'Mijn Restaurant': geldtekort voor Pieter en Ghislaine

woensdag 12 maart 2008

Leuven is met een straatlengte voorsprong de grote winnaar geworden van de tweede ontmoeting met de jury. Rani bezoekt Jelle en Micheline in hun restaurant, en ze brengt ook een bezoek aan Pieter en Ghislaine. Het duo uit Oostende heeft opnieuw een slechte indruk gemaakt. En, wat meer is: ze hebben weinig extra budget gewonnen, slechts 3000 euro.

D


at extra geld is net nu heel hard nodig. Want de vijf duo' s gaan de inrichting van hun restaurants uitkiezen: ze hebben meubels nodig, verlichting, decoratie, bestek, porselein, keukenapparatuur, glazen… kortom alles wat nodig is om een toprestaurant te openen. 

In Hasselt gaan Yanaïka en Stephanie, die opnieuw een goede indruk achterlieten op de jury, nu eindelijk… geld opdoen. Ook in Leuven, Gent en Antwerpen gaan de duo's vrolijk winkelen. Ze hebben dan ook flink wat geld om te spenderen. Dat is heel wat moeilijker voor Pieter en Ghislaine. Zij hebben door hun slechte resultaten nu al een beetje een geldtekort. Ze kunnen dus niet kopen wat ze willen. En: ze beginnen ervoor te vrezen dat ze The Red Pepper niet naar hun smaak zullen kunnen inrichten.

Maar er wordt niet enkel geld opgedaan, er wordt ook weer keihard gewerkt. Na de kooktest beginnen zaalverantwoordelijken Micheline, Lins, Stephanie, Ghislaine en Angelo nu ook een beetje te vrezen dat ze binnenkort getest zullen worden. En zij beslissen alvast in de leer te gaan. Vooral voor Ghislaine wordt dat een minder plezierige ervaring: Franstalige klanten bedienen in een echt toprestaurant is moeilijker dan gedacht.

Net wanneer de eerste keukens in de panden worden geleverd, valt er opnieuw een enveloppe in de bus. En weer is er een verrassing. In de omslag zit een vacuümgetrokken gerecht dat driesterrenchef Peter Goossens heeft bereid. De duo's moeten zoveel mogelijk gebruikte ingrediënten raden, en daar kunnen ze opnieuw heel wat geld mee verdienen.

Maar dat blijkt moeilijker dan gedacht: zelfs het hoofdingrediënt zorgt voor verwarring. Pieter en Ghislaine denken net als David en Lins dat het om konijn gaat, Kris en Angelo gokken op varkensvlees, Jelle en Micheline denken aan kalf en Yanaïka en Stephanie vermoeden dat het rundvlees is. Maar wat is het nu precies en wie wint het meeste geld?

'Mijn Restaurant', donderdag 13 maart om 21.40 uur bij vtm.

DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

De neurotische Mr. Bean zit ook met de kerstdagen niet stil. Zo maakt hij vrienden bij het Leger des Heils, rijdt hij naar huis met de grootste kerstboom die hij maar kan vinden en koopt hij een mooi cadeau voor zijn vriendinnetje. Dat over smaak niet valt te twisten, ondervindt Mr. Bean dan ook aan den lijve als hij met kerst door zijn vriendin wordt verlaten. Ondanks dat sluit Mr. Bean de feestdagen af met een feestelijke knal.

'Mr. Bean', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    De Warmste Week
    01:10
    Het weer (laat)
  • 01:50
    Nachtlus
    06:00
    De Warmste Week
  • 21:05
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:45
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:50
    Geen uitzending
    11:05
    House
  • 01:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    JOE XMAS
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:55
    Play kerst haardvuur 2025
    01:35
    De Tafel van de Week
  • 01:20
    New Amsterdam
    01:00
    Criminal Minds
  • 01:30
    Blue Bloods
    02:45
    Play kerst haardvuur 2025
  • 01:25
    Play kerst haardvuur 2025
    06:40
    Het feestmenu van ..
  • 01:20
    My Life is Murder
    06:20
    Cold Case
  • 00:22
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:49
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:50
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    01:25
    Bon Appetit
  • 01:30
    Darby and Joan
    01:25
    Midsomer Murders
  • 01:30
    The Equalizer
    06:55
    Below Deck Mediterranean
  • 01:00
    Vera
    03:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:40
    Café Kockelmann
    01:45
    Nieuwsuur
  • 00:00
    3FM Serious Request Live
    06:55
    Laura's Ster