'Mijn Pop-uprestaurant!': Jeroen Meus maakt genomineerden bekend

maandag 27 april 2015

'Mijn Pop-uprestaurant!' zit op kruissnelheid. Terwijl recensent Jeroen Meus zijn ronde langs de pop-ups afwerkt, stijgt de spanning bij de duo's naar een hoogtepunt.

Deze week – op donderdag 30 april – zal één van hen immers de deuren van hun pop-up definitief moeten sluiten. Welke twee duo’s genomineerd worden voor sluiting, maakt Evi Hanssen bekend in de 13de aflevering van 'Mijn Pop-uprestaurant!' op dinsdag 28 april. Vanaf dan is het aan de kijker thuis om tot het einde van diezelfde uitzending te stemmen op hun favoriete pop-up. Dat kan door de naam van de stad te sms’en naar 6677 (€0,75/verzonden sms). Per gsm-nummer is slechts één stem geldig.


Maar vóór de genomineerden bekendgemaakt worden, trekt recensent Jeroen Meus eerst nog naar ’t zeetje om pop-up BUFF van Thomas en Alexia te bezoeken. Een moment waar het duo lang naar uitgekeken heeft. Ze doen er dan ook alles aan om zich te bewijzen en hebben zelfs iets speciaals in petto voor Jeroen: Bella, de koe. Hopelijk kunnen Thomas en Alexia Jeroen overtuigen van hun concept, want hij zal beslissen welke twee duo’s genomineerd worden voor de eerste sluiting.

In Aalst kunnen ze weer even op adem komen. Het bezoek van Jeroen Meus verliep bijna feilloos, ook al moesten ze het stellen zonder chef Pieter-Jan. Die is trots op Jonas omdat hij het allemaal tot een goed einde heeft kunnen brengen. Ondertussen is Fee echter ziek geworden. Maar thuisblijven en uitzieken is buiten de ijverige gastvrouw gerekend.

In Antwerpen liepen de emoties de voorbije weken hoog op tussen de twee zussen. Vooral voor Mieke werden de frustraties en de vermoeidheid wat te veel. Ondanks de bemoedigende commentaar van Jeroen Meus, zijn de gemoederen nog niet allemaal bedaard. Gelukkig is de band tussen de twee zussen ijzersterk en blijven Lieve & Mieke er samen keihard voor gaan.

In Asparaguus hangt er een heel relaxte sfeer in de lucht. De zaken draaien goed, de sfeer onder het personeel is top en Dries & Guus hebben niets te vrezen bij de eerste sluiting. Dries vindt zelfs een momentje om met het volledige team een boottochtje te maken. Guus ontpopt zich ondertussen tot een echte womanizer…

In Brussel zijn Miguel en Liselotte er niet echt gerust in. Jeroen Meus was redelijk enthousiast over hun pop-up, maar toch lieten ze enkele belangrijke steken vallen. Ook de hygiëne-inspectie verliep niet al te best. Zullen ze hiervoor worden afgestraft?

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 28 april om 20.35 uur bij VTM.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Reizen Waes: terug naar Oekraïne' (VRT 1)

Onderweg naar Oekraïne maakt Tom Waes enkele bijzondere stops. In Hasselt bijvoorbeeld, waar hij een Belgisch-Oekraïens koppel ontmoet dat elkaar leerde kennen dankzij 'Reizen Waes'. In Berlijn worden Tom en zijn ploeg herenigd met een gevlucht Oekraïens gezin dat ze leerden kennen tijdens hun vorige reis naar Oekraïne, zeven jaar geleden. Uiteindelijk steken Tom en zijn team in het Poolse Medyka de grens over naar Oekraïne. Daar bezoekt hij tijdens zijn eerste dagen onder andere een opleiding voor dronepiloten, net als het beroemde Lychakiv kerkhof in de stad Lviv. Een symbolische plek waar duizenden Oekraïense soldaten begraven liggen.

'Reizen Waes: Terug naar Oekraïne', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:30
    Clips
    14:45
    Flikken Maastricht
  • 08:00
    Lentebeelden
    16:55
    The Canary Islands
  • 14:40
    Odo
    14:45
    Yetili vertelt
  • 14:25
    Florentina
    15:35
    Wie zoekt die wint
  • 14:10
    All My Life
    15:40
    De slechtste chauffeur van Nederland
  • 14:10
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
    15:05
    Jumanji: Welcome to the Jungle
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:55
    Airwolf
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:45
    Accused
  • 14:40
    Geen uitzending
    15:10
    Joe
  • 13:55
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    15:55
    De Container Cup
  • 14:00
    The Spencer Sisters
    17:05
    Criminal Minds
  • 14:15
    Lost Car Rescue
    15:10
    3rd Rock From the Sun
  • 14:30
    Next Level Chef
    17:40
    Komen Eten
  • 14:35
    Snapped: Killer Couples
    16:10
    Killer at the Crime Scene
  • 14:27
    De CFO podcast
    15:05
    CEO van mijn leven
  • 14:30
    De ambachter
    15:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 14:00
    Lekker Messy - Weekmenu
    14:45
    De Zomertafel
  • 14:10
    Midsomer Murders
    15:05
    Murder in Provence
  • 14:35
    NCIS: Los Angeles
    18:10
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 14:10
    Even tot hier
    15:05
    Het Familiediner
  • 14:30
    William en Kate: hun sprookjeshuwelijk
    15:23
    EO Metterdaad
  • 14:40
    WHO'S NXT