'Mijn Pop-uprestaurant!': Jeroen Meus maakt genomineerden bekend

'Mijn Pop-uprestaurant!' zit op kruissnelheid. Terwijl recensent Jeroen Meus zijn ronde langs de pop-ups afwerkt, stijgt de spanning bij de duo's naar een hoogtepunt.
Deze week – op donderdag 30 april – zal één van hen immers de deuren van hun pop-up definitief moeten sluiten. Welke twee duo’s genomineerd worden voor sluiting, maakt Evi Hanssen bekend in de 13de aflevering van 'Mijn Pop-uprestaurant!' op dinsdag 28 april. Vanaf dan is het aan de kijker thuis om tot het einde van diezelfde uitzending te stemmen op hun favoriete pop-up. Dat kan door de naam van de stad te sms’en naar 6677 (€0,75/verzonden sms). Per gsm-nummer is slechts één stem geldig.
Maar vóór de genomineerden bekendgemaakt worden, trekt recensent Jeroen Meus eerst nog naar ’t zeetje om pop-up BUFF van Thomas en Alexia te bezoeken. Een moment waar het duo lang naar uitgekeken heeft. Ze doen er dan ook alles aan om zich te bewijzen en hebben zelfs iets speciaals in petto voor Jeroen: Bella, de koe. Hopelijk kunnen Thomas en Alexia Jeroen overtuigen van hun concept, want hij zal beslissen welke twee duo’s genomineerd worden voor de eerste sluiting.
In Aalst kunnen ze weer even op adem komen. Het bezoek van Jeroen Meus verliep bijna feilloos, ook al moesten ze het stellen zonder chef Pieter-Jan. Die is trots op Jonas omdat hij het allemaal tot een goed einde heeft kunnen brengen. Ondertussen is Fee echter ziek geworden. Maar thuisblijven en uitzieken is buiten de ijverige gastvrouw gerekend.
In Antwerpen liepen de emoties de voorbije weken hoog op tussen de twee zussen. Vooral voor Mieke werden de frustraties en de vermoeidheid wat te veel. Ondanks de bemoedigende commentaar van Jeroen Meus, zijn de gemoederen nog niet allemaal bedaard. Gelukkig is de band tussen de twee zussen ijzersterk en blijven Lieve & Mieke er samen keihard voor gaan.
In Asparaguus hangt er een heel relaxte sfeer in de lucht. De zaken draaien goed, de sfeer onder het personeel is top en Dries & Guus hebben niets te vrezen bij de eerste sluiting. Dries vindt zelfs een momentje om met het volledige team een boottochtje te maken. Guus ontpopt zich ondertussen tot een echte womanizer…
In Brussel zijn Miguel en Liselotte er niet echt gerust in. Jeroen Meus was redelijk enthousiast over hun pop-up, maar toch lieten ze enkele belangrijke steken vallen. Ook de hygiëne-inspectie verliep niet al te best. Zullen ze hiervoor worden afgestraft?
'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 28 april om 20.35 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson': 'Ik ben dat niet gewoon, niet-gefrituurd eten'
- 'Ik verdien het om te blijven zitten!': Stephanie Coorevits en Thomas Smith vechten voor hun laatste kans in ‘De Verraders’
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































