Matthijs van Nieuwkerk doet Danira Boukhriss blozen in 'Popquiz'

Op donderdag 8 april om 20.40 uur stelt presentator Matthijs van Nieuwkerk twee nieuwe bekende Vlamingen en twee duo's voor die in 'Popquiz' het beste van zichzelf geven.
De kandidaten strijden voor de titel van 'Popquiz'-kampioen met als prijs een jaar lang gratis tickets voor alle concerten en festivals in het hele land. Zodra dit opnieuw mogelijk is, uiteraard.
De deelnemende duo’s worden bijgestaan door Christoff (De Bolle), de zanger die concertzalen op hun kop zet van het noorden van Nederland tot het zuiden van Vlaanderen en tot het oosten van Duitsland, en door Danira Boukhriss, ooit tweede in 'De Slimste Mens ter Wereld', en tot voor kort presentatrice van haar eigen talkshow. Matthijs bekent: 'Ik had ook een dagelijkse talkshow en ik keek altijd naar jouw programma als ik thuis kwam.'
Danira bloost ervan: 'Ik ben blij dat ik niet wist dat jij keek toen ik 'Vandaag' presenteerde. Ik ben blij dat ik dat nu pas weet.'
Hendrik (37, Antwerpen) en Nelles (37, Antwerpen) zijn twee jeugdvrienden die van hun hobby - muziek - hun beroep maakten. Hendrik is manager van onder meer School is Cool en Amatorski. Hij betaalde ooit 500 euro voor een meet and greet met Kendrick Lamar. Voor dat bedrag mocht hij aan de rapper een vuistje geven en 1 selfie nemen. Gelukt of mislukt, Hendrik kreeg slechts 1 kans, een dure foto met andere woorden. Kendrick Lamar was ooit ook te gast in het programma van Matthijs van Nieuwkerk: 'Ik vond hem een stuk chagrijn met zo’n hoodie… Totdat hij aan de beurt was, en dan breekt de hemel open!' Nelles is docent radio en presenteert op Studio Brussel.
Zij nemen het op tegen Bram (29, Londerzeel), cafébaas van wat een kruising is tussen een jeugdhuis en een bruine kroeg, en zijn zus Antje (27, Londerzeel). Zij is forensisch assistent. Qua muzieksmaak vullen ze elkaar perfect aan: Bram is fan van rock en metal, Antje weet alles over popmuziek, musical en zelfs Duitse schlagers.
Senne Guns en Laurens ‘Lokko’ Billiet verzorgen opnieuw live de generiek en alle jingles, en halen ook de blokfluit boven - een martelwerktuig uit Matthijs’ jeugd, zo blijkt - voor de toepasselijke ronde ‘cover en kwel’.
Een andere ronde, de 'wonderwall', is volgens Matthijs helemaal niet moeilijk, maar denken onze quizduo's daar ook zo over?
'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 8 april om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Rachel Rosier presenteert 'Adieu! Volgende kaart'
- Europese publieke omroepen bundelen krachten rond sterke fictie voor kinderen
- Vijf Noord-Europese omroepen starten samenwerking voor nieuwe fictieseries voor kinderen
- Kijkcijfers: maandag 15 juni 2026
- 'Top Gear'-legendes keren terug naar Play met 'The Grand Tour'
- 'NPO Cultuur' met Rachel Pouwer op Oerol Festival
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- JOE-dj Coen Swijnenberg maakt opwachting in 'Gooische Vrouwen' na bodywarmer-vergelijking
- Radio 2 Eregalerij eert Bart Peeters en Dana Winner voor hun leven vol muziek
- Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' op JOE
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen'
Kijktip van de dag

Iedereen draagt zijn steentje bij om samen met Herrmann een inzamelingsactie voor de school op poten te zetten terwijl Cindy haar kankerbehandeling ondergaat. De broer van Carver daagt onverwachts op en vraagt hem om een gunst. Een dankbare burger wil Brett en Severide bedanken voor hun hulp en het redden van zijn leven.
'Chicago Fire', om 23.10 uur op VTM.




































