Martine gaat over de tongen in 'De Zonen van Van As'

Op woensdag 21 mei begeeft Martine zich op glad ijs en staat Jempie op ontploffen in aflevering 10 van 'De Zonen van Van As'.
Jempie (Peter Van den Eede) heeft een huisje gekocht en is het volop aan het renoveren voor hem en Valentina (Anna Tenta). Wanneer zijn blonde liefde echter door het plafond zakt, weten Jempie en Frakke (Carry Goossens) dat er nog veel werk aan de winkel is.
De verbouwingswerken vorderen voor geen meter en ondertussen nadert ook de trouwdag van Jempie en Valentina, maar is er geen geld om een feest te geven. Een mens zou voor minder stress hebben en lichtgeraakt zijn. Ze zetten de werken verder met de hulp van Jempies broer Herwig (gastacteur Walter De Groote), maar in Jempies ogen komt hij eerder roet in het eten gooien dan daken repareren. Frakke wil zijn beste vriend geld lenen voor het feest, tot hij van Herwig hoort dat Jempie overal schulden heeft... De enige man die Jempie nog kan bedaren en alles weer moet fiksen, is de grootste fikser van Mechelen en omstreken: Frans Van As (Jaak Van Assche).
Intussen heeft Herman (Peter Thyssen) een eitje te pellen met zijn verkoper Dick (Ben Segers). Hij heeft een sterk vermoeden dat zijn Martine (Tania Kloek) een affaire heeft met Dick. Herman: '10 uur gisteren? Ik vraag mij af he… Is dat wel werken wa jullie doen?' Terwijl Dick verontwaardigd is door de valse beschuldigingen aan zijn adres, voelt Martine zich eerder op heterdaad betrapt. Dick: 'Seg Martine, waar hebde gij gisteren gezeten tot 10 uur? Ik zelf was om 7 uur thuis he...' Zat Herman er dan toch niet ver naast? Dick wil Martine alvast niet meer als chauffeur. En Herman? Die denkt het ergste en schakelt zijn broer Eddy (Jan Van Looveren) in om uit te zoeken hoe de vork aan de steel zit.
'De Zonen van Van As', woensdag 21 mei om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijk 'Baylen Out Loud' vanaf woensdag op TLC
- Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief': recordaantal koppels vinden de liefde
- Kijkcijfers: 12, 13 en 14 juni 2026
- Welmoed Sijtsma ruilt WNL voor eigen late night-talkshow bij RTL
- 'Familie' schrijft geschiedenis met ongeziene seizoensfinale
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- 'Dagelijkse Kost' sluit het seizoen in schoonheid af aan de Belgische kust
Multimedia SPOTLIGHT
-
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was
Kijktip van de dag

De schatrijke mediatycoon William Parrish staat op het punt om zijn 65ste verjaardag te vieren. Maar hij nadert het eind van zijn leven, dat voelt hij. Op een dag wandelt De Dood, in de gedaante van Joe Black, zijn huis binnen om William mee te nemen naar het hiernamaals. Maar na een ontmoeting met Williams dochter Susan besluit Joe zijn plannen te herzien. Hij doet William een voorstel: William mag nog een tijd blijven leven, als hij Joe in ruil alle geheimen van het leven leert.
'Meet Joe Black', film uit 1998 met oa. Brad Pitt, om 20.35 uur op VTM 3.



































