Meilandjes op huizenjacht voor kieskeurige Nadège in 'Chateau Meiland'

maandag 26 oktober 2020

In een nieuwe aflevering van 'Chateau Meiland' staat morgen alles in het teken van verhuizen. Nadège blijft natuurlijk in Frankrijk en de familie wil haar met een gerust hart achter laten.

Maxime is daarom al een tijdje op zoek naar een nieuw onderkomen voor haar, maar erg makkelijk is het niet. Keus is er genoeg, samen met haar ouders komt ze het ene na het andere pareltje tegen, maar Nadège blijkt niet de makkelijkste. Zo wil ze geen tuin en moet ze wel ergens haar auto kwijt kunnen. Ook als het drietal een paar woningen heeft uitgekozen en die aan Nadège laat zien, blijkt ze veeleisend te zijn. De ene is te duur, de andere te ver weg.


Erica legt uit dat ze bereid zijn om haar te helpen. 'Je moet denken in waar je hart sneller van gaat kloppen. Desnoods gooien wij er een nieuwe keuken in.'

Uiteindelijk wordt er een bezichtiging ingepland voor een appartement waar de familie heel enthousiast over is. Maar Nadège twijfelt: 'Ik vind het een erg mooi appartement. De keuken is prachtig. Maar waar ik mee zit zijn de dakramen, dit kan erg heet worden in de zomer.'

Dit jaar is de zomer op het Franse platteland nog rustiger dan anders en ook op het Chateau is het uitgestorven. Geen gasten en geen personeel, maar de Meilandjes blijven druk in de weer. Voor de verhuis moet er nog een heleboel gebeuren en daarom zijn Montana en haar vriend op het Chateau om een handje te helpen.

Nadège ziet het allemaal aan, de aanstaande verkoop van het chateau is wat haar betreft een ware catastrofe.

'Chateau Meiland', dinsdag 27 oktober om 20.35 uur op VIJF.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Margriet Hermans overleden - Zomerhit 2002

Aan de hand van fragmenten uit haar meest memorabele televisie- en muziekoptredens blikken we terug op Margriets rijkgevulde carrière. Vrienden en collega's delen persoonlijke verhalen en getuigen over haar sprankelende persoonlijkheid en haar impact op het Vlaamse showbizzlandschap. 'Margriet' wordt een hartverwarmende en meeslepende ode aan een vrouw die moeiteloos verschillende generaties wist te raken.

'Margriet', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Iedereen zomert
    20:10
    Het weer
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Sporza: WK Voetbal Vrouwen Kwalificatie 2027
    21:00
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:00
    Florentina
    20:35
    Familie
  • 19:10
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
  • 20:00
    How I Met Your Mother
    20:35
    Hulk
  • 19:35
    All New Traffic Cops
    20:35
    United 93
  • 20:00
    S.W.A.T.
    20:50
    The Couple Next Door
  • 20:00
    Ramona
    20:35
    Rupel
  • 20:05
    Stukken van mensen
    21:15
    Kamp Jeroom
  • 19:45
    FBI: International
    20:35
    Happy Face
  • 19:40
    Highway Thru Hell
    20:35
    The First 48
  • 19:40
    Chateau Meiland: En Route
    20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 19:40
    Snapped
    20:30
    Snapped: Killer Couples
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 20:00
    De tip
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 20:05
    Meat Timon
    20:40
    Loïc: Zot van Koken
  • 19:15
    Father Brown
    20:10
    Hudson & Rex
  • 19:45
    Grey's Anatomy
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Onze boerderij: de oogst
  • 19:50
    Rail Away
    20:25
    De klas van '26
  • 20:00
    Dertigers
    20:35
    NOS Voetbal