'Mijn Restaurant!': de jury zakt af naar Dendermonde en Ekeren

Gemiddeld 605.197 live-kijkers volgden op dinsdag 11 oktober het bezoek van sterrenchefs Viki Geunes en Yves Mattagne aan de restaurants in Blankenberge, Aarschot en Tongeren, voor een grondige beoordeling van keuken, bediening en sfeer. De inzet is een vrijstelling van nominatie. De 13de aflevering van 'Mijn Restaurant!' behaalde hiermee een marktaandeel van 32,9 % (VVA 18-54).
In de 14de aflevering van 'Mijn Restaurant!' gaan Viki Geunes en Yves Mattagne naar Ekeren en Dendermonde. In Ekeren hebben Amber en Elodie net beslist om vanaf nu à la carte te gaan in Alaise. Betekent dit dat de wachttijden oplopen? Vallen de gerechten in de smaak? Kunnen Amber en Elodie bewijzen dat ze het waard zijn om in aanmerking te komen voor de vrijstelling? Dendermonde is het laatste restaurant op het lijstje van sterrenchefs Viki Geunes en Yves Mattagne.
Voor Steven en Sofie kan de vrijstelling van nominatie misschien wat druk van de ketel halen en opnieuw voor wat rust zorgen in hun relatie. Dit is voor Steven ook de kans om te tonen wat hij in zijn mars heeft. Hij wil indruk maken op de recensenten en brengt hen de voorgerechten, die hij zelf gemaakt heeft. Haalt Steven zijn slag thuis?
'Mijn Restaurant!' is en blijft een keiharde afvalrace met maar één winnaar. Voor één duo kan die droom wel al wat dichterbij komen want er staat een vrijstelling van nominatie op het spel. De winnaar van die bescherming kan door de volgende recensenten niet genomineerd worden voor sluiting en blijft dus hoe dan ook open tot 15 november 2011.
Nadat Viki Geunes en Yves Mattagne alle restaurants bezocht en beoordeeld hebben, geven ze punten op keuken, bediening en sfeer. De twee beste restaurants worden genomineerd voor de vrijstelling. De kijker bepaalt door zijn stem uit te brengen welk restaurant al zeker open mag blijven tot en met 15 november 2011.
'Mijn Restaurant!', donderdag 13 oktober om 21.35 uur op vtm.
POLL: Wie is jouw favoriet duo in het nieuwe seizoen? Stem NU!
DOSSIER: Mijn Restaurant! (editie 2011)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Noraly Beyer onthult maandag winnaar Libris Literatuur Prijs
- Nieuw seizoen '22 Kids and Counting' op TLC
- Kijkcijfers: maandag 4 mei 2026
- Televisie- en radiopresentator Hans Otten (55) overleden
- Kijkcijfers: 30 april & 1,2 en 3 mei 2026
- Viktor keert terug naar zijn favoriete kapsalon waar 30 jaar lang niets veranderde
- Lief gebaar of vergiftigd geschenk? 'Ze Zeggen Dat' fileert bloemen
- NPO Doc 'Verweesd Eigendom' te zien bij MAX
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: Op de rug van de patient
- Boeiende en blinde aflevering van 'Celebrity MasterChef' op Play
- JOE-dj's Coen & Sander gaan de strijd aan met de swipe-verslaving en introduceren 'Mei Smartphonevrij'
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
- Qmusic lanceert 'Mattie versus Marieke': de spannendste strijd dwars door Nederland
- JOE roept mei uit tot Topmaand: elke vrijdag een gloednieuwe top 100
Multimedia SPOTLIGHT
-
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice'
Kijktip van de dag

Na de val van de Sovjet-Unie grijpt een handvol slimme zakenlieden haar kans: de zogenaamde 'Zeven bankiers' kapen met de zegen van Boris Jeltsin de Russische olie-industrie en kopen zich zo een weg naar de top van de macht. Om hun greep op het Kremlin te bewaren, zetten ze in 1996 hun geld op Jeltsin - en winnen. Maar wanneer ze op zoek gaan naar een geschikte opvolger voor de zieke president, kiezen ze voor een man die zijn eigen plannen heeft: een voormalige KGB-agent uit Sint-Petersburg genaamd Vladimir Poetin.
'Oil Oligarchs: Putin's Gang', om 22.15 uur op VRT Canvas.





































