Mathieu weet niet wat hij hoort en wat doet Joost Zweegers in 'The Voice van Vlaanderen'?
Nog één week en 'The Voice van Vlaanderen' schakelt een versnelling hoger. Nu vrijdag 28 oktober en zondag 30 oktober worden de laatste plekjes in de teams van Jan Paternoster, Natalia, Koen Wauters en Mathieu Terryn gevuld.
Op vrijdag breekt een speciaal moment aan voor coach Mathieu. Eén van zijn eigen nummers, Denk Maar Niet Aan Morgen, wordt door kandidaat Robbe (21, uit Rijmenam) in een eigenwijs Engelstalig jasje gestoken. 'Toen ik besliste om dit nummer te brengen, wist ik nog niet dat Mathieu ook zelf in de draaistoelen zou zitten. Dat maakt het nu dus extra spannend', vertelt Robbe. En ook Mathieu weet even niet wat hij hoort. 'Ik ben van mijn melk', klinkt het.
Bekijk hier de preview uit de aflevering van vrijdag:
Deze kandidaten schitteren tijdens de negende Blind Auditions op vrijdag 28 oktober:
Louise (25, uit Gent) studeert jazz-zang aan het conservatorium. Daarbuiten werkt ze in een bloemenwinkel om een extra centje bij te verdienen. Via The Voice wil ze vooral de popwereld ontdekken en extra podiumervaring opdoen. Ze zingt ‘You Lost Me’ van Christina Aguilera.
Isis (21, Poederlee) was vroeger heel timide maar voelt zich ondertussen klaar om het grote podium te betreden. Ze hoopt vooral coach Natalia te overtuigen met ‘Best Part’ van Daniel Caeser & H.E.R.
Matthias (37, uit Kortrijk) is singer-songwriter en steekt liedjes graag in een eigenwijs jasje. Voor zijn Blind Audition begeleidt hij zichzelf op de gitaar en brengt hij een vertraagde versie van ‘Save Your Tears’ van The Weeknd.
Manno (20, uit Arendonk) houdt van zingen en mode. Ze stapt het podium op in haar zelfgemaakte outfit en zingt ‘Warrior’ van Demi Lovato.
Brandon (28, uit Aalst) is een zingende boekhouder. Hij begon al op jonge leeftijd te zingen in de kerk, in een gospelkoor. Brandon wil de coaches aan het swingen krijgen met ‘Maria Maria’ van Santana.
Swell (26 jaar uit Dion-le-Val) volgt 'The Voice' al jaren en wil nu graag zelf haar kans wagen met ‘The Look You Give That Guy x Coup de Soleil’ van Angèle. Met dat nummer brengt ze haar moedertaal, het Frans, samen met het Engels.
Mayté (18, uit Aalst) studeert modetechnologie in Gent. Muziek heeft haar door een moeilijke periode op school geholpen. 'Ik werd gepest maar door muziek voelde ik me zelfzekerder', vertelt ze. Ze zingt ‘Reckless’ van Madison Beer.
'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 28 oktober om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- ‘De Verraders’ nadert grote finale: Bert De Kock verbannen na sluwe zet van verraders
- Dierbaren herdenken Jade Kops, Nourdin El Otmani en Marjolein van Breemen in 'Voor wie steek jij een kaarsje op?'
- Maandag start een nieuw seizoen van 'Camping Coppens'
- 'Start to Race': Gewone mensen, ongewone grenzen, één echte race
- 'De Slimste Mens ter Wereld’ lost laatste mysterie op: Erik Van Looy verklapt 38ste deelnemer
- Ontdek wat Disney Channel en Disney Jr. in november te bieden hebben
- Dit zijn de highlights november bij CANAL+, CANAL+ Action, Film1 en FILMBOX+ One
- Dit is TV5MONDE in november
- November biedt nieuwe detectives en mysteries op BBC NL en BBC NL+
- Seriemoordenaars, gerechtelijke dwalingen en jaloezie op Crime+Investigation
- Radiostudio Qmusic blijft leeg: Domien en Anton maken middagshow bij luisteraars over de vloer
- Feestelijke sloteditie van Iedereen Klassiek brengt vijftienduizend muziekliefhebbers samen in Brugge
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Libelle krijgt eigen radiozender: dit mag je vanaf 1 december verwachten
Multimedia SPOTLIGHT
-
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon'
Kijktip van de dag

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.
'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.



































