Matthijs van Nieuwkerk doet Danira Boukhriss blozen in 'Popquiz'

Op donderdag 8 april om 20.40 uur stelt presentator Matthijs van Nieuwkerk twee nieuwe bekende Vlamingen en twee duo's voor die in 'Popquiz' het beste van zichzelf geven.
De kandidaten strijden voor de titel van 'Popquiz'-kampioen met als prijs een jaar lang gratis tickets voor alle concerten en festivals in het hele land. Zodra dit opnieuw mogelijk is, uiteraard.
De deelnemende duo’s worden bijgestaan door Christoff (De Bolle), de zanger die concertzalen op hun kop zet van het noorden van Nederland tot het zuiden van Vlaanderen en tot het oosten van Duitsland, en door Danira Boukhriss, ooit tweede in 'De Slimste Mens ter Wereld', en tot voor kort presentatrice van haar eigen talkshow. Matthijs bekent: 'Ik had ook een dagelijkse talkshow en ik keek altijd naar jouw programma als ik thuis kwam.'
Danira bloost ervan: 'Ik ben blij dat ik niet wist dat jij keek toen ik 'Vandaag' presenteerde. Ik ben blij dat ik dat nu pas weet.'
Hendrik (37, Antwerpen) en Nelles (37, Antwerpen) zijn twee jeugdvrienden die van hun hobby - muziek - hun beroep maakten. Hendrik is manager van onder meer School is Cool en Amatorski. Hij betaalde ooit 500 euro voor een meet and greet met Kendrick Lamar. Voor dat bedrag mocht hij aan de rapper een vuistje geven en 1 selfie nemen. Gelukt of mislukt, Hendrik kreeg slechts 1 kans, een dure foto met andere woorden. Kendrick Lamar was ooit ook te gast in het programma van Matthijs van Nieuwkerk: 'Ik vond hem een stuk chagrijn met zo’n hoodie… Totdat hij aan de beurt was, en dan breekt de hemel open!' Nelles is docent radio en presenteert op Studio Brussel.
Zij nemen het op tegen Bram (29, Londerzeel), cafébaas van wat een kruising is tussen een jeugdhuis en een bruine kroeg, en zijn zus Antje (27, Londerzeel). Zij is forensisch assistent. Qua muzieksmaak vullen ze elkaar perfect aan: Bram is fan van rock en metal, Antje weet alles over popmuziek, musical en zelfs Duitse schlagers.
Senne Guns en Laurens ‘Lokko’ Billiet verzorgen opnieuw live de generiek en alle jingles, en halen ook de blokfluit boven - een martelwerktuig uit Matthijs’ jeugd, zo blijkt - voor de toepasselijke ronde ‘cover en kwel’.
Een andere ronde, de 'wonderwall', is volgens Matthijs helemaal niet moeilijk, maar denken onze quizduo's daar ook zo over?
'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 8 april om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Marco van Basten legt zijn tv-werk voor Ziggo Sport voorlopig neer
- Jeroen Van Dyck doet intrede als toyboy van Marianne in 'Thuis'
- Malou Petter is terug bij de NPO als presentator 'EenVandaag'
- Pathé vertoont nieuwe HBO Original 'A Knight at the Seven Kingdoms' vier dagen voor release
- 'Brieven aan Hueting': over de getuigenissen die Nederland niet wilde horen
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': mantelzorgers overbelast maar overheid vraagt hen meer te doen
- Dit zie je vrijdag in 'Ik Vertrek XL'
- EK Handbal 2026 mannen exclusief live bij Ziggo Sport
- Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord in 'Dealen met Coke'
- 'Mysteriejagers' zoekt verder: wie heeft het gedaan?
- Componist der Nederlanden Camiel Jansen co-presentator NPO Klassiek-programma 'Podium'
- NPO 3FM en NPO FunX vieren 40 jaar Eurosonic Noorderslag
- Chaos bij Qmusic: verboden woord 'beetje' zorgt direct voor ongekende reeks versprekingen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Maarssen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten' -
VTM Series brengt adrenaline van ER terug -
Eindelijk ontmaskerd! King Krab, wie ben je echt?
Kijktip van de dag

Nicolas krijgt in Polen onverwacht gezelschap van vrijgezel Tine. Nicole belandt in Oostenrijk bij de spraakzame B&B-uitbater Dirk. Benjamins complimenten vallen in Zürich niet overal in goede aarde bij kinderoppas Inn.
'Winter Vol Liefde', om 20.40 uur op VTM.




































