Mexicaans zuiveringsritueel eerste test voor believer Larissa en 'totaal niet spirituele' Simen in 'Blind Getrouwd'

zondag 29 september 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Alsof hun eerste date - meteen een huwelijk nota bene - nog niet heftig genoeg was, gaan alle 'Blind Getrouwd'-deelnemers op dubbeldate. Simen (32) en Larissa (30) duiken de Mexicaanse jungle in met Thomas (31) en Karlien (31), en op Belgische bodem ontmoeten Jidse (27) en Jorina (32) - die er net hun huwelijksnacht op hebben zitten - de andere newlyweds Jonas (29) en Britt (26) voor het eerst.

Na weken van onzekerheid hét moment voor de jongelui om eens te horen hoe het 'Blind Getrouwd'-avontuur de anderen bevalt.


Op huwelijksreis in Mexico trekken Simen en Larissa diep de tropische jungle in voor een kookles bij de Maya’s. 'Maar als je Simen eten voorschotelt, durft die geen neen zeggen', schat Larissa haar kersverse man al goed in. Want inderdaad: people pleaser Simen wil de locals niet teleurstellen en waagt zich aan een (iets te) stevige pikante hap. Als er al enige vlinders begonnen te fladderen in z’n buik, werden die nu kapot geroosterd. 'Dit brandt echt letterlijk mijn ziel binnen', puft de sympathieke grondwerker.

Nadat Thomas en Karlien dichter naar elkaar toe groeien tijdens een hike met locals, gaan ze met Simen en Larissa op double date, een moment waarop vooral Larissa zit te wachten: 'Ik kijk er wel naar uit om hen terug te zien en eens te polsen hoe het bij hen gaat. Ik heb er toch wel nood aan om eens van hen te horen hoe zij erin staan en of ik de enige ben die ligt te piekeren dat ik nog niets voel', aldus de goedlachse kinderbegeleidster.

Na een drankje samen, ruilen de 2 koppels de drukte van de bruisende stad in voor een nieuw avontuur in de jungle. Op uitnodiging van de Maya's ondergaan ze een spiritueel zuiveringsritueel, gevolgd door een reiniging in een zweethut. Een activiteit die vooral bij Simen de wenkbrauwen doet fronsen: 'Ik ben totaal niet spiritueel, to-taal niet. Ik geloof in de wetenschap. Kom dus niet af met een steen die één of andere kracht geeft en je tegen je hoofd moet houden ofzo, neen, to-taal niet.' En zo is het eerste grote verschil tussen Simen en Larissa een feit: zij is wel heel spiritueel en gaat flink op in het ritueel.


'Blind Getrouwd', maandag 30 september om 20.35 uur op VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Winter Vol Liefde' (VTM)

Nicolas krijgt in Polen onverwacht gezelschap van vrijgezel Tine. Nicole belandt in Oostenrijk bij de spraakzame B&B-uitbater Dirk. Benjamins complimenten vallen in Zürich niet overal in goede aarde bij kinderoppas Inn.

'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    WinWin
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 13:00
    Winterbeelden
    16:55
    Secrets of the Superagers
  • 13:35
    Sisters
    12:55
    Mega Mindy
  • 13:30
    Het Weer (middag)
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:45
    Ambulance
    12:25
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 11:45
    Geen uitzending
    14:40
    The Proposal
  • 13:30
    Caught on Dashcam
    10:00
    Geen uitzending
  • 09:15
    Geen uitzending
    15:25
    The Endgame
  • 10:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:25
    Blind Gekocht NL
    13:00
    Toasted!
  • 13:25
    C.S.I. New York
    13:00
    Big Sky
  • 13:00
    See
    12:55
    Bar Rescue
  • 13:10
    Streetfood
    12:20
    A Place in the Sun
  • 13:20
    Cold Justice
    12:15
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:35
    Hallo Roger
    12:44
    De tip
  • 13:20
    Snel, Makkelijk & Lekker
    12:30
    Het Weekmenu
  • 13:00
    Murdoch Mysteries
    12:25
    New Tricks
  • 13:15
    Shipping Wars
    12:55
    Storage Wars
  • 13:35
    NOS Journaal
    13:30
    Short track
  • 13:20
    Pointer
    13:00
    NOS Journaal
  • 13:35
    Het betoverde dorp van Pinokkio
    12:40
    Mega Mindy