Mexicaans zuiveringsritueel eerste test voor believer Larissa en 'totaal niet spirituele' Simen in 'Blind Getrouwd'

zondag 29 september 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Alsof hun eerste date - meteen een huwelijk nota bene - nog niet heftig genoeg was, gaan alle 'Blind Getrouwd'-deelnemers op dubbeldate. Simen (32) en Larissa (30) duiken de Mexicaanse jungle in met Thomas (31) en Karlien (31), en op Belgische bodem ontmoeten Jidse (27) en Jorina (32) - die er net hun huwelijksnacht op hebben zitten - de andere newlyweds Jonas (29) en Britt (26) voor het eerst.

Na weken van onzekerheid hét moment voor de jongelui om eens te horen hoe het 'Blind Getrouwd'-avontuur de anderen bevalt.


Op huwelijksreis in Mexico trekken Simen en Larissa diep de tropische jungle in voor een kookles bij de Maya’s. 'Maar als je Simen eten voorschotelt, durft die geen neen zeggen', schat Larissa haar kersverse man al goed in. Want inderdaad: people pleaser Simen wil de locals niet teleurstellen en waagt zich aan een (iets te) stevige pikante hap. Als er al enige vlinders begonnen te fladderen in z’n buik, werden die nu kapot geroosterd. 'Dit brandt echt letterlijk mijn ziel binnen', puft de sympathieke grondwerker.

Nadat Thomas en Karlien dichter naar elkaar toe groeien tijdens een hike met locals, gaan ze met Simen en Larissa op double date, een moment waarop vooral Larissa zit te wachten: 'Ik kijk er wel naar uit om hen terug te zien en eens te polsen hoe het bij hen gaat. Ik heb er toch wel nood aan om eens van hen te horen hoe zij erin staan en of ik de enige ben die ligt te piekeren dat ik nog niets voel', aldus de goedlachse kinderbegeleidster.

Na een drankje samen, ruilen de 2 koppels de drukte van de bruisende stad in voor een nieuw avontuur in de jungle. Op uitnodiging van de Maya's ondergaan ze een spiritueel zuiveringsritueel, gevolgd door een reiniging in een zweethut. Een activiteit die vooral bij Simen de wenkbrauwen doet fronsen: 'Ik ben totaal niet spiritueel, to-taal niet. Ik geloof in de wetenschap. Kom dus niet af met een steen die één of andere kracht geeft en je tegen je hoofd moet houden ofzo, neen, to-taal niet.' En zo is het eerste grote verschil tussen Simen en Larissa een feit: zij is wel heel spiritueel en gaat flink op in het ritueel.


'Blind Getrouwd', maandag 30 september om 20.35 uur op VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.

'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:20
    Sisters
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 06:20
    Sarah zingt
    06:00
    Tik Tak
  • 06:20
    Kabouter Plop
    01:20
    Geen uitzending
  • 01:50
    Geen uitzending
    10:45
    Rich Kids Go Skint
  • 06:00
    Qmusic
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:50
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    Pawn Stars
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:45
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:30
    Without a Trace
  • 04:01
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:18
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:05
    Hidden Gems
    02:00
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 06:00
    Death in Paradise
    02:15
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
  • 06:00
    Hot Yachts
    02:30
    Below Deck
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    02:05
    NOS Journaal
  • 03:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:20
    Nijntje & Vriendjes
    02:25
    EenVandaag