Mediapersoonlijkheid Zara McDermott onthult de geheimen van Ibiza

woensdag 3 juli 2024

Ibiza, het is niet alleen een topbestemming voor vele Belgen deze zomer, maar ook het onderwerp van 'Telefacts Zomer' op woensdag 3 en donderdag 4 juli om 22.20 bij VTM.

Het Spaanse eiland heeft naast een geweldige natuur veel te bieden, zeker voor feestvierders. Maar de laatste jaren trekt het meer en meer influencers en kapitaalkrachtige mensen aan. Birgit Van Mol duikt achter de schermen van de populaire bestemming.


Een feestje in een bekende club waar ook wereldsterren komen, kost je makkelijk tussen de 1000 en de 2000 euro. En dat nieuwe geld heeft ook een invloed op de criminaliteit. Zo zijn er bendes die gespecialiseerd zijn in het stelen van dure horloges, anderen beroven villa’s die onder meer vol designerkledij hangen. Ze betalen bijvoorbeeld poetsvrouwen om een raam te laten openstaan, zodat ze vlot binnen geraken. En ook drugsdealers zijn er bijzonder actief. Ze verkopen onder andere roze cocaïne op straat, of via de sociale media.

De Britse televisiepersoonlijkheid en BBC-medewerkster Zara McDermott verblijft het hele seizoen op Ibiza en gaat onder andere mee op pad met de politie, spreekt met een invloedrijke drugsdealer, een advocaat die gespecialiseerd is in het verdedigen van zware criminelen en een conciërge die werkt voor de superrijken.


'Ibiza, de andere kant van het feesteiland', op woensdag 3 en donderdag 4 juli in 'Telefacts Zomer' bij VTM en op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    Mijn Restaurant
    01:15
    Gooische Vrouwen
  • 00:30
    Tussen de lakens met Geraldine
    01:05
    Border Security Australia
  • 23:15
    Fatale
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 00:10
    Police Interceptors
    01:10
    Geen uitzending
  • 23:35
    A Christmas Cookie Catastrophe
    01:00
    Joe
  • 00:50
    SOS Piet
    01:15
    Binnenstebuiten
  • 00:00
    De Zussen Coorevits
    01:55
    De Tafel van de Week
  • 00:40
    NCIS: Hawaii
    01:40
    Fire Country
  • 22:45
    It: Chapter Two
    02:00
    See No Evil
  • 00:45
    Love It or List It UK
    01:55
    Masterchef USA
  • 00:45
    Cold Case
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:19
    Herhalingslus
    09:00
    Z-Weekoverzicht
  • 00:47
    De perfecte energieoplossing
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:50
    De Smaaktoerist
    01:25
    Winterse Kost
  • 00:00
    Sherwood
    02:00
    Ripper Street
  • 00:10
    NCIS: Los Angeles
    02:00
    NCIS
  • 00:15
    Carrie op Vrijdag
    01:10
    NOS Journaal Laat
  • 00:50
    Nieuwsuur
    01:30
    Café Kockelmann
  • 00:25
    De slimste mens
    01:20
    Carrie op Vrijdag