Mexicaans zuiveringsritueel eerste test voor believer Larissa en 'totaal niet spirituele' Simen in 'Blind Getrouwd'

Alsof hun eerste date - meteen een huwelijk nota bene - nog niet heftig genoeg was, gaan alle 'Blind Getrouwd'-deelnemers op dubbeldate. Simen (32) en Larissa (30) duiken de Mexicaanse jungle in met Thomas (31) en Karlien (31), en op Belgische bodem ontmoeten Jidse (27) en Jorina (32) - die er net hun huwelijksnacht op hebben zitten - de andere newlyweds Jonas (29) en Britt (26) voor het eerst.
Na weken van onzekerheid hét moment voor de jongelui om eens te horen hoe het 'Blind Getrouwd'-avontuur de anderen bevalt.
Op huwelijksreis in Mexico trekken Simen en Larissa diep de tropische jungle in voor een kookles bij de Maya’s. 'Maar als je Simen eten voorschotelt, durft die geen neen zeggen', schat Larissa haar kersverse man al goed in. Want inderdaad: people pleaser Simen wil de locals niet teleurstellen en waagt zich aan een (iets te) stevige pikante hap. Als er al enige vlinders begonnen te fladderen in z’n buik, werden die nu kapot geroosterd. 'Dit brandt echt letterlijk mijn ziel binnen', puft de sympathieke grondwerker.
Nadat Thomas en Karlien dichter naar elkaar toe groeien tijdens een hike met locals, gaan ze met Simen en Larissa op double date, een moment waarop vooral Larissa zit te wachten: 'Ik kijk er wel naar uit om hen terug te zien en eens te polsen hoe het bij hen gaat. Ik heb er toch wel nood aan om eens van hen te horen hoe zij erin staan en of ik de enige ben die ligt te piekeren dat ik nog niets voel', aldus de goedlachse kinderbegeleidster.
Na een drankje samen, ruilen de 2 koppels de drukte van de bruisende stad in voor een nieuw avontuur in de jungle. Op uitnodiging van de Maya's ondergaan ze een spiritueel zuiveringsritueel, gevolgd door een reiniging in een zweethut. Een activiteit die vooral bij Simen de wenkbrauwen doet fronsen: 'Ik ben totaal niet spiritueel, to-taal niet. Ik geloof in de wetenschap. Kom dus niet af met een steen die één of andere kracht geeft en je tegen je hoofd moet houden ofzo, neen, to-taal niet.' En zo is het eerste grote verschil tussen Simen en Larissa een feit: zij is wel heel spiritueel en gaat flink op in het ritueel.
'Blind Getrouwd', maandag 30 september om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
- Bluffen, bedriegen en BN'ers op het verkeerde been zetten in derde seizoen 'Pokerface'
- Mediapartijen stellen gezamenlijke richtlijnen op voor AI-transparantie
- Ina Alberts ontvangt Bert van Leeuwen Prijs 2026
- Kijkcijfers: woensdag 16 september 2026
- Koor zonder stembanden laat de jury niet onberoerd in 'Got Talent'
- 'South Park' keert terug met seizoen 29 na zesde Emmy-winst
- Jade Mintjens ergert zich aan huishoudens waar je je schoenen moet uitdoen: 'Wat is het volgende? Een metaaldetector?'
- 'To the Point(er)': waarom is het zo moeilijk om pesten te stoppen?
- Ingeborg organiseert een kotvergadering: 'Slechtste idee dat ik ooit gehoord heb'
- Vincent Fierens maakt dromen waar op 'YES Day'
- Qmusic stunt met Het Geluid: verlossende antwoord hangt al op straat
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders'
Kijktip van de dag

De derde auditieshow zit vol spektakel en verbluffende acts. Jo keert na zijn deelname in 2013 met kip Curry terug met zijn hondje Bo. Kent Karen hem nog? Ook de Flippo's tonen hun trampoline-act. Weten zij de jury opnieuw te overtuigen?
'Got Talent', om 20.40 uur op VTM.



































