'Mijn Pop-uprestaurant!': Jeroen Meus maakt genomineerden bekend

maandag 27 april 2015

'Mijn Pop-uprestaurant!' zit op kruissnelheid. Terwijl recensent Jeroen Meus zijn ronde langs de pop-ups afwerkt, stijgt de spanning bij de duo's naar een hoogtepunt.

Deze week – op donderdag 30 april – zal één van hen immers de deuren van hun pop-up definitief moeten sluiten. Welke twee duo’s genomineerd worden voor sluiting, maakt Evi Hanssen bekend in de 13de aflevering van 'Mijn Pop-uprestaurant!' op dinsdag 28 april. Vanaf dan is het aan de kijker thuis om tot het einde van diezelfde uitzending te stemmen op hun favoriete pop-up. Dat kan door de naam van de stad te sms’en naar 6677 (€0,75/verzonden sms). Per gsm-nummer is slechts één stem geldig.


Maar vóór de genomineerden bekendgemaakt worden, trekt recensent Jeroen Meus eerst nog naar ’t zeetje om pop-up BUFF van Thomas en Alexia te bezoeken. Een moment waar het duo lang naar uitgekeken heeft. Ze doen er dan ook alles aan om zich te bewijzen en hebben zelfs iets speciaals in petto voor Jeroen: Bella, de koe. Hopelijk kunnen Thomas en Alexia Jeroen overtuigen van hun concept, want hij zal beslissen welke twee duo’s genomineerd worden voor de eerste sluiting.

In Aalst kunnen ze weer even op adem komen. Het bezoek van Jeroen Meus verliep bijna feilloos, ook al moesten ze het stellen zonder chef Pieter-Jan. Die is trots op Jonas omdat hij het allemaal tot een goed einde heeft kunnen brengen. Ondertussen is Fee echter ziek geworden. Maar thuisblijven en uitzieken is buiten de ijverige gastvrouw gerekend.

In Antwerpen liepen de emoties de voorbije weken hoog op tussen de twee zussen. Vooral voor Mieke werden de frustraties en de vermoeidheid wat te veel. Ondanks de bemoedigende commentaar van Jeroen Meus, zijn de gemoederen nog niet allemaal bedaard. Gelukkig is de band tussen de twee zussen ijzersterk en blijven Lieve & Mieke er samen keihard voor gaan.

In Asparaguus hangt er een heel relaxte sfeer in de lucht. De zaken draaien goed, de sfeer onder het personeel is top en Dries & Guus hebben niets te vrezen bij de eerste sluiting. Dries vindt zelfs een momentje om met het volledige team een boottochtje te maken. Guus ontpopt zich ondertussen tot een echte womanizer…

In Brussel zijn Miguel en Liselotte er niet echt gerust in. Jeroen Meus was redelijk enthousiast over hun pop-up, maar toch lieten ze enkele belangrijke steken vallen. Ook de hygiëne-inspectie verliep niet al te best. Zullen ze hiervoor worden afgestraft?

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 28 april om 20.35 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Nu de nieuwe film over Michael Jackson is uitgekomen, duiken er nieuwe beschuldigingen van seksueel misbruik van kinderen op. Het gaat om vier kinderen uit één Amerikaans gezin, de familie Cascio. Jackson was er letterlijk vriend aan huis. Ze zijn intussen volwassen en vier van de vijf kinderen beweren dat ze langdurig seksueel misbruikt zijn. Ze wisten het niet van elkaar, want het was een geheim tussen hen en de popster.

'Telefacts Zomer', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Iedereen zomert
    20:10
    Het weer
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:00
    Familie
    20:35
    Huis Gemaakt
  • 19:00
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Tracker
  • 19:40
    How I Met Your Mother
    20:35
    Mission: Impossible
  • 19:40
    Ultimate Police Interceptors
    20:35
    Bulletproof Gangster
  • 20:00
    S.W.A.T.
    20:50
    La Brea
  • 19:40
    David
    20:05
    Ramona
  • 19:20
    De Container Cup
    20:05
    Stukken van mensen
  • 19:40
    FBI: International
    20:35
    Aloha
  • 19:40
    Lost Car Rescue
    20:35
    The First 48
  • 19:45
    Chateau Meiland: En Route
    20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Snapped: Killer Couples
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 20:00
    Mijn tuin
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 20:00
    Beach Barbecue
    20:20
    Soep!
  • 19:15
    Father Brown
    20:10
    Hudson & Rex
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Blauw
  • 19:50
    Met het Mes op Tafel
    20:25
    Radar
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Daten in het Dorp op Texel