'Mijn Restaurant!': campagne voor Leuven en Oostende

maandag 28 april 2008

Restaurants d'Hoogeschool in Leuven en Red Pepper in Oostende werden door de zaalverantwoordelijken genomineerd. En dus worden beide restaurants opnieuw bezocht door de jury. Christel Cabanier, Dirk De Prins en Peter Goossens wijzen op oude zeren en geven de duo's raad en tips.

D


e volgende ochtend krijgen de vier restaurants een opdracht: met zo weinig mogelijk energieverbruik hun restaurant runnen en hun klanten tevreden houden. De winnaar krijgt één jaar lang gratis groene energie. Restaurants Matizze, Exquisa en d'Hoogeschool storten zich meteen in de strijd en zijn creatief in de keuken: ceviche, carpaccio's, slaatjes, barbecue, het afzetten van koelkasten en het uitzetten van verwarming en verlichting, enz. De restaurants doen er alles aan om de prijs in de wacht te slepen. Enkel in Oostende is er weinig animo: Pieter en Ghislaine ontslaan niet enkel chef Frank maar ook hoofdkelner Giovanni. Ze staan er nu bijna alleen voor.

De duo' s uit de Red Pepper en d'Hoogeschool moeten ook nog campagne voeren: zij moeten de kijker of klant ervan overtuigen om voor hen te stemmen, zodat hun restaurant open kan blijven. Pieter en Ghislaine doen, na de verkiezing van Ghislaine tot 'Geit van het Jaar', een oproep via Q-Music: ze houden een opendeurdag en willen zeer veel volk naar de Red Pepper lokken. Jelle en Micheline hebben al enige ervaring met campagne voeren: zij schakelen de pers in en gaan spandoeken hangen op de snelwegen.

De duo's worden ook nog een laatste keer met elkaar geconfronteerd. Dat gebeurt hoogst symbolisch in de lege Charlekijn. Pieter en Ghislaine en Jelle en Micheline treden er met elkaar in debat om de gunst van de kijker. De hamvraag is dan ook: wie zal het meeste stemmen halen en zijn restaurant mogen openhouden? En, omgekeerd, wie verliest de strijd en moet zijn restaurant onherroepelijk sluiten?

'Mijn Restaurant!', dinsdag 29 april om 21.40 uur op vtm.

Ook wij willen graag weten wie jij kiest!
Wie moet er volgens jou zijn deuren sluiten?
Leuven of Oostende?
Stem NU in de TV-Visie Poll

DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Erasmus MC 24/7' (RTL 5)

We maken kennis met kinderarts Patrycja, die zich inzet voor slachtoffers van kindermisbruik. De altijd positieve doktersassistent Irma werkt al haar hele leven in het Erasmus MC. Zij heeft voor iedere situatie een passende diadeem waarmee ze haar kleine patiënten op hun gemak stelt. De patiënt van hersenchirurg Victor is zelf ook werkzaam in het ziekenhuis. Victor moet bij hem een tumor verwijderen.

'Erasmus MC 24/7', om 21.35 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:10
    Flikken
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 16:55
    Sporza: WK Voetbal U-17 2025
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 17:10
    Spring
    06:15
    Ellie de olifant
  • 16:30
    Blind getrouwd
    06:55
    Jabaloe
  • 16:45
    Achter gesloten deuren
    02:55
    Geen uitzending
  • 17:25
    Angel
    06:00
    Qmusic
  • 16:50
    Xena: Warrior Princess
    07:00
    Willy
  • 16:15
    Time for Him to Come Home for Christmas
    05:40
    Christmas in Notting Hill
  • 17:00
    SOS Piet
    01:20
    Geen uitzending
  • 16:55
    True Crime Belgium
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 17:10
    Walker
    05:00
    Geen uitzending
  • 17:05
    Two and a Half Men
    06:55
    Evil
  • 17:05
    A Place in the Sun
    06:20
    The Block Australia
  • 17:05
    Sinister Minister
    07:00
    Cold Case
  • 14:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:23
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 17:05
    Peppe's Toscane
  • 17:00
    All Creatures Great and Small
    01:30
    The Madame Blanc Mysteries
  • 16:50
    American Pickers
    07:00
    Zombie House Flipping
  • 17:10
    Tijd voor Max
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 17:05
    Serengeti
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 17:25
    Brainstorm
    07:00
    Ta-daaa!