'Mijn Restaurant!': donderdag eerste sluiting: Turnhout of Sint-Niklaas?

woensdag 29 april 2009

In de vorige aflevering van 'Mijn Restaurant!' –uitzending dinsdag 28 april 2009- werden de twee genomineerde restaurants gecoacht door juryleden Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins. Er ging ook een managementconsultant op pad en de restauranthouders kwamen te weten wie van hen de energiewedstrijd had gewonnen. Gemiddeld 958.551 Vlamingen stemden op 'Mijn Restaurant!' af, wat zich vertaalt in een marktaandeel van 46,4 % (VVA 18-54).

I


n Turnhout en Sint-Niklaas is het bang afwachten op de uitslag van de stemming. Want 't Gerecht of La Scène zal definitief de deuren moeten sluiten. Chris & Wendy en Ben & Dominique schuiven zelf aan voor een misschien wel laatste avondmaal in hun eigen restaurant.

In Kortrijk dient zich een stressvolle service aan. Voor 't eerst heeft sous-chef Nicolas een dagje vrij. Aan Claudio om te bewijzen dat hij een volle zaal kan verwennen zonder de hulp van z'n rechterhand.
Managmentconsultant Peter De Prins bezoekt Sint-Truiden, Sint-Niklaas en Turnhout. In Sint-Truiden blijkt dat Tom zich dringend meer moet manifesteren als sterke man in de zaal.

En dan valt het verdict. Samen met al hun personeel en hun klanten, krijgen de koppels de uitslag van de stemming te zien. Eén koppel moet afscheid nemen van z'n restaurantdroom. Eén koppel bouwt verder aan z'n restaurantdroom.

'Mijn Restaurant', de eerste sluiting, donderdag 30 april om 21.30 uur op vtm.

Het is geen geheim dat alle gerechten –van gewone kost tot gastronomische pareltjes- nog lekkerder smaken met sfeervolle muziek op de achtergrond. 'Mijn Restaurant!' heeft daarom de meest sfeervolle nummers voor aan tafel gebundeld. De release van deze CD is voorzien op 5 mei.

Wie moet volgens jou de deuren sluiten? 
Turnhout of Sint-Niklaas?
Stem NU in de TV-Visie poll!

Word 'fan' van TV-Visie op Facebook


DOSSIER: Mijn Restaurant II (2009)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Italië, 1948. De tienjarige Rocco groeit op in een bergdorp in Calabrië, tot zijn vader Salvatore, die in de steenkoolmijnen in België werkt, op een dag beslist om zijn gezin te laten overkomen naar Waterschei. Zo komt de jonge Rocco in Limburg terecht, in een vreemde omgeving met een rare taal en een andere cultuur. Rocco wil zijn zoals de andere jongeren en iets betekenen in het leven. Als rebellerende jongeman zoekt hij tegen de wil en overtuiging van zijn vader een uitweg in de muziek én in de liefde.

'Marina', film uit 2013 met oa. Matteo Simoni en Evelien Bosmans, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Winterbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 10:09
    Simon Superkonijn
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:45
    Geen uitzending
    01:30
    Gooische Vrouwen
  • 10:00
    Ik Vertrek
    00:50
    Border Security: Australia's Front Line
  • 09:00
    Geen uitzending
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 10:00
    Geen uitzending
    00:10
    Xena: Warrior Princess
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    01:05
    The Golden Girls
  • 09:00
    Geen uitzending
    01:55
    De Tafel van Gert
  • 10:00
    Walker
    01:05
    FBI
  • 09:40
    Evil
    01:15
    Fear Factor USA.
  • 09:35
    Love Island UK
    01:30
    Botched
  • 09:35
    Snapped
    01:10
    Big Sky
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:12
    Hallo Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 09:30
    De Eregast
    01:05
    Winterse Kost
  • 09:55
    Death in Paradise
    01:00
    Devil's Peak
  • 10:10
    American Pickers
    01:10
    Below Deck Down Under
  • 10:00
    NOS Journaal
    01:05
    NOS Journaal Laat
  • 09:55
    Nieuwsuur
    01:25
    Ongehoord Nieuws
  • 10:10
    Maan en ik
    01:15
    Je Zal Het Maar Hebben