    Raad eens wat ik doe
    02:10
    Eva