'Mijn Restaurant': David en Lins jagen op holebi-fans

De buitenlandse fijnproevers hebben bij hun kwotering hun stemmen netjes verdeeld tussen genomineerden Matizze en Exquisa. Het bezoek heeft alvast wél gezorgd voor flink wat extra zenuwen bij de genomineerde duo's. En... er zal opnieuw een beoordeling volgen, maar deze keer onaangekondigd.
L
ibellekoks Ilse D' hooge en Tim Teck bezoeken de restaurants al voor de tweede keer. Ook zij zullen de kijker een stemadvies geven. En dat zal deze keer ook gebaseerd zijn op de evolutie die de restaurants hebben doorgemaakt.
Maar er is nog een manier waarop de genomineerden stemmen kunnen winnen: ze moeten een provinciebanket organiseren. Ze moeten één dag streekgerechten koken met lokale producten, én ze moeten zorgen voor een authentieke Limburgse of Antwerpse sfeer en menukaart. En natuurlijk mogen ook de lokale prominenten niet ontbreken. Door hun provincie 'uit te dragen' kunnen Matizze en Exquisa de stemmen én de harten van hun eigen provincie en, misschien, van heel Vlaanderen winnen.
De campagne van de genomineerden draait intussen nog altijd op volle toeren. In Antwerpen betekent dat onder meer: een cava- en oesterbar openhouden op de Groenplaats, een interview op de radio geven en een springkasteel installeren op de Meir. In Hasselt houden Yanaïka en Stephanie woord: sous-chef Filip wordt voor één nacht geveild aan de meest smsende vrouw. En wanneer het duo uit Limburg te horen krijgt dat Lins gaat flyeren op een holebi-fuif, zijn ze er als de kippen bij om een tegenoffensief te starten.
En dan is het tijd voor het ultieme debat. Yanaïka en Stephanie en David en Lins worden voor een laatste keer met elkaar geconfronteerd. Ze moeten uitleggen waarom ze elkaars restaurant minder goed vinden dan hun eigen zaak en dus zouden sluiten. En ze moeten ook nog een emotionele oproep doen om hun eigen restaurant open te houden...
'Mijn Restaurant', donderdag 15 mei om 21.45 uur op vtm.
Wie speelt samen met Leuven de grote finale? Antwerpen of Hasselt?
Stem NU in de TV-Visie Poll
Jouw mening over de finale van 'Mijn Restaurant', bezoek het TV-Visie Forum
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wereldrecord voor Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe: iconisch koppel uit 'Familie' verovert Guinness Book of Records
- Nieuw programma 'World's Bargain Dream Homes' op HGTV
- Kijkcijfers: dinsdag 23 juni 2026
- Vanaf augustus terug Belgisch én internationaal topvoetbal bij Proximus
- Ketnet start na bijna een decennium met nieuwe opnames van 'De Dokter Bea Show'
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld'
Kijktip van de dag

Er komt regelmatig een knappe gescheiden piloot langs in het snoephuisje. Mimi denkt dat de man een crush op haar heeft. Jeanne is er echter van overtuigd dat hij eerder een oogje op haar heeft. De twee dames zetten elk hun beste beentje voor om de man te charmeren.
'De Kotmadam', om 18.15 uur op VTM.
































