Martine gaat over de tongen in 'De Zonen van Van As'

dinsdag 20 mei 2014

Op woensdag 21 mei begeeft Martine zich op glad ijs en staat Jempie op ontploffen in aflevering 10 van 'De Zonen van Van As'.

Jempie (Peter Van den Eede) heeft een huisje gekocht en is het volop aan het renoveren voor hem en Valentina (Anna Tenta). Wanneer zijn blonde liefde echter door het plafond zakt, weten Jempie en Frakke (Carry Goossens) dat er nog veel werk aan de winkel is.


De verbouwingswerken vorderen voor geen meter en ondertussen nadert ook de trouwdag van Jempie en Valentina, maar is er geen geld om een feest te geven. Een mens zou voor minder stress hebben en lichtgeraakt zijn. Ze zetten de werken verder met de hulp van Jempies broer Herwig (gastacteur Walter De Groote), maar in Jempies ogen komt hij eerder roet in het eten gooien dan daken repareren. Frakke wil zijn beste vriend geld lenen voor het feest, tot hij van Herwig hoort dat Jempie overal schulden heeft... De enige man die Jempie nog kan bedaren en alles weer moet fiksen, is de grootste fikser van Mechelen en omstreken: Frans Van As (Jaak Van Assche).

Intussen heeft Herman (Peter Thyssen) een eitje te pellen met zijn verkoper Dick (Ben Segers). Hij heeft een sterk vermoeden dat zijn Martine (Tania Kloek) een affaire heeft met Dick. Herman: '10 uur gisteren? Ik vraag mij af he… Is dat wel werken wa jullie doen?' Terwijl Dick verontwaardigd is door de valse beschuldigingen aan zijn adres, voelt Martine zich eerder op heterdaad betrapt. Dick: 'Seg Martine, waar hebde gij gisteren gezeten tot 10 uur? Ik zelf was om 7 uur thuis he...' Zat Herman er dan toch niet ver naast? Dick wil Martine alvast niet meer als chauffeur. En Herman? Die denkt het ergste en schakelt zijn broer Eddy (Jan Van Looveren) in om uit te zoeken hoe de vork aan de steel zit.

'De Zonen van Van As', woensdag 21 mei om 20.35 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts' - Birgit Van Mol (VTM)

Het online platform OnlyFans bestaat sinds 2016. Het was bedoeld als een platform waar creatievelingen hun content konden delen tegen betaling. Maar plots, mee door corona, werd het razend populair bij sekswerkers. Vijf jonge vrouwelijke sekswerkers die via OnlyFans werken, vertellen openhartig waarom ze kiezen voor hun job. Daar hebben ze zo hun eigen redenen voor. Goed verdienen is een reden, maar sommigen willen op die manier opnieuw controle krijgen over hun eigen lichaam en hoe mensen naar hen kijken.

'Telefacts', om 22.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:50
    Clips
    01:00
    Het weer (laat)
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 16:00
    Dag Sinterklaas
    06:00
    Tik Tak
  • 15:25
    NYPD Blue
    07:00
    Jabaloe
  • 15:25
    Achter gesloten deuren
    00:50
    Gestrand op Honeymoon Island - Australië
  • 15:40
    Central Intelligence
    06:00
    Qmusic
  • 15:50
    Stargate Atlantis
    00:50
    Geen uitzending
  • 14:45
    Love in Action
    23:50
    Last Christmas At Home
  • 16:00
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 15:45
    De Tafel van Tine
    03:15
    Geen uitzending
  • 15:25
    Bull
    01:05
    FBI
  • 15:40
    NCIS: Los Angeles
    01:20
    Cobra Kai
  • 15:45
    The Block Australia
    01:10
    Send Nudes: Body SOS
  • 15:20
    Buried in the Backyard
    01:05
    My Life is Murder
  • 13:40
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:53
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 15:25
    Ainsley Eats The Streets
    01:20
    Winterse Kost
  • 15:55
    Father Brown
    01:35
    The Madame Blanc Mysteries
  • 15:50
    Below Deck Sailing Yacht
    03:25
    The Secret Lives of Mormon Wives
  • 15:35
    NOS Journaal
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 16:00
    NOS Journaal
    01:00
    Ongehoord Nieuws
  • 16:00
    Rudi het racevarken
    01:15
    Bij ons op de Wallen