'Mijn Restaurant': geldtekort voor Pieter en Ghislaine

woensdag 12 maart 2008

Leuven is met een straatlengte voorsprong de grote winnaar geworden van de tweede ontmoeting met de jury. Rani bezoekt Jelle en Micheline in hun restaurant, en ze brengt ook een bezoek aan Pieter en Ghislaine. Het duo uit Oostende heeft opnieuw een slechte indruk gemaakt. En, wat meer is: ze hebben weinig extra budget gewonnen, slechts 3000 euro.

D


at extra geld is net nu heel hard nodig. Want de vijf duo' s gaan de inrichting van hun restaurants uitkiezen: ze hebben meubels nodig, verlichting, decoratie, bestek, porselein, keukenapparatuur, glazen… kortom alles wat nodig is om een toprestaurant te openen. 

In Hasselt gaan Yanaïka en Stephanie, die opnieuw een goede indruk achterlieten op de jury, nu eindelijk… geld opdoen. Ook in Leuven, Gent en Antwerpen gaan de duo's vrolijk winkelen. Ze hebben dan ook flink wat geld om te spenderen. Dat is heel wat moeilijker voor Pieter en Ghislaine. Zij hebben door hun slechte resultaten nu al een beetje een geldtekort. Ze kunnen dus niet kopen wat ze willen. En: ze beginnen ervoor te vrezen dat ze The Red Pepper niet naar hun smaak zullen kunnen inrichten.

Maar er wordt niet enkel geld opgedaan, er wordt ook weer keihard gewerkt. Na de kooktest beginnen zaalverantwoordelijken Micheline, Lins, Stephanie, Ghislaine en Angelo nu ook een beetje te vrezen dat ze binnenkort getest zullen worden. En zij beslissen alvast in de leer te gaan. Vooral voor Ghislaine wordt dat een minder plezierige ervaring: Franstalige klanten bedienen in een echt toprestaurant is moeilijker dan gedacht.

Net wanneer de eerste keukens in de panden worden geleverd, valt er opnieuw een enveloppe in de bus. En weer is er een verrassing. In de omslag zit een vacuümgetrokken gerecht dat driesterrenchef Peter Goossens heeft bereid. De duo's moeten zoveel mogelijk gebruikte ingrediënten raden, en daar kunnen ze opnieuw heel wat geld mee verdienen.

Maar dat blijkt moeilijker dan gedacht: zelfs het hoofdingrediënt zorgt voor verwarring. Pieter en Ghislaine denken net als David en Lins dat het om konijn gaat, Kris en Angelo gokken op varkensvlees, Jelle en Micheline denken aan kalf en Yanaïka en Stephanie vermoeden dat het rundvlees is. Maar wat is het nu precies en wie wint het meeste geld?

'Mijn Restaurant', donderdag 13 maart om 21.40 uur bij vtm.

DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:40
    Thuis
    00:05
    De Zevende Dag
  • 22:20
    Casa Susanna
    00:00
    Nachtlus
  • 22:15
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:50
    Moordzaken: Liefde is geen Alibi
    00:05
    The Floor
  • 22:45
    Als de brandweer
    00:25
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
  • 23:00
    9-1-1
    00:35
    The Endgame
  • 22:30
    The Untouchables
    00:40
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
  • 23:05
    ER
    00:35
    Murder in a Small Town
  • 23:15
    Columbo
    00:35
    Hallo België!
  • 23:00
    De Mol
    00:10
    De Tafel van de Week
  • 23:00
    Matlock
    00:00
    Watson
  • 22:15
    The Dark Knight Rises
    01:20
    The Fugitive
  • 23:10
    Junior Bake Off Vlaanderen
    00:00
    Zo Man Zo Vrouw
  • 22:30
    Aurora Teagarden Mysteries: Something New
    00:10
    My Life is Murder
  • 23:31
    Transport & Van.TV
    23:59
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 23:38
    Het zelfbouwhuis
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:30
    Lekker Messy - Weekmenu
    00:10
    Open Vuur
  • 22:05
    Foyle's War
  • 22:50
    White Collar
    23:45
    NCIS
  • 23:40
    Ivo op zondag
    00:35
    NOS Journaal Laat
  • 23:30
    The Zone of Interest
    01:10
    Nieuwsuur
  • 23:10
    Louis Theroux
    00:15
    NOS Studio Sport Voetbal