'Mijn Restaurant!': de jury zakt af naar Dendermonde en Ekeren

woensdag 12 oktober 2011

Gemiddeld 605.197 live-kijkers volgden op dinsdag 11 oktober het bezoek van sterrenchefs Viki Geunes en Yves Mattagne aan de restaurants in Blankenberge, Aarschot en Tongeren, voor een grondige beoordeling van keuken, bediening en sfeer. De inzet is een vrijstelling van nominatie. De 13de aflevering van 'Mijn Restaurant!' behaalde hiermee een marktaandeel van 32,9 % (VVA 18-54).

In de 14de aflevering van 'Mijn Restaurant!' gaan Viki Geunes en Yves Mattagne naar Ekeren en Dendermonde. In Ekeren hebben Amber en Elodie net beslist om vanaf nu à la carte te gaan in Alaise. Betekent dit dat de wachttijden oplopen? Vallen de gerechten in de smaak? Kunnen Amber en Elodie bewijzen dat ze het waard zijn om in aanmerking te komen voor de vrijstelling? Dendermonde is het laatste restaurant op het lijstje van sterrenchefs Viki Geunes en Yves Mattagne.


Voor Steven en Sofie kan de vrijstelling van nominatie misschien wat druk van de ketel halen en opnieuw voor wat rust zorgen in hun relatie. Dit is voor Steven ook de kans om te tonen wat hij in zijn mars heeft. Hij wil indruk maken op de recensenten en brengt hen de voorgerechten, die hij zelf gemaakt heeft. Haalt Steven zijn slag thuis?

'Mijn Restaurant!' is en blijft een keiharde afvalrace met maar één winnaar. Voor één duo kan die droom wel al wat dichterbij komen want er staat een vrijstelling van nominatie op het spel. De winnaar van die bescherming kan door de volgende recensenten niet genomineerd worden voor sluiting en blijft dus hoe dan ook open tot 15 november 2011.

Nadat Viki Geunes en Yves Mattagne alle restaurants bezocht en beoordeeld hebben, geven ze punten op keuken, bediening en sfeer. De twee beste restaurants worden genomineerd voor de vrijstelling. De kijker bepaalt door zijn stem uit te brengen welk restaurant al zeker open mag blijven tot en met 15 november 2011.

'Mijn Restaurant!', donderdag 13 oktober om 21.35 uur op vtm.

POLL: Wie is jouw favoriet duo in het nieuwe seizoen? Stem NU!


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant! (editie 2011)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:30
    Thuis
    14:55
    Clips
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:54
    Rintje
    15:00
    Lena's Boerderij
  • 14:15
    Wittekerke
    15:30
    Gooische Vrouwen
  • 13:45
    B&B zoekt Lief NL: Winter
    15:05
    MasterChef Australië
  • 14:20
    The Pursuit of Happyness
    16:25
    Chicago P.D.
  • 13:55
    MacGyver
    15:45
    Xena: Warrior Princess
  • 14:40
    'Tis the Season to Be Merry
  • 14:50
    Geen uitzending
    15:20
    Joe
  • 14:15
    Blind Gekocht NL
    15:25
    De Tafel van Ruben
  • 14:20
    Doc
    16:05
    Castle
  • 14:30
    Bar Rescue
    15:25
    Pawn Stars
  • 14:40
    Gin & Tonic, around the world in 80 gins
    14:55
    Piet Patron
  • 14:30
    Snapped
    15:15
    24 Hours in Police Custody
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:53
    Het appartement
    14:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 14:35
    Chris Cooks Cymru
    15:10
    Vlaamse Klassiekers
  • 14:10
    The Wives
    15:05
    All Creatures Great and Small
  • 14:10
    NCIS
    15:00
    NCIS: Los Angeles
  • 14:40
    NOS Journaal
    15:35
    Ivo op zondag
  • 14:05
    Het Uur van de Wolf
    15:10
    Jongstof
  • 14:45
    Coop Troop
    14:55
    Agent Binky