'Mijn Restaurant!': Aalst werkt koortsachtig aan achterstand

In de vorige aflevering van 'Mijn Restaurant!'–uitzending dinsdag 6 april 2010- werd er in Mechelen, Genk, Nieuwpoort en Halle een generale repetitie gehouden. Gemiddeld 839.359 Vlamingen –marktaandeel 37,9 % (VVA 18-54)- zagen dat dit een test was voor kookkunst en talent voor bediening, maar ook een vuurdoop voor het organisatietalent.
Nu de duo's hun generale repetitie met succes hebben afgewerkt, hebben ze de laatste klip omzeild. Na twee maanden keihard werken is het zover! Vier restaurants zijn klaar om open te gaan en zullen dat doen met een fantastisch feest, de nodige hoogwaardigheidsbekleders en lekkere hapjes en drankjes.
Maar erg laat mogen ze het op hun feest niet maken want een dag later begint het pas écht. Dan worden hun zaken overgeleverd aan de strengste jury die er is: de klanten. En tussen die klanten zullen de komende weken recensenten opduiken, mensen die de gerechten en de bediening zullen quoteren en op basis daarvan sommige restaurants zullen nomineren voor sluiting.
Maar voorlopig zijn ze daar nog niet aan toe. Eerst en vooral moeten ze proberen de start niet te missen. Want elk restaurant wordt geconfronteerd met de klassieke struikelblokken. Hoe loopt de communicatie tussen zaal en keuken? Kan de zaal de keuken volgen en omgekeerd? Snappen ze hun kassa? Bovendien hielden alle restaurants het tijdens hun generale repetitie eenvoudig: ze werkten allemaal met een menu. Nu ze open gaan voor het grote publiek moeten ze à la carte serveren en da's toch een ander paar mouwen.
Toch zijn er die een valse start nemen en het bewust rustig houden. Nochtans, wie weinig klanten heeft, draait ook minder winst. En da's iets dat ze in Halle maar al te goed beseffen want daar gaan ze al van bij de eerste service voor een full house!
Ondertussen doen Karel en Ken in Aalst er alles aan om zo snel mogelijk zelf ook open te gaan door in sneltreinvaart hun achterstand weg te werken. Ze hebben al sollicitaties gehouden en hebben zo ongeveer hun personeel bij elkaar gekregen. Nu willen ze koste wat het kost hun businessplan afhebben want als dat achter de rug is, staat niks hun opening nog in de weg...
'Mijn Restaurant!', donderdag 8 april om 20.45 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Restaurant! 2010
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Margôt Ros is Scrooge in live-uitzending vanuit Drenthe
- Kijkcijfers: donderdag 5 november 2026
- Honger, zware proeven, verraad en 9 BV's die moeten overleven: 'Expeditie Robinson' is terug op VTM
- Metejoor zingt gloednieuwe begingeneriek van 'Familie': ontdek hem hier!
- 'De Ideale Wereld' verhuist na 10 jaar Canvas naar VRT 1: dit is de reden
- 'Klaas Kan Alles': Kan Klaas lava aanraken?
- Loes Haverkort is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Cul De Bas gaat nog een stap verder in finale 'Got Talent': 'Nog meer risico'
- 'Welkom in de jaren 50': Van Drees tot Elvis en van Greet Hofmans tot de hoelahoep
- Zaterdag zie je het 'Herinneringen Top 50 concert' op NPO 3
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Glazen Huis-dj Wijnand Speelman rent tot hij niet meer kan voor '3FM Serious Request'
- Luistercijfers: Qmusic weer marktleider, JOE groeit
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
Multimedia SPOTLIGHT
-
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+
Kijktip van de dag

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?
'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.




































