'Mijn Pop-uprestaurant!': Jeroen Meus maakt genomineerden bekend

'Mijn Pop-uprestaurant!' zit op kruissnelheid. Terwijl recensent Jeroen Meus zijn ronde langs de pop-ups afwerkt, stijgt de spanning bij de duo's naar een hoogtepunt.
Deze week – op donderdag 30 april – zal één van hen immers de deuren van hun pop-up definitief moeten sluiten. Welke twee duo’s genomineerd worden voor sluiting, maakt Evi Hanssen bekend in de 13de aflevering van 'Mijn Pop-uprestaurant!' op dinsdag 28 april. Vanaf dan is het aan de kijker thuis om tot het einde van diezelfde uitzending te stemmen op hun favoriete pop-up. Dat kan door de naam van de stad te sms’en naar 6677 (€0,75/verzonden sms). Per gsm-nummer is slechts één stem geldig.
Maar vóór de genomineerden bekendgemaakt worden, trekt recensent Jeroen Meus eerst nog naar ’t zeetje om pop-up BUFF van Thomas en Alexia te bezoeken. Een moment waar het duo lang naar uitgekeken heeft. Ze doen er dan ook alles aan om zich te bewijzen en hebben zelfs iets speciaals in petto voor Jeroen: Bella, de koe. Hopelijk kunnen Thomas en Alexia Jeroen overtuigen van hun concept, want hij zal beslissen welke twee duo’s genomineerd worden voor de eerste sluiting.
In Aalst kunnen ze weer even op adem komen. Het bezoek van Jeroen Meus verliep bijna feilloos, ook al moesten ze het stellen zonder chef Pieter-Jan. Die is trots op Jonas omdat hij het allemaal tot een goed einde heeft kunnen brengen. Ondertussen is Fee echter ziek geworden. Maar thuisblijven en uitzieken is buiten de ijverige gastvrouw gerekend.
In Antwerpen liepen de emoties de voorbije weken hoog op tussen de twee zussen. Vooral voor Mieke werden de frustraties en de vermoeidheid wat te veel. Ondanks de bemoedigende commentaar van Jeroen Meus, zijn de gemoederen nog niet allemaal bedaard. Gelukkig is de band tussen de twee zussen ijzersterk en blijven Lieve & Mieke er samen keihard voor gaan.
In Asparaguus hangt er een heel relaxte sfeer in de lucht. De zaken draaien goed, de sfeer onder het personeel is top en Dries & Guus hebben niets te vrezen bij de eerste sluiting. Dries vindt zelfs een momentje om met het volledige team een boottochtje te maken. Guus ontpopt zich ondertussen tot een echte womanizer…
In Brussel zijn Miguel en Liselotte er niet echt gerust in. Jeroen Meus was redelijk enthousiast over hun pop-up, maar toch lieten ze enkele belangrijke steken vallen. Ook de hygiëne-inspectie verliep niet al te best. Zullen ze hiervoor worden afgestraft?
'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 28 april om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Maria vertegenwoordigt Nederland tijdens de internationale finale van het Junior Eurovisie Songfestival
- Hila Noorzai krijgt opnieuw eigen talkshow op NPO 1
- NOS zendt ook de komende vier jaar het Nederlandse schaatsen en shorttrack uit
- Douwe Bob wil 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' terugbrengen
- Talpa haalt Saudi Pro League exclusief naar Nederland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent'
Kijktip van de dag

Max wordt beroofd van al zijn bezittingen en kan nog net de stad Bartertown, die gerund wordt door Aunt Entity, bereiken. Hij sluit een deal met Entity en vecht namens haar in de Thunderdome, een kooi waarin gevechten op leven en dood worden gehouden. Entity belazert hem en gooit hem de woestijn in. Met de hulp van een groep kinderen, die hij bij een oase vindt, gaat Max terug naar Bartertown om met Entity af te rekenen.
'Mad Max Beyond Thunderdome', film uit 1985 met oa. Mel Gibson en Tina Turner, om 20.35 uur op Play Actie.




































