'Mijn Restaurant!': campagne voor Leuven en Oostende

maandag 28 april 2008

Restaurants d'Hoogeschool in Leuven en Red Pepper in Oostende werden door de zaalverantwoordelijken genomineerd. En dus worden beide restaurants opnieuw bezocht door de jury. Christel Cabanier, Dirk De Prins en Peter Goossens wijzen op oude zeren en geven de duo's raad en tips.

D


e volgende ochtend krijgen de vier restaurants een opdracht: met zo weinig mogelijk energieverbruik hun restaurant runnen en hun klanten tevreden houden. De winnaar krijgt één jaar lang gratis groene energie. Restaurants Matizze, Exquisa en d'Hoogeschool storten zich meteen in de strijd en zijn creatief in de keuken: ceviche, carpaccio's, slaatjes, barbecue, het afzetten van koelkasten en het uitzetten van verwarming en verlichting, enz. De restaurants doen er alles aan om de prijs in de wacht te slepen. Enkel in Oostende is er weinig animo: Pieter en Ghislaine ontslaan niet enkel chef Frank maar ook hoofdkelner Giovanni. Ze staan er nu bijna alleen voor.

De duo' s uit de Red Pepper en d'Hoogeschool moeten ook nog campagne voeren: zij moeten de kijker of klant ervan overtuigen om voor hen te stemmen, zodat hun restaurant open kan blijven. Pieter en Ghislaine doen, na de verkiezing van Ghislaine tot 'Geit van het Jaar', een oproep via Q-Music: ze houden een opendeurdag en willen zeer veel volk naar de Red Pepper lokken. Jelle en Micheline hebben al enige ervaring met campagne voeren: zij schakelen de pers in en gaan spandoeken hangen op de snelwegen.

De duo's worden ook nog een laatste keer met elkaar geconfronteerd. Dat gebeurt hoogst symbolisch in de lege Charlekijn. Pieter en Ghislaine en Jelle en Micheline treden er met elkaar in debat om de gunst van de kijker. De hamvraag is dan ook: wie zal het meeste stemmen halen en zijn restaurant mogen openhouden? En, omgekeerd, wie verliest de strijd en moet zijn restaurant onherroepelijk sluiten?

'Mijn Restaurant!', dinsdag 29 april om 21.40 uur op vtm.

Ook wij willen graag weten wie jij kiest!
Wie moet er volgens jou zijn deuren sluiten?
Leuven of Oostende?
Stem NU in de TV-Visie Poll

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo AVROTROS logo

Nederlandse dramafilm. Op missie in Afghanistan leidt Marco Kroon zijn manschappen op heldhaftige wijze door vuurgevechten. Hij ontvangt daarvoor de hoogste onderscheiding die Nederland kent: de militaire Willems-Orde. In de jaren erna raakt Kroon echter in opspraak. Tegelijk worstelt de militair met trauma’s die hij zelfs met zijn liefde Mirjam niet kan delen en in de media en op straat heeft iedereen een mening over hem. Kroon belandt in een emotionele rollercoaster. Wanneer hij zijn gelijk probeert te bewijzen, staat hij misschien wel voor zijn moeilijkste missie ooit.

'De Vuurlinie', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    Reizen Waes: de bucketlist
    22:30
    VRT NWS laat
  • 22:10
    Seven Psychopaths
    23:57
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:20
    Eenmaal Andermaal
    22:35
    Telefacts Zomer
  • 20:30
    Coyote Ugly
    22:30
    Downsizing
  • 20:30
    Bloodshot
    22:35
    Sniper: Rogue Mission
  • 20:35
    The Experiment
    22:20
    Foute Vrienden Australië
  • 21:40
    Condor
    22:35
    ER
  • 21:30
    Gina & Chantal
    22:30
    Airwolf
  • 21:45
    De F*ckulteit
    22:45
    Lang Leve de Liefde
  • 21:30
    Best Medicine
    22:25
    Friends
  • 20:35
    Elektra
    22:25
    Leverage: Redemption
  • 21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:40
    Komen Eten
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 22:11
    Z-Beurs
    22:24
    Z-Nieuws
  • 22:13
    Het zelfbouwhuis
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:10
    BBQ Vanavond?!
    22:35
    A la carte
  • 21:55
    Harry Wild
    22:45
    Blue Lights
  • 21:30
    Below Deck Mediterranean
    22:20
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 20:35
    De vuurlinie
    22:35
    Goedenavond Nederland
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Adieu! volgende kaart
  • 21:40
    Au Pairs
    22:30
    Dertigers