'Mijn Restaurant!': de jury zakt af naar Dendermonde en Ekeren

woensdag 12 oktober 2011

Gemiddeld 605.197 live-kijkers volgden op dinsdag 11 oktober het bezoek van sterrenchefs Viki Geunes en Yves Mattagne aan de restaurants in Blankenberge, Aarschot en Tongeren, voor een grondige beoordeling van keuken, bediening en sfeer. De inzet is een vrijstelling van nominatie. De 13de aflevering van 'Mijn Restaurant!' behaalde hiermee een marktaandeel van 32,9 % (VVA 18-54).

In de 14de aflevering van 'Mijn Restaurant!' gaan Viki Geunes en Yves Mattagne naar Ekeren en Dendermonde. In Ekeren hebben Amber en Elodie net beslist om vanaf nu à la carte te gaan in Alaise. Betekent dit dat de wachttijden oplopen? Vallen de gerechten in de smaak? Kunnen Amber en Elodie bewijzen dat ze het waard zijn om in aanmerking te komen voor de vrijstelling? Dendermonde is het laatste restaurant op het lijstje van sterrenchefs Viki Geunes en Yves Mattagne.


Voor Steven en Sofie kan de vrijstelling van nominatie misschien wat druk van de ketel halen en opnieuw voor wat rust zorgen in hun relatie. Dit is voor Steven ook de kans om te tonen wat hij in zijn mars heeft. Hij wil indruk maken op de recensenten en brengt hen de voorgerechten, die hij zelf gemaakt heeft. Haalt Steven zijn slag thuis?

'Mijn Restaurant!' is en blijft een keiharde afvalrace met maar één winnaar. Voor één duo kan die droom wel al wat dichterbij komen want er staat een vrijstelling van nominatie op het spel. De winnaar van die bescherming kan door de volgende recensenten niet genomineerd worden voor sluiting en blijft dus hoe dan ook open tot 15 november 2011.

Nadat Viki Geunes en Yves Mattagne alle restaurants bezocht en beoordeeld hebben, geven ze punten op keuken, bediening en sfeer. De twee beste restaurants worden genomineerd voor de vrijstelling. De kijker bepaalt door zijn stem uit te brengen welk restaurant al zeker open mag blijven tot en met 15 november 2011.

'Mijn Restaurant!', donderdag 13 oktober om 21.35 uur op vtm.

POLL: Wie is jouw favoriet duo in het nieuwe seizoen? Stem NU!


DOSSIER: Mijn Restaurant! (editie 2011)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Restaurant Misverstand' (VRT 1)

Vandaag draaien we een proefdag in het restaurant. Om zachtjes te starten, zijn de familieleden van de medewerkers de eerste gasten. Voor zowel keuken- als zaalpersoneel is het spannend om voor het eerst in het restaurant te werken. Danny kan al meteen zijn beenhouwershart ophalen. Na de werkdag kunnen de medewerkers samen ontspannen en genieten in de vakantiehuisjes.

'Restaurant Misverstand', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:15
    Clips
    17:30
    Loslopend wild
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:40
    The Office
  • 17:10
    Meisjes
    17:30
    GameKeepers
  • 17:05
    Huis Gemaakt
    18:20
    Florentina
  • 16:15
    Dream Home Australië
    17:25
    MasterChef Australia: Back to Win
  • 15:55
    In Love With My Partner's Wife
  • 17:05
    24
    17:50
    All New Traffic Cops
  • 16:55
    Suits
    17:40
    ER
  • 16:55
    Wat nu weer?
    17:25
    SOS Piet
  • 16:15
    De Tafel van Gert
    17:25
    All In
  • 17:00
    SkyMed
    17:55
    Big Sky
  • 17:10
    Brooklyn Nine-Nine
    17:40
    Family Matters
  • 17:00
    Love Island UK
    17:55
    A Place in the Sun
  • 17:15
    Murder suspect
    18:30
    Cold Case Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:17
    Het appartement
    17:55
    Sixties To Six
  • 16:55
    Chris Cooks Cymru
    17:25
    Winterse Kost
  • 17:00
    Death in Paradise
    19:05
    Hope Street
  • 17:00
    Below Deck Adventure
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:00
    Peperbollen
    17:30
    Dierendokter in het wild