Mathias en Staf vernuftig en gedurfd in nieuw seizoen van 'Code van Coppens'

dinsdag 8 november 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Een nieuw seizoen van 'Code van Coppens', dat staat gelijk aan nieuwe hilarische themakamers, nieuwe mysterieuze raadsels en een resem nieuwe BV's die zich aan de uitdagingen van de broertjes Coppens wagen.

Slagen Pommelien Thijs en Francisco Schuster erin hun cool te bewaren in de kamers vol verrassing en misleiding? Hoe goed vullen Metejoor en Olivia Trappeniers elkaar aan om de knotsgekke codes te kraken? En durven Andy Peelman en Marie Verhulst nét dat stapje verder te gaan om als eerste te ontsnappen uit de kamers vol vernuftige raadsels?


De broertjes Coppens  lieten ook dit seizoen hun ongebreidelde fantasie de vrije loop en creëerden de meest spitsvondige escape rooms, tot in de kleinste details uitgedacht en ingericht. Zo is er een tienerkamer: je durft er als volwassene sowiso al amper een voet binnen te zetten, maar het wordt pas helemaal next level wanneer Staf en Mathias er hun creatief ei leggen. Ook een kinderboerderij, een frituur en een visserij zijn enkele van de tot de verbeelding sprekende decors in  dit vierde seizoen.

In de studio geeft Lieven Scheire op geheel eigen wijze toelichting bij de raadsels en opdrachten, kijken de BV’s, soms met een klein hartje, terug op hun avontuur én komen ze te weten welk duo er als eerste in slaagde om de 'Code van Coppens' te kraken.

Intussen scoort 'Code van Coppens' niet alleen in Vlaanderen: ook in Wallonië, Nederland, Denemarken en zelfs Dubai proberen bekende koppen de knotsgekke kamers van de broers Coppens te kraken.

Liefhebbers van het tv-programma kunnen zich in nu ook zelf,  in real life, wagen aan de raadsels van de broertjes Coppens in 'Code van Coppens Unlocked'. Staf en Mathias bedachten twee levensechte escape rooms die nog tot aan het einde van de kerstvakantie te beleven zijn  in de Stadsfeestzaal in Antwerpen.

'Code van Coppens', vanaf 20 november op zondag om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bestemming X' - Aster Nzeyimana (VTM)

De zes kandidaten brengen de nacht door in een afgelegen schuur, maar slapen is allesbehalve vanzelfsprekend. Er valt namelijk iets belangrijks te verdienen. De volgende dag wacht een spectaculaire uitdaging. Wie zal ontsnappen aan de volgende exit?

'Bestemming X', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:00
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:20
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:45
    K3 Roller Disco
  • 02:55
    Geen uitzending
    00:40
    Overtreders
  • 03:15
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:45
    Geen uitzending
    00:30
    60 Days In
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:10
    Baywatch
  • 01:50
    Geen uitzending
    00:40
    The Golden Girls
  • 03:25
    Geen uitzending
    01:00
    De Tafel van de Week
  • 02:50
    Geen uitzending
    00:05
    Doc
  • 03:10
    Geen uitzending
    00:45
    The Terminator
  • 02:50
    Geen uitzending
    06:50
    The Block Australia
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:25
    Cold Case
  • 04:32
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:28
    Roger
    23:00
    Knuffel Pop
  • 04:20
    Chris Cooks Cymru
    01:00
    Tot op de Graat
  • 04:15
    Peaky Blinders
    00:40
    London Kills
  • 04:05
    Transplant
    06:50
    Zombie House Flipping
  • 02:35
    NOS Journaal Laat
    00:31
    WNL op Zondag
  • 03:45
    Nieuwsuur
    01:10
    Buitenhof
  • 03:15
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    00:20
    NOS Studio Sport Voetbal