'Mijn Pop-uprestaurant!': Jeroen Meus maakt genomineerden bekend

maandag 27 april 2015

'Mijn Pop-uprestaurant!' zit op kruissnelheid. Terwijl recensent Jeroen Meus zijn ronde langs de pop-ups afwerkt, stijgt de spanning bij de duo's naar een hoogtepunt.

Deze week – op donderdag 30 april – zal één van hen immers de deuren van hun pop-up definitief moeten sluiten. Welke twee duo’s genomineerd worden voor sluiting, maakt Evi Hanssen bekend in de 13de aflevering van 'Mijn Pop-uprestaurant!' op dinsdag 28 april. Vanaf dan is het aan de kijker thuis om tot het einde van diezelfde uitzending te stemmen op hun favoriete pop-up. Dat kan door de naam van de stad te sms’en naar 6677 (€0,75/verzonden sms). Per gsm-nummer is slechts één stem geldig.


Maar vóór de genomineerden bekendgemaakt worden, trekt recensent Jeroen Meus eerst nog naar ’t zeetje om pop-up BUFF van Thomas en Alexia te bezoeken. Een moment waar het duo lang naar uitgekeken heeft. Ze doen er dan ook alles aan om zich te bewijzen en hebben zelfs iets speciaals in petto voor Jeroen: Bella, de koe. Hopelijk kunnen Thomas en Alexia Jeroen overtuigen van hun concept, want hij zal beslissen welke twee duo’s genomineerd worden voor de eerste sluiting.

In Aalst kunnen ze weer even op adem komen. Het bezoek van Jeroen Meus verliep bijna feilloos, ook al moesten ze het stellen zonder chef Pieter-Jan. Die is trots op Jonas omdat hij het allemaal tot een goed einde heeft kunnen brengen. Ondertussen is Fee echter ziek geworden. Maar thuisblijven en uitzieken is buiten de ijverige gastvrouw gerekend.

In Antwerpen liepen de emoties de voorbije weken hoog op tussen de twee zussen. Vooral voor Mieke werden de frustraties en de vermoeidheid wat te veel. Ondanks de bemoedigende commentaar van Jeroen Meus, zijn de gemoederen nog niet allemaal bedaard. Gelukkig is de band tussen de twee zussen ijzersterk en blijven Lieve & Mieke er samen keihard voor gaan.

In Asparaguus hangt er een heel relaxte sfeer in de lucht. De zaken draaien goed, de sfeer onder het personeel is top en Dries & Guus hebben niets te vrezen bij de eerste sluiting. Dries vindt zelfs een momentje om met het volledige team een boottochtje te maken. Guus ontpopt zich ondertussen tot een echte womanizer…

In Brussel zijn Miguel en Liselotte er niet echt gerust in. Jeroen Meus was redelijk enthousiast over hun pop-up, maar toch lieten ze enkele belangrijke steken vallen. Ook de hygiëne-inspectie verliep niet al te best. Zullen ze hiervoor worden afgestraft?

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 28 april om 20.35 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

Alle acts die de jury door heeft gelaten strijden voor een plek in de halve finale. De lat ligt hoog, want de jury moet unaniem akkoord gaan. Alleen acts die vijf keer een 'ja' krijgen, stoten door naar de halve finale.

'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:25
    Vincent
    23:25
    VRT NWS laat
  • 21:30
    Midsomer Murders
    23:00
    Line of Duty
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Got Talent
    22:50
    Happy Hour
  • 20:35
    Ambulance
    23:15
    The Last Witch Hunter
  • 20:35
    Babylon
    00:00
    Asking for It
  • 20:35
    Major Payne
    22:25
    Dumb and Dumber To
  • 20:35
    Mr. Christmas
    22:20
    The Santa Squad
  • 21:35
    Zomerrust
    22:10
    Cheers
  • 21:35
    Jani & James doen-het-zelf
    22:45
    Nonkels
  • 21:35
    Criminal Minds
    22:50
    NCIS: Sydney
  • 20:35
    Wild Wild West
    22:35
    RoboCop 2
  • 20:35
    Blind Gekocht NL
    21:55
    Kopen Of Slopen?
  • 21:30
    Murder At The Post Office
    23:30
    Without a Trace
  • 21:15
    Trends Talk
    21:50
    Z-Nieuws
  • 21:37
    Publireportage
    22:00
    More Than A Feeling
  • 21:30
    De Eregast
    22:20
    Indian Summer
  • 21:00
    Grantchester
    22:00
    McDonald and Dodds
  • 21:30
    Below Deck Down Under
    22:25
    NCIS
  • 21:25
    De slimste mens
    22:15
    Keuringsdienst van Waarde
  • 21:05
    Café Kockelmann
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:20
    Wind River
    22:05
    Sluipschutters