'Mijn Restaurant!': campagne voor Leuven en Oostende

maandag 28 april 2008

Restaurants d'Hoogeschool in Leuven en Red Pepper in Oostende werden door de zaalverantwoordelijken genomineerd. En dus worden beide restaurants opnieuw bezocht door de jury. Christel Cabanier, Dirk De Prins en Peter Goossens wijzen op oude zeren en geven de duo's raad en tips.

D


e volgende ochtend krijgen de vier restaurants een opdracht: met zo weinig mogelijk energieverbruik hun restaurant runnen en hun klanten tevreden houden. De winnaar krijgt één jaar lang gratis groene energie. Restaurants Matizze, Exquisa en d'Hoogeschool storten zich meteen in de strijd en zijn creatief in de keuken: ceviche, carpaccio's, slaatjes, barbecue, het afzetten van koelkasten en het uitzetten van verwarming en verlichting, enz. De restaurants doen er alles aan om de prijs in de wacht te slepen. Enkel in Oostende is er weinig animo: Pieter en Ghislaine ontslaan niet enkel chef Frank maar ook hoofdkelner Giovanni. Ze staan er nu bijna alleen voor.

De duo' s uit de Red Pepper en d'Hoogeschool moeten ook nog campagne voeren: zij moeten de kijker of klant ervan overtuigen om voor hen te stemmen, zodat hun restaurant open kan blijven. Pieter en Ghislaine doen, na de verkiezing van Ghislaine tot 'Geit van het Jaar', een oproep via Q-Music: ze houden een opendeurdag en willen zeer veel volk naar de Red Pepper lokken. Jelle en Micheline hebben al enige ervaring met campagne voeren: zij schakelen de pers in en gaan spandoeken hangen op de snelwegen.

De duo's worden ook nog een laatste keer met elkaar geconfronteerd. Dat gebeurt hoogst symbolisch in de lege Charlekijn. Pieter en Ghislaine en Jelle en Micheline treden er met elkaar in debat om de gunst van de kijker. De hamvraag is dan ook: wie zal het meeste stemmen halen en zijn restaurant mogen openhouden? En, omgekeerd, wie verliest de strijd en moet zijn restaurant onherroepelijk sluiten?

'Mijn Restaurant!', dinsdag 29 april om 21.40 uur op vtm.

Ook wij willen graag weten wie jij kiest!
Wie moet er volgens jou zijn deuren sluiten?
Leuven of Oostende?
Stem NU in de TV-Visie Poll

DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Winter Vol Liefde' (VTM)

Kevin heeft een verrassing voor Aurore, terwijl Anne-Marie en Dirk samen de Oostenrijkse bergen intrekken. In Zermatt wil skilerares Saar een gesprek met Robbe. Ondertussen is Nicolas tijdens een romantische date eerlijk tegen Frauke.

'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:40
    Journaallus
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 00:20
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:00
    Sam & Julia
  • 05:50
    Kabouter Plop
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 02:45
    Geen uitzending
    07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 01:35
    Geen uitzending
    14:20
    S.W.A.T.
  • 01:25
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Grey's Anatomy
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    Brooklyn Nine-Nine
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:45
    Body Shockers
  • 05:00
    Geen uitzending
    11:55
    Fallen Angels Murder Club: Heroes and Felons
  • 04:02
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:54
    Tooldokter
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 05:50
    Bon Appetit
    06:25
    Hidden Gems
  • 05:30
    Ghosts
    06:55
    Death in Paradise
  • 05:40
    Shipping Wars
    12:45
    Storage Wars
  • 05:55
    Nederland in Beweging
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 01:40
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    09:30
    Lief Monster