Matthijs van Nieuwkerk doet Danira Boukhriss blozen in 'Popquiz'

Op donderdag 8 april om 20.40 uur stelt presentator Matthijs van Nieuwkerk twee nieuwe bekende Vlamingen en twee duo's voor die in 'Popquiz' het beste van zichzelf geven.
De kandidaten strijden voor de titel van 'Popquiz'-kampioen met als prijs een jaar lang gratis tickets voor alle concerten en festivals in het hele land. Zodra dit opnieuw mogelijk is, uiteraard.
De deelnemende duo’s worden bijgestaan door Christoff (De Bolle), de zanger die concertzalen op hun kop zet van het noorden van Nederland tot het zuiden van Vlaanderen en tot het oosten van Duitsland, en door Danira Boukhriss, ooit tweede in 'De Slimste Mens ter Wereld', en tot voor kort presentatrice van haar eigen talkshow. Matthijs bekent: 'Ik had ook een dagelijkse talkshow en ik keek altijd naar jouw programma als ik thuis kwam.'
Danira bloost ervan: 'Ik ben blij dat ik niet wist dat jij keek toen ik 'Vandaag' presenteerde. Ik ben blij dat ik dat nu pas weet.'
Hendrik (37, Antwerpen) en Nelles (37, Antwerpen) zijn twee jeugdvrienden die van hun hobby - muziek - hun beroep maakten. Hendrik is manager van onder meer School is Cool en Amatorski. Hij betaalde ooit 500 euro voor een meet and greet met Kendrick Lamar. Voor dat bedrag mocht hij aan de rapper een vuistje geven en 1 selfie nemen. Gelukt of mislukt, Hendrik kreeg slechts 1 kans, een dure foto met andere woorden. Kendrick Lamar was ooit ook te gast in het programma van Matthijs van Nieuwkerk: 'Ik vond hem een stuk chagrijn met zo’n hoodie… Totdat hij aan de beurt was, en dan breekt de hemel open!' Nelles is docent radio en presenteert op Studio Brussel.
Zij nemen het op tegen Bram (29, Londerzeel), cafébaas van wat een kruising is tussen een jeugdhuis en een bruine kroeg, en zijn zus Antje (27, Londerzeel). Zij is forensisch assistent. Qua muzieksmaak vullen ze elkaar perfect aan: Bram is fan van rock en metal, Antje weet alles over popmuziek, musical en zelfs Duitse schlagers.
Senne Guns en Laurens ‘Lokko’ Billiet verzorgen opnieuw live de generiek en alle jingles, en halen ook de blokfluit boven - een martelwerktuig uit Matthijs’ jeugd, zo blijkt - voor de toepasselijke ronde ‘cover en kwel’.
Een andere ronde, de 'wonderwall', is volgens Matthijs helemaal niet moeilijk, maar denken onze quizduo's daar ook zo over?
'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 8 april om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe documentaire 'The Cult of the Real Housewife' op TLC
- De WK-koorts begint bij Ziggo Sport
- Wilfred Genee presenteert nieuw programma 'Mi Dushi: Wat is dan liefde?'
- Wie wordt de beste danser van de Lage Landen en wint 'So You Think You Can Dance'?
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- BBC Belgium in juni: nieuwe verhalen, nieuwe spanning
- Binnenkort bij RTL: nieuwe programma’s, finales en filmweken
- 'Vroege Vogels' is zondag in Zeeuws-Vlaanderen
- Nieuwe aangrijpende verhalen in 'Over Mijn Lijk'
- '3 op Reis: De Reis van je Leven' trekt verder doorheen de wereld
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' over bijzonder opnames van The Nits
- Belle Perez brengt live haar grootste hits tijdens De Foute Party van Qmusic
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video
Kijktip van de dag

In deze finale wordt het hard tegen hard tussen de laatste twaalf kandidaten. De hoofdprijs ligt binnen handbereik, maar slechts één kandidaat kan het ultieme quizduel winnen en het prijzengeld mee naar huis nemen. Wie wint het tweede seizoen van 'The Floor'?
'The Floor', om 20.40 uur op VTM.




































