'Mijn Restaurant!': donderdag eerste sluiting: Turnhout of Sint-Niklaas?

woensdag 29 april 2009

In de vorige aflevering van 'Mijn Restaurant!' –uitzending dinsdag 28 april 2009- werden de twee genomineerde restaurants gecoacht door juryleden Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins. Er ging ook een managementconsultant op pad en de restauranthouders kwamen te weten wie van hen de energiewedstrijd had gewonnen. Gemiddeld 958.551 Vlamingen stemden op 'Mijn Restaurant!' af, wat zich vertaalt in een marktaandeel van 46,4 % (VVA 18-54).

I


n Turnhout en Sint-Niklaas is het bang afwachten op de uitslag van de stemming. Want 't Gerecht of La Scène zal definitief de deuren moeten sluiten. Chris & Wendy en Ben & Dominique schuiven zelf aan voor een misschien wel laatste avondmaal in hun eigen restaurant.

In Kortrijk dient zich een stressvolle service aan. Voor 't eerst heeft sous-chef Nicolas een dagje vrij. Aan Claudio om te bewijzen dat hij een volle zaal kan verwennen zonder de hulp van z'n rechterhand.
Managmentconsultant Peter De Prins bezoekt Sint-Truiden, Sint-Niklaas en Turnhout. In Sint-Truiden blijkt dat Tom zich dringend meer moet manifesteren als sterke man in de zaal.

En dan valt het verdict. Samen met al hun personeel en hun klanten, krijgen de koppels de uitslag van de stemming te zien. Eén koppel moet afscheid nemen van z'n restaurantdroom. Eén koppel bouwt verder aan z'n restaurantdroom.

'Mijn Restaurant', de eerste sluiting, donderdag 30 april om 21.30 uur op vtm.

Het is geen geheim dat alle gerechten –van gewone kost tot gastronomische pareltjes- nog lekkerder smaken met sfeervolle muziek op de achtergrond. 'Mijn Restaurant!' heeft daarom de meest sfeervolle nummers voor aan tafel gebundeld. De release van deze CD is voorzien op 5 mei.

Wie moet volgens jou de deuren sluiten? 
Turnhout of Sint-Niklaas?
Stem NU in de TV-Visie poll!

Word 'fan' van TV-Visie op Facebook


DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

Na meer dan tien jaar is 'So You Think You Can Dance' terug. Ambitieuze dansers uit Vlaanderen en Nederland zetten alles op alles om de jury te overtuigen. Ze worden opgevangen door Wendy Van Dijk en Laura Tesoro, maar al snel is het tijd voor hun grote moment. Met een eigen choreografie tonen ze hun talent in hun favoriete dansstijl. De jury, met Dan Karaty, Nora Monsecour en Kenzo Alvares, kijkt scherp toe. Wie maakt indruk en wie moet zijn droom meteen opbergen?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:35
    Clips
    18:00
    VRT NWS Update
  • 17:30
    Top Guns: Inside the RAF
    18:20
    Endeavour
  • 17:40
    De Smurfen
    17:50
    Zig & Sharko
  • 17:05
    Erfgenaam Gezocht
    18:15
    Het echte leven in de ZOO
  • 16:55
    Waar is Mijn Erfenis
    17:45
    Kitchen Nightmares
  • 17:20
    The Big Bang Theory
    20:35
    Red Sandra
  • 17:00
    All New Traffic Cops
    22:30
    The Money Pit
  • 17:30
    ER
    00:35
    Geen uitzending
  • 17:15
    SOS Piet
    19:20
    Hallo België!
  • 16:45
    Komen Eten
    20:00
    Konvooi
  • 17:35
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 17:35
    Family Matters
    19:20
    Orlando Bloom: To the Edge
  • 16:50
    Retour Masters
    17:45
    Het Beste Bod
  • 17:25
    Cold Case Killers
    20:30
    The Push
  • 17:07
    Trends Doc
    18:11
    Z-Cocktail
  • 17:33
    De ambachter
    18:00
    Classics 55
  • 16:55
    Guten Appetit
    17:50
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 17:20
    Murdoch Mysteries
    18:10
    Hope Street
  • 15:20
    NCIS: Los Angeles
    18:05
    Hudson & Rex
  • 16:20
    NOS Studio Sport Live
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:40
    VPRO Boeken
    18:15
    Podium Klassiek
  • 17:35
    Outer Space
    18:00
    Taarten van Babel