'Mijn Restaurant': geldtekort voor Pieter en Ghislaine

woensdag 12 maart 2008

Leuven is met een straatlengte voorsprong de grote winnaar geworden van de tweede ontmoeting met de jury. Rani bezoekt Jelle en Micheline in hun restaurant, en ze brengt ook een bezoek aan Pieter en Ghislaine. Het duo uit Oostende heeft opnieuw een slechte indruk gemaakt. En, wat meer is: ze hebben weinig extra budget gewonnen, slechts 3000 euro.

D


at extra geld is net nu heel hard nodig. Want de vijf duo' s gaan de inrichting van hun restaurants uitkiezen: ze hebben meubels nodig, verlichting, decoratie, bestek, porselein, keukenapparatuur, glazen… kortom alles wat nodig is om een toprestaurant te openen. 

In Hasselt gaan Yanaïka en Stephanie, die opnieuw een goede indruk achterlieten op de jury, nu eindelijk… geld opdoen. Ook in Leuven, Gent en Antwerpen gaan de duo's vrolijk winkelen. Ze hebben dan ook flink wat geld om te spenderen. Dat is heel wat moeilijker voor Pieter en Ghislaine. Zij hebben door hun slechte resultaten nu al een beetje een geldtekort. Ze kunnen dus niet kopen wat ze willen. En: ze beginnen ervoor te vrezen dat ze The Red Pepper niet naar hun smaak zullen kunnen inrichten.

Maar er wordt niet enkel geld opgedaan, er wordt ook weer keihard gewerkt. Na de kooktest beginnen zaalverantwoordelijken Micheline, Lins, Stephanie, Ghislaine en Angelo nu ook een beetje te vrezen dat ze binnenkort getest zullen worden. En zij beslissen alvast in de leer te gaan. Vooral voor Ghislaine wordt dat een minder plezierige ervaring: Franstalige klanten bedienen in een echt toprestaurant is moeilijker dan gedacht.

Net wanneer de eerste keukens in de panden worden geleverd, valt er opnieuw een enveloppe in de bus. En weer is er een verrassing. In de omslag zit een vacuümgetrokken gerecht dat driesterrenchef Peter Goossens heeft bereid. De duo's moeten zoveel mogelijk gebruikte ingrediënten raden, en daar kunnen ze opnieuw heel wat geld mee verdienen.

Maar dat blijkt moeilijker dan gedacht: zelfs het hoofdingrediënt zorgt voor verwarring. Pieter en Ghislaine denken net als David en Lins dat het om konijn gaat, Kris en Angelo gokken op varkensvlees, Jelle en Micheline denken aan kalf en Yanaïka en Stephanie vermoeden dat het rundvlees is. Maar wat is het nu precies en wie wint het meeste geld?

'Mijn Restaurant', donderdag 13 maart om 21.40 uur bij vtm.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Topdokters van Morgen' (Play4)

Neurochirurg in opleiding Elle Vermeulen bereidt zich samen met professor Bruneau voor op een delicate ingreep: het afsluiten van twee uitstulpingen aan een hersenslagader. Uroloog in opleiding Pieter De Backer voert een sterilisatie uit en assisteert bij een robotgestuurde prostaatverwijdering.

'Topdokters van Morgen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    Sporza: FIFA WK voetbal 2026: preview series
    23:17
    Eurodreams
  • 22:20
    Triads - The Chinese Mafia Conquering the World
    23:22
    Het weer
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:50
    Máxima
    23:55
    Chicago Fire
  • 22:40
    2 Guns
    00:35
    Blind getrouwd: Australië
  • 20:35
    Independence Day
    23:05
    Bram Stoker's Dracula
  • 22:25
    Foute Vrienden Australië
    23:35
    Most Daring
  • 22:35
    ER
    00:05
    Suits
  • 22:20
    Airwolf
    23:20
    Nonkel Jef
  • 22:20
    Blind Gekocht
    23:45
    Kopen Of Slopen?
  • 22:30
    Friends
    23:30
    Modern Family
  • 22:20
    Leverage: Redemption
    23:20
    Blue Bloods
  • 22:15
    Huizenjagers
    23:15
    Hello Goodbye
  • 22:10
    Without a Trace
    23:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:33
    Trends Doc
    23:04
    20 jaar POM
  • 22:55
    De perfecte tuin
    23:00
    Knuffel Pop
  • 22:40
    A la carte
    23:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 22:05
    The Hardacres
    23:05
    Wild Cherry
  • 22:35
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:20
    Scrubs
  • 22:30
    Pauw & De Wit
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 22:45
    De Joodse Wereld
    23:20
    De Boeddhistische Blik: Hungry Spirits
  • 22:55
    NPO Doc: Gedwongen Geloften
    23:55
    Keuringsdienst van Waarde