Mathieu weet niet wat hij hoort en wat doet Joost Zweegers in 'The Voice van Vlaanderen'?

donderdag 27 oktober 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Nog één week en 'The Voice van Vlaanderen' schakelt een versnelling hoger. Nu vrijdag 28 oktober en zondag 30 oktober worden de laatste plekjes in de teams van Jan Paternoster, Natalia, Koen Wauters en Mathieu Terryn gevuld.

Op vrijdag breekt een speciaal moment aan voor coach Mathieu. Eén van zijn eigen nummers, Denk Maar Niet Aan Morgen, wordt door kandidaat Robbe (21, uit Rijmenam) in een eigenwijs Engelstalig jasje gestoken. 'Toen ik besliste om dit nummer te brengen, wist ik nog niet dat Mathieu ook zelf in de draaistoelen zou zitten. Dat maakt het nu dus extra spannend', vertelt Robbe. En ook Mathieu weet even niet wat hij hoort. 'Ik ben van mijn melk', klinkt het.


Bekijk hier de preview uit de aflevering van vrijdag:


Deze kandidaten schitteren tijdens de negende Blind Auditions op vrijdag 28 oktober:

Louise (25, uit Gent) studeert jazz-zang aan het conservatorium. Daarbuiten werkt ze in een bloemenwinkel om een extra centje bij te verdienen. Via The Voice wil ze vooral de popwereld ontdekken en extra podiumervaring opdoen. Ze zingt ‘You Lost Me’ van Christina Aguilera.

Isis (21, Poederlee) was vroeger heel timide maar voelt zich ondertussen klaar om het grote podium te betreden. Ze hoopt vooral coach Natalia te overtuigen met ‘Best Part’ van Daniel Caeser & H.E.R.

Matthias (37, uit Kortrijk) is singer-songwriter en steekt liedjes graag in een eigenwijs jasje. Voor zijn Blind Audition begeleidt hij zichzelf op de gitaar en brengt hij een vertraagde versie van ‘Save Your Tears’ van The Weeknd.

Manno (20, uit Arendonk) houdt van zingen en mode. Ze stapt het podium op in haar zelfgemaakte outfit en zingt ‘Warrior’ van Demi Lovato.

Brandon (28, uit Aalst) is een zingende boekhouder. Hij begon al op jonge leeftijd te zingen in de kerk, in een gospelkoor. Brandon wil de coaches aan het swingen krijgen met ‘Maria Maria’ van Santana.

Swell (26 jaar uit Dion-le-Val) volgt 'The Voice' al jaren en wil nu graag zelf haar kans wagen met ‘The Look You Give That Guy x Coup de Soleil’ van Angèle. Met dat nummer brengt ze haar moedertaal, het Frans, samen met het Engels.  

Mayté (18, uit Aalst) studeert modetechnologie in Gent. Muziek heeft haar door een moeilijke periode op school geholpen. 'Ik werd gepest maar door muziek voelde ik me zelfzekerder', vertelt ze. Ze zingt ‘Reckless’ van Madison Beer.

'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 28 oktober om 20.35 uur op VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Fernand probeert Carmen wijs te maken dat haar Xavier eigenlijk op mannen valt. Zo hoopt hij een wig tussen de twee te drijven en Carmen voor zich te winnen. Hij wordt echter ontmaskerd en de Kampioenen geven hem een koekje van eigen deeg.

'F.C. De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Daar zijn beelden van
    21:30
    Van Vlees en Bloed
  • 21:00
    Suspect
    21:50
    The Zone of Interest
  • 20:50
    Flikken Maastricht
    21:40
    Geen uitzending
  • 20:30
    The Floor
    21:45
    Gooische Vrouwen
  • 20:30
    Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
    22:50
    The Boogeyman
  • 20:30
    The Devil Wears Prada
    22:30
    Long Shot
  • 20:45
    Police Interceptors
    22:30
    Act of Valor
  • 21:20
    Allegiance
    00:25
    Suits
  • 21:25
    Nonkel Jef
    22:20
    De Planckaerts
  • 21:10
    Blind Gekocht
    22:25
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 21:10
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 20:35
    Noah
    23:10
    10,000 B.C.
  • 21:15
    Zo Man Zo Vrouw
    22:55
    Naked Attraction
  • 20:30
    Forensic Factor: A New Era
    22:35
    Stolen Baby: The Murder of Heidi Broussard
  • 21:00
    Z-Weekoverzicht
    21:34
    Trends Talk
  • 21:10
    Hobbyklus
    22:00
    Classics 55
  • 21:10
    Foodies & The City
    21:45
    Becoming Meewis
  • 21:00
    Ripper Street
    22:05
    The Doctor Blake Mysteries
  • 20:00
    Glory Road
    22:05
    Bob's Burgers
  • 20:30
    Wie is de Mol?
    21:35
    Even tot hier
  • 21:20
    Bij Van Boven thuis, in Ierland
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:20
    L'affaire Laura Stern