Martine gaat over de tongen in 'De Zonen van Van As'

Op woensdag 21 mei begeeft Martine zich op glad ijs en staat Jempie op ontploffen in aflevering 10 van 'De Zonen van Van As'.
Jempie (Peter Van den Eede) heeft een huisje gekocht en is het volop aan het renoveren voor hem en Valentina (Anna Tenta). Wanneer zijn blonde liefde echter door het plafond zakt, weten Jempie en Frakke (Carry Goossens) dat er nog veel werk aan de winkel is.
De verbouwingswerken vorderen voor geen meter en ondertussen nadert ook de trouwdag van Jempie en Valentina, maar is er geen geld om een feest te geven. Een mens zou voor minder stress hebben en lichtgeraakt zijn. Ze zetten de werken verder met de hulp van Jempies broer Herwig (gastacteur Walter De Groote), maar in Jempies ogen komt hij eerder roet in het eten gooien dan daken repareren. Frakke wil zijn beste vriend geld lenen voor het feest, tot hij van Herwig hoort dat Jempie overal schulden heeft... De enige man die Jempie nog kan bedaren en alles weer moet fiksen, is de grootste fikser van Mechelen en omstreken: Frans Van As (Jaak Van Assche).
Intussen heeft Herman (Peter Thyssen) een eitje te pellen met zijn verkoper Dick (Ben Segers). Hij heeft een sterk vermoeden dat zijn Martine (Tania Kloek) een affaire heeft met Dick. Herman: '10 uur gisteren? Ik vraag mij af he… Is dat wel werken wa jullie doen?' Terwijl Dick verontwaardigd is door de valse beschuldigingen aan zijn adres, voelt Martine zich eerder op heterdaad betrapt. Dick: 'Seg Martine, waar hebde gij gisteren gezeten tot 10 uur? Ik zelf was om 7 uur thuis he...' Zat Herman er dan toch niet ver naast? Dick wil Martine alvast niet meer als chauffeur. En Herman? Die denkt het ergste en schakelt zijn broer Eddy (Jan Van Looveren) in om uit te zoeken hoe de vork aan de steel zit.
'De Zonen van Van As', woensdag 21 mei om 20.35 uur op VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Bloeit daar iets moois? Jongste duo moet 'puppy love' tonen op de dansvloer van 'So You Think You Can Dance'
- Nieuw seizoen van 'Temptation Island' onder vuur: koppel blijkt samen een kind te hebben
- Kijkcijfers: maandag 27 april 2027
- SBS6 tijdens WK elke dag live met dubbele uitzendingen 'Vandaag Inside Oranje' óf 'De Oranjezomer'
- 'A.S.S. - Anti Survival Show' in mei nieuw bij NET5
- Viktor Verhulst geraakt door verhaal van Silvie in 'Brieven Aan Samson'
- 'Wortelboer en Van Rossem' donderdag over de dood
- Tom Egbers onderzoekt onbekend oorlogsverhaal in EO-documentaire 'De Brief'
- 'De Bi-Kwestie': over identiteit, liefde en biseksualiteit
- Andy Peelman ontmaskert ondernemer achter malafide webshop in 'Ze Zeggen Dat'
- Q-Beach House blijft aan Belgische kust: Oostende verlengt succesformule tot 2032
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'?
Kijktip van de dag

De laatste badkamers worden door de jury beoordeeld en de winnaar van de kamerprijs wordt bekendgemaakt. Daarna start de keukenfase, met een onverwachte extra deadline: de duo's hebben nog maar twee dagen om alle technieken, muren en vloeren af te werken.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.


































