'Mijn Restaurant': geldtekort voor Pieter en Ghislaine

woensdag 12 maart 2008

Leuven is met een straatlengte voorsprong de grote winnaar geworden van de tweede ontmoeting met de jury. Rani bezoekt Jelle en Micheline in hun restaurant, en ze brengt ook een bezoek aan Pieter en Ghislaine. Het duo uit Oostende heeft opnieuw een slechte indruk gemaakt. En, wat meer is: ze hebben weinig extra budget gewonnen, slechts 3000 euro.

D


at extra geld is net nu heel hard nodig. Want de vijf duo' s gaan de inrichting van hun restaurants uitkiezen: ze hebben meubels nodig, verlichting, decoratie, bestek, porselein, keukenapparatuur, glazen… kortom alles wat nodig is om een toprestaurant te openen. 

In Hasselt gaan Yanaïka en Stephanie, die opnieuw een goede indruk achterlieten op de jury, nu eindelijk… geld opdoen. Ook in Leuven, Gent en Antwerpen gaan de duo's vrolijk winkelen. Ze hebben dan ook flink wat geld om te spenderen. Dat is heel wat moeilijker voor Pieter en Ghislaine. Zij hebben door hun slechte resultaten nu al een beetje een geldtekort. Ze kunnen dus niet kopen wat ze willen. En: ze beginnen ervoor te vrezen dat ze The Red Pepper niet naar hun smaak zullen kunnen inrichten.

Maar er wordt niet enkel geld opgedaan, er wordt ook weer keihard gewerkt. Na de kooktest beginnen zaalverantwoordelijken Micheline, Lins, Stephanie, Ghislaine en Angelo nu ook een beetje te vrezen dat ze binnenkort getest zullen worden. En zij beslissen alvast in de leer te gaan. Vooral voor Ghislaine wordt dat een minder plezierige ervaring: Franstalige klanten bedienen in een echt toprestaurant is moeilijker dan gedacht.

Net wanneer de eerste keukens in de panden worden geleverd, valt er opnieuw een enveloppe in de bus. En weer is er een verrassing. In de omslag zit een vacuümgetrokken gerecht dat driesterrenchef Peter Goossens heeft bereid. De duo's moeten zoveel mogelijk gebruikte ingrediënten raden, en daar kunnen ze opnieuw heel wat geld mee verdienen.

Maar dat blijkt moeilijker dan gedacht: zelfs het hoofdingrediënt zorgt voor verwarring. Pieter en Ghislaine denken net als David en Lins dat het om konijn gaat, Kris en Angelo gokken op varkensvlees, Jelle en Micheline denken aan kalf en Yanaïka en Stephanie vermoeden dat het rundvlees is. Maar wat is het nu precies en wie wint het meeste geld?

'Mijn Restaurant', donderdag 13 maart om 21.40 uur bij vtm.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'B&B Zoekt Lief' - seizoen 2026 (VTM)

In Spanje zet Steven zijn vrouwen aan het werk, maar een dagje poetsen loopt anders af dan verwacht. In Frankrijk, bij Isaura, luchten de mannen hun hart bij elkaar, terwijl Sam de nieuwe vrijgezel meeneemt op een sportieve date in Senegal.

'B&B Zoekt Lief', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    Zomerbeelden
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: #Weetikveel
    13:00
    Zomerbeelden
  • 12:15
    Wannabe's
  • 12:20
    B&B zoekt Lief
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:15
    Achter gesloten deuren
    13:10
    Onderweg naar liefde
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:10
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:20
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 11:30
    Oogappels
    12:30
    Lang Leve de Liefde
  • 11:35
    FBI: Most Wanted
    12:30
    NCIS
  • 12:15
    The Neighborhood
    12:40
    Storage Wars
  • 12:10
    The Block Australia
    13:10
    Better Date Than Never
  • 11:00
    Garage Sale Mysteries: Murder in D Minor
    12:35
    Accident, Suicide, or Murder
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:12
    Het perfecte terras
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 11:50
    Foodies & The City
    12:30
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 11:45
    Death in Paradise
    12:50
    Father Brown
  • 11:55
    Grey's Anatomy
  • 12:15
    NOS Journaal
    13:25
    Kook mee met MAX
  • 12:15
    Kook mee met MAX
    12:30
    Andere Tijden Kort
  • 12:20
    Tip de Muis
    12:30
    Wickie de Viking